INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NITKO ne prodaje-stanje od jučer

jučerašnja rasprodaja vidjet će se u SKDD tek za 2 dana….a onda će za mnoge biti prekasno

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!


Dosadni ste kao uši s tim vašim uvjeravanjima da će INGRA propasti i otići u stečaj, ako imate dionice prodajte kupite HT ili ERNT i budite zadovoljni. Ali ne vi ste lešinari kojima je INGRA zanimljiva.

INGRA neće propasti,ona je već propala i ovisna je o vjerovnicima.
Jedini izlaz je prodaja ARENE pa makar i uz velike gubitke.
Nelikvidnost pritišće i biti će sve veća.Čeka se milostinja ili pomoć od HBORA.Zašto bi HABOR ulijevao
lovu u rupu bez dna,utoliko prije što Banke preuzimaju 50% rizika u budućem kreditu.
Ako se INGRA izvuće bez stečaja mislim da ćete jako puno zaraditi,višestruko više od sadašnjih 4 kn
po dionici,ali možda bude i ništa.Premija na rizik,nadnica za strah može biti velika!

Vjerujem da će se bog smilovati INGRI i da će špekulanti u INGRI puno zaraditi.Ali nisam baš siguran!

Meni ako zadam nalog 10 % manji od tržišne cijene piše da manipuliram tržištem. Što je s ovim što je stavio 542400 komada po 1 lipu? On ne manipulira? Može pojašnjenje? Ili ne važe za sve ista pravila?


Meni ako zadam nalog 10 % manji od tržišne cijene piše da manipuliram tržištem. Što je s ovim što je stavio 542400 komada po 1 lipu? On ne manipulira? Može pojašnjenje? Ili ne važe za sve ista pravila?

Pa pogledaj koliko ima naloga na prodaji, isto po nerealnim cijenama, nije li to manipulacija tržištem. Jeli realno staviti nalog od 30 000 komada na 25 kuna, pa sve do 1700 kuna ?

Pa pogledaj koliko ima naloga na prodaji, isto po nerealnim cijenama, nije li to manipulacija tržištem. Jeli realno staviti nalog od 30 000 komada na 25 kuna, pa sve do 1700 kuna ?

Druga strana medalje, ne spominje se često ali postoji!

Licemjerstvo postoji na svim razinama ove lijepe naše.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

pa zar sama burza kao takva nije manipulacija tržištem ovisna o špekulantima

Procitajte, ne zvuci lose…:-)

http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-ulazi-u-vlasnistvo-ingre-igh-konstruktora-i-dalekovoda-209926.aspx

vlada ulazi u vlasništvo ingre,,,,…. valjda ulazi u vlasništvo arene …

DAJ PET !!!

Na tajnom sastanku prvog potpredsjednika Vlade RH Radmira Čačića s vodećim građevinarima predstavljena je ideja da Ingra postane krovna tvrtka koja će okupljati građevinare za zajednički nastup u inozemstvu, objavio je poslovni tjednik Lider. [smiley]

http://www.poslovni.hr/vijesti/vladin-ulazak-u-ingru-bio-bi-kao-ostavljanje-zadnjeg-dolara-u-kockarnici-209928.aspx

Komentira INGRU Ante Babić koji je niko i ništa kao i većina ljudi na ovom forumu koji su obični prodavači magle. Koji forex, koji commodities. INGRA je kraljica jer građevina je jedino di imamo šanse, a ne banke, fondovi, marketing-PR, to je sve smeće. Lopatu u ruke i udri, to je naša sudbina.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Otkada je to IGH pred stečajem, izveli su uspješno restruktuiranje i imali su samo jedan blago negativni kvartal, ja mislim da ovi svi lagano laprdaju.

I kako netko može ući u vlasničku strukturu, osim prepuštanjem udjela postojećih vlasnika, ili možda dokap sa izdavanjem još 13 500 001 dionice, a onda znamo koliko bi vrijedilo ovo što sada imamo. Cilj svega je uništenje sadašnjih dioničara i izbacivanje iz zarade u novom ciklusu, koji bi služio samo namirenju države i involviranih zaslužnih pojedinaca za takvu namještaljku.

New Report

Close