INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da imaju iskustva i najjace reference za izgradnju plomina i omble bilo bi sasvim dovoljno da se ingru izvuce. pa zar bi to trebala graditi neka inozemna tvrtka, a nase da idu u stecaj?

moze, ali onda odosmo i svi mi s njima na isto mjesto. a cacic to najbolje zna.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:2:1936279014204546::NO:RP::
080421718 37553848651 TS Zagreb Aktivan LANIŠTE d.o.o. za graditeljstvo i usluge Aktivno Zagreb, Alexandera von Humboldta 4/b
Ostali podaci
Sukladno odredbi čl.550.o st.2. ZTD-a, vjerovnicima društva koja se dijele, daje se osiguranje, ako se u tu svrhu jave u roku od 6 mjeseci od dana objavljivanja upisa odvajanja s osnivanjem u sudski registar društva koje se dijeli.
Pravo na osiguranje nemaju oni vjerovnici društva koje se dijeli čije su tražbine osigurane u cijelosti razlučnim pravima kao ni oni koji imaju pravo prvenstvenog namirenja u stečaju.

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/hrvatski-inzenjeri-nemaju-dovoljno-znanja-i-ne-mogu-projektirati-zelenu-gradnju/

zztop @ i sto s tim? obican uobicajeni izvadak iz sudskog registra…

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

Eto jučer pobuna zbog mojih najava, a di smo sad banana i diadra, opet ću se jeftino krcat.

ingroman @ znaci dobra vam je ingra, nije prpa od stecaja, nego bi je samo zeljeli za bagatelu i zbog toga cijelo vrijeme drukali?

no uopce me to ne iznenadjuje…

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja


https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:2:1936279014204546::NO:RP::
080421718 37553848651 TS Zagreb Aktivan LANIŠTE d.o.o. za graditeljstvo i usluge Aktivno Zagreb, Alexandera von Humboldta 4/b
Ostali podaci
Sukladno odredbi čl.550.o st.2. ZTD-a, vjerovnicima društva koja se dijele, daje se osiguranje, ako se u tu svrhu jave u roku od 6 mjeseci od dana objavljivanja upisa odvajanja s osnivanjem u sudski registar društva koje se dijeli.
Pravo na osiguranje nemaju oni vjerovnici društva koje se dijeli čije su tražbine osigurane u cijelosti razlučnim pravima kao ni oni koji imaju pravo prvenstvenog namirenja u stečaju.

Čovječe stvarno si smiješan više s stim postovima

Sasvim je očit pattern, ide se na punjenje GAP-a, idealan ulaz 4,15-4,25kn…i opet odbijanac.

još malo do donje blokade na 4,41 kn

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

2.20kn je 100% pada sa ove razine…. [yawn]

još će onaj kupac od 500.000 komada po 1 Lipu doči na svoje.

razmišljam da ponudim duplo od njega, 2 Lipe ?


da živiš još dva života ti i neki slični na forumu nečete shvatit što je INGRA pa to je brend
[/quote]
A kakvi su samo brendovi bili Enron, Lehman Brothers i ini drugi [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close