INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači ovako ekipa, dobili smo i tu očekivanu "službenu obavijest" di lijepo piše da su svi građevinari imali taj čuveni sastanak u ministarstvu kao "tajan".. [lol] ..uglavnom,suituacija je takva kakva je u građevini ,koliko sam shvatio na sastanku je bilo ozračje "dam ti daš mi", što znači nikakav IGH,nikakav Dalekovod,ne idu u neku preveliku kombinaciju s INGROM,već jedina "kombinacija" koja može biti je ta, da,država ulazi u vlasništvo INGRE a INGRA pak ustupa preko svojih predstavništva po svijetu neki oblik suradnje s ostalima građevinarima(ali o tome se još da razglabat…)…I još nešto,nemoj te zaboraviti da je INGRA uvijek bila "vikendašica",ne zaboravite da su uvijek iznenađujuće dobre informacije dolazile preko vikenda,što znači da bi nas u ponedjeljak(ne vjerujem već sutra..ali nikad se ne zna….mogla dočekati nekakva lijepa obavijesti ili jako jakoo pozitivna blokada!)

[cool] [cool]

Sretno svima!! [thumbsup] [wink]

cash je cash,a sve ostalo je sex!



http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-ingra-pobjednica-dana-210048.aspx
Pobjednici dana! Je li to ujedno i sutrašnji naslov?
[thumbsup]

polako kolega sad je red na medijima i novinarima tokom danasnjeg dana i sutra ujutro.. Lp
[/quote]

Kolega, vjerojatno preko vikenda…možda mala korekcijica i up i onda tko je ušao ušao je..LP
[thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Evo, Jutarnji je potvrdio moje mišljenje…zamjena potraživanja za udjele …država ulazi u
vlasničku strukturu….riješiti će dugogodišnje neriješene financijske situacije- napokon !!!
Osloboditi građevinarima da dišu…..i podržati veće poslove…….ajmo, ljudi tražiti posla
po svijetu, ovdje je posao već rezerviran …..treba sve to izgraditi što je planirano ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingrin-stav-moramo-se-udruziti-ili-cemo-nestati-210083.aspx

Eto vidite…Napokon!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Ne bi me sada iznenadilo da se pod političkim pritiskom i lobiranjem sada napokon riješi i pitanje Iračkog duga prema Ingri.

kaže neimenovani visoki izvor iz Ingre [yawn]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

"Na domaćem tržištu više nemamo posla, a pojedinačno nemamo mnogo snage da se natječemo u inozemstvu pa je ova ideja više nego dobrodošla" – kaže izvor iz Ingre za list koja bi trebala biti predvodnica te grupe budući da je većinski stav kako ta kompanija ima najizgrađeniju infrastrukturu za nastup u inozemstvu. List podsjeća i kako je predsjednik Uprave Ingre, Igor Oppenheim, više puta u svojim medijskim nastupima ponovio da Ingra može bez problema dogovoriti velike poslove u inozemstvu, ali joj za takav iskorak nedostaju kvalitetna bankovna jamstva budući da domaće banke ne mogu osigurati toliko mnogo novca."
Igora za predsjednika! [bye]

Još kada se Mesiću pridruži i Linić u lobiranju, ima da oderu nas Bosance do gole kože. I porez će da nam opale!
http://forum.net.hr/forums/t/336506.aspx


Evo, Jutarnji je potvrdio moje mišljenje…zamjena potraživanja za udjele …država ulazi u
vlasničku strukturu….riješiti će dugogodišnje neriješene financijske situacije- napokon !!!
Osloboditi građevinarima da dišu…..i podržati veće poslove…….ajmo, ljudi tražiti posla
po svijetu, ovdje je posao već rezerviran …..treba sve to izgraditi što je planirano ….

ma o čemu ti pričaš??? pa to je stara vijest iz Lidera koja je prenešena po 10x puta u svim novinama, a danas je Ingra izjavila samo da je bio sastanak sa 30 građevinaca i čačićem i da se oni nadaju da bi im država mogla ući vlasništvo i tako im pomoći! dug ingre prema državi je vrlo mali, priča se o nekih 15 milja kuna, a Ingra duguje ukupno oko 900 milijuna kuna!!! dakle, dosta s tim lažima i nebulozama, ulazak države u Ingru u zamjenu za dug može biti samo simboličan i zapravo bi bio beznačajan!


"Na domaćem tržištu više nemamo posla, a pojedinačno nemamo mnogo snage da se natječemo u inozemstvu pa je ova ideja više nego dobrodošla" – kaže izvor iz Ingre za list koja bi trebala biti predvodnica te grupe budući da je većinski stav kako ta kompanija ima najizgrađeniju infrastrukturu za nastup u inozemstvu. List podsjeća i kako je predsjednik Uprave Ingre, Igor Oppenheim, više puta u svojim medijskim nastupima ponovio da Ingra može bez problema dogovoriti velike poslove u inozemstvu, ali joj za takav iskorak nedostaju kvalitetna bankovna jamstva budući da domaće banke ne mogu osigurati toliko mnogo novca."
Igora za predsjednika! [bye]

Fuj i kaka, Igor je prava referenca za vodit bilo što, nije bio u stanju ni ovu propalu šugu od Ingre voditi, a on umjesto da misli o deblokadi, mašta o vođenju državne građevine, od IGH je već dobio jedini mogući odgovor. Ne može kompanija pred stečajem ni sebe voditi, ako sutra već ne izađe članak da je netko zatražio stečaj, to je premija.
I toliko je podla ta banda da su išli uvući uspješne kompanije u priču o mogućnost stečaja.

ingroman@
Znam da Vam je teško što ste vjerovatno dobili "pedalu" iz Ingre, ali ne vidim kakve veze to ima sa sutrašnjim rastom cijene dionice?


ingroman@
Znam da Vam je teško što ste vjerovatno dobili "pedalu" iz Ingre, ali ne vidim kakve veze to ima sa sutrašnjim rastom cijene dionice?

Samo maštajte, vidjet ćete bježanije ujutro, bar ja imam iskustva s ovom hartijom, kao da je neki problem kupit, puno je teže prodat. Niste imali snage ni danas kad je kvazi vijest bila friška, a kamoli sutra sa razotkrivenom navlakušom, jao onom tko je full in.

New Report

Close