INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je kriminalno, 100 mil. kuna za "spašavanje" 125 radnih mjesta.
mogli su zaposlit pola slavonskog broda s tim.

Šta nije,220.000.000,00??! [cool] [cool]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Jedinica! Pa dobro, moramo ili nemoramo prodati dionice Ingre???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Diadra,samo ću reći 2mjesec,ako ne i više!!neka igre počnu!

cash je cash,a sve ostalo je sex!



Šta ste svi zadovoljni, mirovinci izgubili 400-500 milijuna kuna , a vi presretni. Čestitam.

bas zato cemo vidjeti kako ce mirovinci reagirati. koliko znam, oni ne moraju pristati na ponderirani prosjek ako se bude preuzimao veliki paket ili cak kontrolni paket. tada se obicno prodaje po realnoj vrijednosti, a ne onoj kolika je trenutno na burzi. a realna vrijednost bi trebala biti bitno veca od ponderirane. zato drzim da je ponderirani prosjek (6kn) minimum, a vjerujem da ce biti i bitno vise.
[/quote]
Nevjerovatan zaključak i razmišljanje!!!!!
Pozdrav

meni je bolji stečaj nego 6 kn, onako znam da sam izgubio novce koje sam zaradio, a ovako imam osjećaj da me neko izj… i to dobro

Otom-potom da ce se ovo trgovati na cca 6 kuna. Ali dobro, svatko neka ceka svoju cijenu….. Meni je ovo jedna jako dobra vijest i dožem ljestvicu prodaje… Za početak, očekujem šupalj ASK!

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

"Đuro Đaković bi, sa svojim asortimanom proizvoda i usluga te komplementarnosti programa s Ingrom, bio optimalno rješenje te će Uprava Ingre u okviru zakonskih mogućnosti i štiteći interese dioničara i društva surađivati s potencijalnim preuzimateljem do objave ponude", zaključuje Oppenheim.


Otom-potom da ce se ovo trgovati na cca 6 kuna. Ali dobro, svatko neka ceka svoju cijenu….. Meni je ovo jedna jako dobra vijest i dožem ljestvicu prodaje… Za početak, očekujem šupalj ASK!

Ovo je zadnja šansa da se dioničari iskrcaju iz Ingre , 6 kn je premija jer ili to ili stečaj uskoro !



Otom-potom da ce se ovo trgovati na cca 6 kuna. Ali dobro, svatko neka ceka svoju cijenu….. Meni je ovo jedna jako dobra vijest i dožem ljestvicu prodaje… Za početak, očekujem šupalj ASK!

Ovo je zadnja šansa da se dioničari iskrcaju iz Ingre , 6 kn je premija jer ili to ili stečaj uskoro !
[/quote]

imate li vi dionice ingre?

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

…ja se nadam da će opi dati ostavku ka nema m… …nije građevina za glumce i menekene …on neka proda svoje i sretan mu put …

DAJ PET !!!



Otom-potom da ce se ovo trgovati na cca 6 kuna. Ali dobro, svatko neka ceka svoju cijenu….. Meni je ovo jedna jako dobra vijest i dožem ljestvicu prodaje… Za početak, očekujem šupalj ASK!

Ovo je zadnja šansa da se dioničari iskrcaju iz Ingre , 6 kn je premija jer ili to ili stečaj uskoro !
[/quote]

Gledaj, ako mi je ovo zadnja šansa za izlaz po 6 kuna, to je apsolutno i samo moja stvar.
Isto tako, moja stvar je da mi ne pada na pamet prodavati po ni približno toj cijeni. U ovom slučaju vrijedi "bolje TROPA, nego OPA".
Hvala ti što se brineš za neme i meni slične, ali ne trebam takvu vrstu pomoći.

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!


Diadra,samo ću reći 2mjesec,ako ne i više!!neka igre počnu!

placat ce se ovdje zestok diskont na ponderirani prosjek od 6 kn. mirovinci sigurno nece pristati prodati svoje udjele ispod fer vrijednosti koja je znatno iznad trzisne, a koliko vidim ni mali dionicari ni priblizno nisu zadovoljni sa 6 kn.

ono sto je sada sasvim izvjesno je da oni koji su prodali dionice ingre su zbog toga uzasno ojadjeni. a mnogi od njih ce pokusati hvatati vlak cim prije. no, malobrojni ce ga i uhvatiti. sjecate li se onih 12,75 kn?

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

New Report

Close