INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ ZZtop
Nema nervoze, meni cijena od 4,50 ili 6,7 ne igra, ja INGRU čekam na razinama od 25+ za prodaju.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ blueman
Vi mislite da će to proći, pa pola firmi će trenutačno propasti, a druga polovica kad se privatiziraju državni giganti kao HŽ, HEP itd. koji su trenutačno jedini koji daju poslove.

Nadam se da će proći jer koja je alternativa…
Stečaj sa preustrojem ne znači kraj firme, naprotiv znači čišćenje, samo što to znači da sadašnji vlasnici imaju ravno 0 kuna.

Za privredu ok, za sadašnje vlasnike ne.

Vjerovnicima je i to bolje nego da se dnevno uništava njihova imovina mrcvarenjem

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


@ ZZtop
Nema nervoze, meni cijena od 4,50 ili 6,7 ne igra, ja INGRU čekam na razinama od 25+ za prodaju.

Svaka čast… neki vele u nadi je spas…
btw: Znate vi možda zbog čega Ingra od 04.01.2012 na svojoj web stranici više ne ažurira svoju Vlasničku strukturu… ?
http://www.ingra.hr/index.php?page=investorsstructure

ja sam još dokupijo!!!!!!!


Vi bi svi voljeli da propadnu ove tvrtke kao što je INGRA te da Hrvatska proizvodi HI TECH robu. Hrvati imaju jedan od najnižih IQ-a u Europi 89, jedino su Srbi lošiji. Nama je građevina jedino gdje smo bili jaki uvijek i gdje smo bili poznati u svijetu jer ne zahtjeva tolike intelektualne kapacitete, tako da INGRU kao jednog od rijetkih izvoznika treba sačuvati, jer nam je ona jedina izvozna nada.

Tko ju kolega treba sačuvati? Zar to nije posao onih koji je vode? Ili je bio interes natrpati se novcem od naših mirovina, a firmu poslati tu gdje je?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


@ ZZtop
Nema nervoze, meni cijena od 4,50 ili 6,7 ne igra, ja INGRU čekam na razinama od 25+ za prodaju.

dragi kolega bolje prodajte to što imate i odite na kupanje
kakvi 25 pa jel vi vidite na koliko se trguje?

Postanite Eu-robovi

tko nema živce van uzmi ili ostavi!!!!



Što bi to moglo Ingru spasiti od definitivnog stečaja ?

Strašno aljkava i neodgovorna uprava, ovdje se cigane za 5 000 000 kuna a u Beogradu se s Bosancima ne mogu dogovorit oko podjele 200 000 000 kuna, već 15 godina
[/quote]
Ovo je pravo pitanje i enigma?

neće uvijek biti ovako.

Ovo sigurno nije dobra situacija, i najamanja najnebitnija tvrtka može pokrenuti stecaj ako ima dugovanja i ovrhu, i sta onda? Ne vjerujem da bi se i jedna uprava dovela u takvu situaciju da može išta napraviti da to spriječi.

Osim ako im to nije cilj, a to sigurno onda nije zato da otkupe tvrtku od malih dionicara koji ce popusit. Cilj im moze biti samo da osnuju novu tvrtku, rješe se dugova, obveza, suvlasnika i iskoriste kontakte koje imaju da ponovno pokrenu poslovanje bez duga. Jer budimo iskreni prava dugorocna vrijednost ingre je znanje zaposlenika i kontakti, a ne neprodani stanovi ili arena jer su pod teretom obveza.

Mozda sam potpuno u krivu ali situacija je vrlo rizicna..


@ blueman
Vi mislite da će to proći, pa pola firmi će trenutačno propasti, a druga polovica kad se privatiziraju državni giganti kao HŽ, HEP itd. koji su trenutačno jedini koji daju poslove.

Mislim da se ovdje neće naći nikakvo riješenje jer je firma u privatnom vlasništvu i vi pomalo miješate kruške i jabuke a dokaz tome je i ti što Jasna prodaje pa ona je valjda malo bolje upućena u to što slijedi a mislim da to što slijedi neće se svidjeti dioničarima.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU



@ ZZtop
Nema nervoze, meni cijena od 4,50 ili 6,7 ne igra, ja INGRU čekam na razinama od 25+ za prodaju.

Svaka čast… neki vele u nadi je spas…
btw: Znate vi možda zbog čega Ingra od 04.01.2012 na svojoj web stranici više ne ažurira svoju Vlasničku strukturu… ?
http://www.ingra.hr/index.php?page=investorsstructure
[/quote]
Ne znam, ali imam osjećaj da ćete nam Vi reći…

@misich99

galija, 10.07.2012. u 11:41

Jer budimo iskreni prava dugorocna vrijednost ingre je znanje zaposlenika

Koji zaposlenici kolega pa provjerite koliko ljudi još radi u INGRI, ostali su samo oni koje nije nitko htio.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

New Report

Close