INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A tko vec radi na aerodromu..?

Stvari nisu onakve kakvima se čine...


A tko vec radi na aerodromu..?

TEHNIKA


sad znam čije mišljenje ubuduće preskačem! [lol]

[rolleyes]


INSAJD: ” Miro25: ” zmrklic: ” Nikako da me pokupi na dokupu, ima li što novo s aerodromom ? Stvarno nam je jadan, treba ga nadogradit i uredit, ipak smo evropska metropola [proud] ” Imam Info da je dosta tvrtki izvana zaintersirano za gradnju… posto je tu dosta velika stavka elektrotehnicka oprema mislim da su tvrtke izvana u prednosti… ” ja se iskreno nadam da je ingra vec to rijesila u svoju korist, upravo zbog kolega koje su u ingri!!! sretno svima! ” Jos nije ni natjecaj objavljen i nema sanse da je ingra vec dogovorila nesto… tek kada se otvore ponude ce se znat ko je dobio posao… [thumbsup]

Recimo to da je g. Protega iz gradskog poglavarstva, doveden u Ingru prošlog ljeta.


St.Louis: ” A tko vec radi na aerodromu..? ” TEHNIKA

Ingra je imala prošle godine posao na aerodromu od 24 milijuna kn, obnova terminala.

http://www.poslovni.hr/44279.aspx


macro: ” St.Louis: ” A tko vec radi na aerodromu..? ” TEHNIKA ” Ingra je imala prošle godine posao na aerodromu od 24 milijuna kn, obnova terminala. http://www.poslovni.hr/44279.aspx

A TEHNIKA 2003-2005 izgradila novu zgradu HKZP (Hrv. kontrola zračne plovidbe) na ulazu u aerodrom pa desno, inače financiranu od strane EBRD-a, kojim radovima su svi bili jako zadovoljni , zar mislite da će se ova investicija graditi bez EBRD, a šta se tiće g. Protege zaboravite njega je samo brat (HPB) sklonio

I imat ce opet…matrix znam gledam ih svaki dan…[wink]

Stvari nisu onakve kakvima se čine...

Mislim da svi malo previše ističete krive ljude.Ja se kao dioničar Ingre nadam da će ona tu participirati (ima realne izglede za to).Direktor Zračne luke Zagreb gosp. Boško Matković je međunarodni igrač,prije sadašnje funkcije bio je direktor u zračnoj luci u Frankfurtu,koja je jedna od najvažnijih i najvećih u Europi,te izravno doveden u Zagreb po političkoj liniji,te mislim da predstavlja po meni ključnu figuru u ovom projektu.Znam samo da će u segmentu klimatizacije forsirati jednu domaću trvtku (nije na burzi),a koja je pak u širem kontekstu (automatika) vezana za Siemens,pa se bojim da će tvrtke koje proizvode elektroničku opremu iz RH ostati ovdje kratkih rukava.

vidim da forumasi silom zele cuti nove vijesti… ne brinite sve ce doci na svoje

Gdje je nestao onaj veliki na prodaji? Nema ga u 5, ima li ga u 10 vidi li itko?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

predvidjanja za ovogodisnju dividendu?

Stvari nisu onakve kakvima se čine...

..Umorila sam se od ove utrke kupujući INGRU. Hoće li brate više,ona mrdnuti lijevo-desno !?
Prije par dana, nagnjavila sam se ko sivonja sa kupovinom ovih dionica. Ja stavim najviše na kupnji, a ono
prođu nalozi manji od mog….. netko me mrzi …stavim puno …stavim malo…nikako ne ide.. procjenjujem,
važem, slažem , mučim se …. ajde , nekako skupim količinu, eto ti EPP od Erste banke…i ode sve u ..urac..!
Sad je manja cijena nego je bila….. ajde više mi je dosta INGRE…. toliko muke i toliko love…bez veze

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close