INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/vladin-ulazak-u-ingru-bio-bi-kao-ostavljanje-zadnjeg-dolara-u-kockarnici-209928.aspx
Zanimljivi su ljudi Hrvati. Kada stranac želi uložiti milijardu u RH jave se zeleni kojima to smeta, Kada se želi napraviti konkurentna HR tvrtka analitičari pljuju po toj ideji, kada se želi bilo što napraviti netko se javi tko to minira. ŠTO BI HRVATI? Da im se daje novac bez rada, bez dima, bez rizika, bez… Zanimljiv narod nadasve.

neće uvijek biti ovako.

nevjerojatno kako su se burekđije uzjogunile i uspjenile u nagovaranju malih ulagača da od njih pokupuju dionice ove firme koja svaki čas može otići u stečaj! zbog svojih bureka spremni ste financiski uništiti kolege [undecid]

p.s.dosta je vidjeti navlakača na “kupnjI” sa 500.000 komada (5000 kn) po 1 lipu da vam sve bude jasno [bye]

Igor Oppenheim: Nije istina da su se građevinci usprotivili da Ingra bude na čelu holdinga Autor/izvor: SEEbiz / Business.hr
Datum objave: 12.07.2012. – 09:22:49
ZAGREB – Na sastanku s Čačićem razgovaralo se o ulasku države u Ingru, IGH, Konstruktor i Dalekovod, potvrdio je Busninessu.hr čelnik Ingre Igor Oppenheim dodavši kako prije službenog stava Vlade oko cijele priče ne može otkrivati nikakve druge pojedinosti. Oppenheim je opovrgnuo navode tjednika Lider prema kojima su se građevinci usprotivili da Ingra bude na čelu novog građevinskog holdinga u kojemu bi država imala udjel.
Plan prema kojemu bi se radnici blokirane Ingre premjestili u tvrtke kćeri, naišao je na negodovanje dijela radnika ove građevinske kompanije.

Mortadela je konj s maslinama.

Došlo vrijeme da se stvari pokrenu s mrtve točke, ali nacija i dalje o stečajevima. Trebali bi ići na tečaj o stečaju ako Vam je toliko prirastao za srce!
Napokon neka pametna ideja i za državu i za građevinare!

vidim da su se dezurni drukeri za stecaj silno uzbunili radi ovog sretnog ishoda s vladom. jednostavno, ona im ne pase, pa je zato treba pokusati obezvrijediti. ne trudite se, ovaj put nema prostora za vas. sasvim je jasno i nedvojbeno sto ovo znaci.

samo sljepci u ovoj vijesti nece zapaziti da se radi o strateskom spasavanju gradjevinskog sektora odnosno njegovih najistaknutijih tvrtki. jer (isti) problem ima cijeli sektor, a ne samo ingra. ulazak vlade je samo oblik pomoci da se spasi cijeli sektor, a od njega ce imati koristi i sve ostale tvrtke iz sektora. ovo je biti ili ne biti i za gradjevinski sektor ali i za vladu. ovo je prekretnica.

mozaik se slaze, sve je sasvim logicno i konzistentno: plomin, ombla, zagreb na savi, elektrane na savi, novi zeljeznicki koridor prema rijeci i omislju i drugi gradjevinski projekti, i sada ova vijest. ovo ne vide samo oni koji ne zele vidjeti. a jasno je zasto.

zao mi je, gospodo…

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

Povukla se lažna prodaja.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

LOL ode dalekovod u nebesa,dok mi tu komentiramo! LOL

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Samo da pitam …. ima li kakovih problema oko ulaska. 5-ti valić gotov "inverter" Rekao apsolutno dno, kolac za vinograd. Ne izači, dno je ,, kolac za vinograd. Sada svi na bid ako stignete po onih vaših famoznih 3,xx kn !! [lol] [lol]

I very much love INGRA !!


Povukla se lažna prodaja.

a sad bi mogla i lažna kupnja…osim ako nisu teški naivci koji će za par minuta dobiti po nosu [rolleyes]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

@ fajrunt
Nešto je puno ovih lažnih naloga na kupnji. [lol]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Otvaranje s više od +25%

Mortadela je konj s maslinama.

evo, zadnja 4,79…..a jesam lijepo rekao da će opet nakititi budale, ali nema njima pomoći i gotovo [rolleyes]

na kupnji iznad 4 kn ima oko 30.000 komada, sasvim jasan indikator

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close