INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@MEGIDO1

Sad si im pomrsio konce i poklopce i lonce. Trebao si ih pustiti neka sve rasprodaju !! [lol] [lol]

Ne,ne, ako Đuro od njih prikupi previše onda neće kupovati naše po znatno višim cijenama, ili hoće ako želi postati 100% vlasnik INGRE a izgleda da baš to želi. Ja ću im moje dati po 25. Sad ih imam dovoljno da riješim egzistenciju i da idem u volontere i najbolje djelo na svijetu.

neće uvijek biti ovako.

Po meni je dovoljno vidjeti ovo i znati gdje idemo dalje. Dobra matematika K/P.. evo i bid se popunjava, ask smanjuje … [thumbsup] [lol] [lol]

I very much love INGRA !!




@MEGIDO1

Sad si im pomrsio konce i poklopce i lonce. Trebao si ih pustiti neka sve rasprodaju !! [lol] [lol]

Ne,ne, ako Đuro od njih prikupi previše onda neće kupovati naše po znatno višim cijenama, ili hoće ako želi postati 100% vlasnik INGRE a izgleda da baš to želi. Ja ću im moje dati po 25. Sad ih imam dovoljno da riješim egzistenciju i da idem u volontere i najbolje djelo na svijetu.
[/quote]

25 kn je malo previše , možda ako Ingre preživi , možda za 10 godina , sada je 7 kn plafon !



Jučer prodao jedan dio po prosječnoj 5,70 a danas vratio po 5,50.

a prekjučer si se kleo da ne prodaješ ispod 7 kn?! pa ti lažeš u svakom drugom postu!
[/quote]

I što je najgore ustvari najbolje, svaki puta izgubi. No, neće još dugo… štap je već pripremljen, a i gaće su spremne za "sunčanje na nj." [lol]



….
Uprava Đure Đakovića na današnjoj je konferenciji za novinare u Slavonskom Brodu stala u obranu preuzimanja Ingre.

"Ponuda za preuzimanje Ingre nije donesena ad hoc ni izvan Đure Đakovića. Mi nismo spasitelji Ingre, već je odluka o akviziciji dobro promišljen poslovni potez", prokomentirao je na konferenciji negativna mišljenja nekih analitičara o Đakovićevoj najnovijoj akviziciji predsjednik Uprave Holdinga Vladimir Kovačević.

a je li rekao nešto i o blokadi računa ingre od preko 70 dana zbog kojeg je moguće da se svaki čas pokrene stečaj? je li možda rekao tko će Ingri dati milijune kuna da deblokira račun?! [undecid]
[/quote]
Konstruktor je u blokadi 400 dana i…? Zakoni imaju i podzakonske akte koje vi ne čitate. [wink]
Blokada se riješi sa 5M kn ili sa jednostavnim dogovorom bez ijedne lipe.

neće uvijek biti ovako.

Pa mili Bože hajde da i ja probam dobiti ocjenu 100….ingra ide sutra u stečaj, nema od nje ništa. ĐĐ je neće preuzeti a sve zbog Čačića i Milanovića … ako sam nešto preskočio sorry, nije namjerno !!
P.S: ali ne mogu izdržati…od toga nema ništa !! [lol] [lol]

I very much love INGRA !!




Jučer prodao jedan dio po prosječnoj 5,70 a danas vratio po 5,50.

a prekjučer si se kleo da ne prodaješ ispod 7 kn?! pa ti lažeš u svakom drugom postu!
[/quote]
Jedno je privremena prodaja, a drugo prava!
[/quote]

Kakva je točno razlika između tih prodaja obzirom da sam ja prošle godine privremeno prodao ?

… neka bude šta bude samo me zanima ko će od vas prodati dionice ddjh…
…i dali će top 10 prodati ddjh izumimam openhaeima ko je izjavio da će prodati svoje ( mutno je al dobro)…

DAJ PET !!!

Đuro Đaković: Ne spašavamo Ingru, to je strateški potez

http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/duro-dakovic-ne-spasavamo-ingru-to-je-strateski-potez/ar-40496/

iz teksta

Taj prosjek iznosi 5,98 kuna po dionici, a kada se on zbroji s ukupno 13,5 milijuna dionica Ingre koje su u optjecaju, onda se dobije upravo ta cijena. Naravno da je to okvirna cijena jer će se o njoj još pregovarati pa je moguće da prodavaoci zatraže da im Đuro Đaković plati i iznad te cijene.

Zašto bi se o ovome uopće pregovaralo ? Ako ima šansi za to Ingra bi mogla biti pravo ljetno osvježenje ili ako sve propadne noćna mora u toploj ljetnoj noći , ne daj Bože.U svakom slučaju za tržište kapitala odlično , bez ove priče Đuro/Ingra ljeto bi bilo za zaborav !


… neka bude šta bude samo me zanima ko će od vas prodati dionice ddjh…
…i dali će top 10 prodati ddjh izumimam openhaeima ko je izjavio da će prodati svoje ( mutno je al dobro)…


Vidiš da ima onih koji se uhvate u zamku i prodaju ispod 6 i to značajno ispod 6 pa će biti i onih koji će prodavati i po 6,7-10 a to je još uvijek više nego povoljno za Đuru i prihode koje će imati sa INGROM i INGRA sa njim. [wink]

neće uvijek biti ovako.


… neka bude šta bude samo me zanima ko će od vas prodati dionice ddjh…
…i dali će top 10 prodati ddjh izumimam openhaeima ko je izjavio da će prodati svoje ( mutno je al dobro)…

Ja imam siću , stvarno nije neki broj, čisto za zabavu ( i nisam u plusu , nažalost ) , više puta i kupovao i prodavao. Kupovao dok sam mislio da je to dobra firma ( i dionica ) , poslije se spašavao. Klasika, odgovor na pitanje da li ću prodavati nisam još donio, ako prođe ponuda možda dodju neki novi ljudi, novi zamah , trebalo biti bolje ?!? S obzirom da je to politička igra pitanje koliko bolje može biti ?

Čačić kategorički demantirao svoj odlazak, Đuro kategorički potvrdio svoje namjere, Ingra (ipak) ne ide u stečaj i kako stvari stoje vrijedi barem 5,97 a dionica na 5,4.? Stvarno je tržišna logika vrlo čudna biljka.

New Report

Close