INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bi rađe kupovao ove na 9. mjestu.[rolleyes]

I love the Smell of Profits in the Morning

može netko staviti k/p?
hvala

K/P….77/194

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kupnja 53.000,00 2
52.900,00 2
52.700,00 3
52.315,00 5
52.012,00 1
Prodaja
54.795,00 1
54.798,00 2
54.799,00 1
54.800,00 5
54.900,00 13

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Analitičari erstea preporučili kupnju ingre za prva tri mjeseca
buisness.hr

Nikako da me pokupi na dokupu, ima li što novo s aerodromom ? Stvarno nam je jadan, treba ga nadogradit i uredit, ipak smo evropska metropola [proud]

[color=blue]Analitičari Erstea: Kupujte HT, Ingru i Atlantsku plovidbu[/color]

“Budući da su ulaganja u infrastrukturu stvorila vrlo dobro okruženje tijekom prethodnih godina, usporava se domaći rast na tom području. Stoga je većina tvrtki u tom sektoru počela širenje u regiji. Mogući pobjednik u ovoj sve većoj potrazi za rastom mogla bi biti Ingra. Nadalje, uz i dalje snažnu globalnu trgovinu, očekujemo da će špediterske tvrtke nastaviti dobro poslovati.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=70fc5b92-67ad-4709-8f24-d2e22c0e9152&open=sec

sad znam čije mišljenje ubuduće preskačem! [lol]


Nikako da me pokupi na dokupu, ima li što novo s aerodromom ? Stvarno nam je jadan, treba ga nadogradit i uredit, ipak smo evropska metropola [proud]

Imam Info da je dosta tvrtki izvana zaintersirano za gradnju… posto je tu dosta velika stavka elektrotehnicka oprema mislim da su tvrtke izvana u prednosti…


zmrklic: ” Nikako da me pokupi na dokupu, ima li što novo s aerodromom ? Stvarno nam je jadan, treba ga nadogradit i uredit, ipak smo evropska metropola [proud] ” Imam Info da je dosta tvrtki izvana zaintersirano za gradnju… posto je tu dosta velika stavka elektrotehnicka oprema mislim da su tvrtke izvana u prednosti…

ja se iskreno nadam da je ingra vec to rijesila u svoju korist, upravo zbog kolega koje su u ingri!!!

sretno svima!

IDEMO AP AP

zato je tu hg-spot[thumbsup]

Stvari nisu onakve kakvima se čine...


Miro25: ” zmrklic: ” Nikako da me pokupi na dokupu, ima li što novo s aerodromom ? Stvarno nam je jadan, treba ga nadogradit i uredit, ipak smo evropska metropola [proud] ” Imam Info da je dosta tvrtki izvana zaintersirano za gradnju… posto je tu dosta velika stavka elektrotehnicka oprema mislim da su tvrtke izvana u prednosti… ” ja se iskreno nadam da je ingra vec to rijesila u svoju korist, upravo zbog kolega koje su u ingri!!! sretno svima!

Jos nije ni natjecaj objavljen i nema sanse da je ingra vec dogovorila nesto… tek kada se otvore ponude ce se znat ko je dobio posao… [thumbsup]

New Report

Close