INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/duro-dakovic-zeli-preuzeti-ingru-210399.aspx

bilo bi interesantno sada cuti nase dezurne forumase (mozda najprije fahrudina, zztopa, vatrenog1, borism, bisakovi i druge) koji su stalno prorokovali stecaj ingre da nam prokomentiraju gornji post.

bas me interesiraju ti komentari.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

@ diadra
6 kuna je za mene tragedija, zato je ološ i spustio na ove razine, nadam se da će dioničari ustati. Revolucija je rješenje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.




http://www.vecernji.hr/vijesti/hrvatska-ce-republikom-srpskom-graditi-he-dubrovnik-2-clanak-430751

[/u]ode ingra u ponedjeljak natrag preko 5 kuna. kao sto sam rekao, bit ce poslova i previse! ovo je tek pocetak. kako ce se neki cuditi kad se ingru zatrpa poslovima!
[/quote]

Jel to trebalo biti danas???
[/quote]

ne, nego sutra. sorry…

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja


Ludnica, prosječna ponderirana cijena u zadnja tri mjeseca (mislim da sam dobro izračunao) koju DDJH u ovom slučaju MORA ponuditi je 5,978 kn. Nije nešto ali čovjeka veseli. E sad ukoliko oni Ingru žele preuzeti, a nisu već s nekim dogovorili ovu cijenu, sasvim je moguće da će ponuditi i koju kunu više. U svakom slučaju dobra vijest za dioničare Ingre, koji su ulazili ispod recimo 6-7 kn [smiley]

Da naravno, u DDJH su inaće ludi ljudi pa da plate još i premiju za dionice ove tvrtke prepune dugova…bit će vam ponuda u lipu onlika kolika mora biti po zakonu, nije ni DDJH neka tvrtka koja proizvodi enormnu dobit..

Inace imam DDJH nemam INGR i prodat cu DDJH zbog ove vijesti

...


@ diadra
6 kuna je za mene tragedija, zato je ološ i spustio na ove razine, nadam se da će dioničari ustati. Revolucija je rješenje.

[lol]
6 kuna je tragedija? bolja vijest za vas koji imate dionice ingre nije mogla doci, da po politickoj direktivi drzavna firma preuzme, da vam toga nije, ne bi vi ni kune u stecaju vidjeli. poz.

@s400
o tom, po tom. jos cemo vidjeti koja ce cijena igrati na kraju (6kn je svakako minimum).

ali, ono sto je bar jednako vazno je da je ovo javna i relevantna potvrda da ingra vrijedi, da je pozeljna za preuzimanje, i da je samo prividno obezvrjedjuje ova situacija i okolnosti u kojima posluje (za sve one koji nisu vjerovali u ingru, a jos vise za one koji su glumili da u nju ne vjeruju).

ujedno se toplo nadam da svi oni koji su podmuklo drukali na pad radi sto jeftinijeg ulaza nisu uspjeli steci znacajne kolicine dionica.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

kaj znaci, rast do 6 pa pljugica od stagnacije ili licitacija spekulanata

free flow information

Ima li tko ideju od kojeg trenutka retroaktivno ide izračun po ponderiranoj cijeni.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ diadra
6 kuna je za mene tragedija, zato je ološ i spustio na ove razine, nadam se da će dioničari ustati. Revolucija je rješenje.

I ja se nadam da će dioničari ustati, ali dioničari Đure Đakovića.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

I tko sad može reći da ingra nije u bankrotu. Spasio vas je ddjh, sad mu trebate pametno prepustiti dionice.


Ima li tko ideju od kojeg trenutka retroaktivno ide izračun po ponderiranoj cijeni.

3 mjeseca unatrag od dana nastanka obveze ponude, tj. od danas.

@ Bill Gates
Znači od dana kad su poslali namjeru objaviti ponudu za preuzimanje Ingre??? A to je???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close