INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Otvaranje s više od +25%

Ja san to jutros napisao naravno moderator me izbrisa 🙂

kaj reć. država nam je postala privatna prčija lika koji želi vladati svakim njenim dijelom. čestitke onima koji su se izvukli iz živog pijeska.onima koji ostaju predlažem učlanjenje u hns.

Zašto HRVATI silno žele propast svojih tvrtki? Čudan narod ili?

neće uvijek biti ovako.


Zašto HRVATI silno žele propast svojih tvrtki? Čudan narod ili?

nitko nikome ne želi propast,ali
zašto država nije ušla u vlasništvo svih tvrtki koje imaju porezni dug, zašto tajni sastanak, zašto višestruka privatizacija nekih, zašto da svi plaćaju nesposobnost nekih, zašto ne prodaju stranoj jačoj firmi, mala im cijena 5 kn, ali to je tržište, a ovo sa državom je čisto pogodovanje, jer svi znamo da ih svejedno neće spasiti kao i mnoge do sada

Zašto HRVATI silno žele propast svojih tvrtki? Čudan narod ili?

Nisu to hrvati kao ni oni koji divljaju na tekmama, kao ni oni koji se kunu na rodoljublje.

Sjetite se generacija koje su stasale u bivšem sistemu, gdje su nestali?

Nisu nestali i ne žele nikome dobro, ni hrvatskim tvrtkama ni hrvatima.

Ingra ima bilancu kakvu ima, konsolidiranu relativno značajnu u odnosu aktive i pasive, jedino cash flow ima loš tijek jer nemaju dobrog financijskog menađera koji bi novac uspješnije predviđao i realizirao.

Ja to radim svaki dan i znam koliko moraš biti oprezan i predvidljiv u budućim tokovima priljeva i odljeva.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Zašto HRVATI silno žele propast svojih tvrtki? Čudan narod ili?

A otkada je to Ingra ‘naša’ tvrtka?

Ingra je ‘vaša’ tvrtka, vrlih im i propalih dioničara, pa neka si je sada spašavaju kad im je toliko ‘vrijedna’.

Sad poslije ovog jako naivnog i prozirnog dizanja s premalo kuna ide još veći pad, i još veće razočaranje vidimo se na 3 kune.


Zašto HRVATI silno žele propast svojih tvrtki? Čudan narod ili?

Nisu to hrvati kao ni oni koji divljaju na tekmama, kao ni oni koji se kunu na rodoljublje.

Sjetite se generacija koje su stasale u bivšem sistemu, gdje su nestali?

Nisu nestali i ne žele nikome dobro, ni hrvatskim tvrtkama ni hrvatima.

Ingra ima bilancu kakvu ima, konsolidiranu relativno značajnu u odnosu aktive i pasive, jedino cash flow ima loš tijek jer nemaju dobrog financijskog menađera koji bi novac uspješnije predviđao i realizirao.

Ja to radim svaki dan i znam koliko moraš biti oprezan i predvidljiv u budućim tokovima priljeva i odljeva.

da bog da propala Ingra kao i sve druge "naše hrvatske" lopovske firme zbog kojih poštene hrvatske firme koje nemaju političke veze propadaju



Zašto HRVATI silno žele propast svojih tvrtki? Čudan narod ili?

A otkada je to Ingra ‘naša’ tvrtka?

Ingra je ‘vaša’ tvrtka, vrlih im i propalih dioničara, pa neka si je sada spašavaju kad im je toliko ‘vrijedna’.
[/quote]
A porez i uplate u mirovinski sustav iz INGRE ide u tunguziju ili u RH za socijale i mirovine i sl…..Hoćete još manje prihoda i više rashoda i nezaposlenih??? Pravi domoljubi-rodoljubi.

neće uvijek biti ovako.

Ma bravo Uprava… ni A ni B ni C… na ZSE…

3,xx????!??? [cry]

cash je cash,a sve ostalo je sex!



Otvaranje s više od +25%

Ja san to jutros napisao naravno moderator me izbrisa 🙂
[/quote]

pa šta te briga, nakitio si budale na otvaranju i sad trk po burek [thumbsup]

New Report

Close