INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vaš link

Kako doznajemo iz drugih izvora,
planu prema kojemu bi se radnici blokirane Ingre premjestili u tvrtke kćeri, naišao je na negodovanje dijela radnika ove građevinske kompanije.

[shocked]

znači li to da bi se Ingra kao d.d. zapravo ugasila, a dioničari sve izgubili?!!?!? [shocked]
[/quote]

da,da zajedno s Opijem i njegovim dionicama [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Bože dragi pa ovdje se mora replicirati pojedincima. Nisam znao da toliko zlobnih i prevarantskih duša ovdje ima. !ingroman" ako ti se ingra ne sviđa, samo se kulturno skloni s ovoga foruma, i to ne samo ti, neka ti se pridruže i ostali istomišljenici. I dalje 100%, i dalje vjerujem u Ingru, i samo u ingru !!
LP svim dioničarima Ingre, ostali koji to nisu nahraniti psa i ništa ne dirati !! [lol] [lol]

I very much love INGRA !!


Meni nije jasno ovoliko čuđenje forumaša o ulasku države u vlasništvo, pa sam Opi nam je u jutarnjem listu najavio mogućnost ulaska države u vlasničku strukturi isplatom vjerovnika tj. otkupom dugova, ja u tome ne vidim ništa loše pogotovo ako će Ingra biti krovna tvrtka, hmm a koja bi druga tvrtka uopće to mogla biti, radujem se sutrašnjem trgovanju [thumbsup]

Ispričavam se ako grješim ali ako se dobro sjećam ti se neprestano raduješ od kad je cijena bila 50 kn. Nemam ništa da se raduješ za sebe ali ne navlači više ljude u propast.

…gledajte igh,konstruktor bi mogli biti kandidati u koji bi država mogla ući kao diničar ako su dužni istoj ( prezpostavljam) ali ingra nikako nema šanse jer je njoj vlada i grad zg neto duguju 80,2 mil € za arenu … pošto se sastanči ide i pije dogovor je postignut nova miljenica vlasti je ingra ….. meni su koma ovi članci u medijima …nevjerojatno šta ljudi piše a da nisu pročitali niti prvih 5-6 stranica FI a ovaj forum da ne spominjem ……….hvala moderatoru što mi neće pobrisati ovaj tekst

DAJ PET !!!

Prvi čovjek Ingre Igor Oppenheim upravo je neviđeno žestoko popljuvao sve veće “hrvatske” banke


Posla ima ko u priči za sve domaće građevinare, samo im je potreban netko tko će ih organizirati i voditi, a to je, zna se Ingra! Treba izgraditi Irak, Alžir, Rusija,bolnice, škole, elektrane, ceste!

Totalno krivo razmišljate. Čačić će naplatiti na ovaj način sve dugove. Dužni su za Merkur, Arenu
i ostalo…potražuju za poreze, kamate ….
Kod Dalekovoda slična priča, duguju zaostala plaćanja, potražuju poreze, doprinose,
kamate i sl…tu je već lakše
Kod Konstruktura isto , vjerojatno…
Kod IGH isto tako..
Itekako je bitno , da svi dalje rade……….!!! DRŽAVA I NJIMA DUGUJE, samo to nitko ne spominje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Na tajnom sastanku prvog potpredsjednika Vlade RH Radmira Čačića s vodećim građevinarima predstavljena je ideja da Ingra postane krovna tvrtka koja će okupljati građevinare za zajednički nastup u inozemstvu, objavio je poslovni tjednik Lider. [smiley]

———br.zaposlenih —MCAP— tromjesećni prihodi -porezni dug

INGRA-100—————-54,6—-22 mil———————-9,5
DLKV-1708—————-300—-273mil———————-25,3
IGH—1025—————-145— 85MIL———————-43,5

INGR lider,pa u odnosu na DLKV i IGH je kao pljoprivredna zadsruga u odnosu na DLKV i IGH.
Opi je u modnoj industriji i očito se malo pogubio.
Jedini i pravi način je prodati Arenu,može i državi uz diskont,ali država zaista i može ući u vlasničku strukturu INGR i dočepati se Arene za bagatelu ali sa poreznim obvezama INGRE koje moraju biti
puno više od sadašnjih 9,5 mil kn,vjerovatno je to sada i nešto više. ali ne vše od 12 mil.pa bi uz
dokapitalizaviju i po ovoj cijeni od 4,30 kn imali ispod 20%.
A da bi se moglo očekivati da će država ući sa dodatnim kešom nema ni govora.Koliko mi je poznato
strategija je da država izlazi iz vlasničke strukture,a jedino sa poreznim dugovima može ući kao što se dogodilo u Badelu.
Mislim da je ovo samo opijev spin i produžavanje Ingrine agonije.

Prvi čovjek Ingre Igor Oppenheim upravo je neviđeno žestoko popljuvao sve veće “hrvatske” banke


Posla ima ko u priči za sve domaće građevinare, samo im je potreban netko tko će ih organizirati i voditi, a to je, zna se Ingra! Treba izgraditi Irak, Alžir, Rusija,bolnice, škole, elektrane, ceste!

Je, je sve što je srušeno i neizgrađeno stoji i čeka da se Ingra pribere a onda kreće Afrika, Azija, Rusija … Putin je već sav na iglama kada će više krenuti ta obnova … EK, ECB, FED, svi čekaju
samo Ingru i tada se sve pokreće. Sutra očekujemo snažan rast Europskih i svjetskih burzi.

meni ovo lići na uzrčicu: utopljenik se i za slamku hvata

ovdje jednostavno ne znaš kome je voda više do grla, čačiću kojemu se trese fotelja a energetska obnova nema smisla ako ostane bez operative, ili nesolventnoj operativi kojoj svima od reda visi stečaj…što je tu najgore, svi oni se drže za samo jednu slamčicu… [undecid]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Prvi čovjek Ingre Igor Oppenheim upravo je neviđeno žestoko popljuvao sve veće “hrvatske” banke


Posla ima ko u priči za sve domaće građevinare, samo im je potreban netko tko će ih organizirati i voditi, a to je, zna se Ingra! Treba izgraditi Irak, Alžir, Rusija,bolnice, škole, elektrane, ceste!


… fascinantan vam je vaš možebitan ponovni stop loss sell… koji vam je to isti po redu…?


A neki dan sam Vam lijepo i pošteno napisao da će Igor biti proglašen menadžerom godine. Čovjek može ugovoriti izvoznog posla koliko sve građevinske tvrtke u RH ne mogu odraditi za par godina. Ingra je brend još iz bivše Juge, odradili su u ovih 57 godina postojanja preko 700 razoraznih objekata, elektrana, dvorana, stambenih i pslovnih kompleksa, bolnica, autoputeva širom svijta.
Da se razumijemo, Ingra nije državi ništa dužna, nego je država skupa sa gradom Zagrebom dužna uplaćivati kvartalne rate za Arenu, tako da Ingra ne traži nikakvu milostinju kao što neki navode, nego samo svoj novac ugovorom dogovoren.

@jeli nam savjetujete da dižemo margin kredite ili šta ja sam naprosto zbunjen. Lp

Samo se Vi katastrofičari replicirajte, dozvoljeno je to, naročito na ovoj temi. Sutra će Vam stvarnost biti jasnia. Uključite rano svoje gledalice i gledajte! To je jedino mjerodavno mjerilo!
[bye]

New Report

Close