INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

količine na prodaji i dalje se povećavaju…sad je jasnije zašto je top 10 rasprodavao neki dan oko 6 kn, ne čeka se ni njima istek 60-og dana blokade računa [sad]

Ako svi zalegnete na ingri, tko će ostati na zse? Možete i magmu uzet za 6 milijuna kuna

evo 27.000 komada na "kupnji" na 3,55 kn
taj se stvarno duboko ukopao da ga mogući iskrcaj ni slučajno ne dohvati [bye]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!


evo 27.000 komada na "kupnji" na 3,55 kn
taj se stvarno duboko ukopao da ga mogući iskrcaj ni slučajno ne dohvati [bye]

Kao i ovih 600 000 komada na prodaji.Do 6 kuna 45 000 komada a ovih ostalih 565 000 komada se drže dvoznamenkastih brojki.
Sad su se neki osjetili močnim pa stišću ali nemojte da vas zadesi sudbina onih od prošle godine kad su stiskali na 11 kuna pa ih je neko skupio sa 85 000 komada a cijena otišla na 18 kuna.

bit će bolje................

Najniža cijena iz 2mj je 3,80kn. Dakle ima još prostora za pad

jedan bezvezni tjedni graf, mozda ima nade za ingr ,ako je ovo zavrsni val ?.., gdje je dno vala to nezna ni baba vanga..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

moj ringišpil na ingri završio sa minusom od 8%, nije me sram priznati. vračam se ja fundamentima, nema kruha za mene na špekulacijama [embarass]

koliko loših ocijena za pozitivne postove.Mnogo vas je shortalo na hrvatski način.

bit će bolje................


koliko loših ocijena za pozitivne postove.Mnogo vas je shortalo na hrvatski način.

mislim da to nema veze sa "shortanjem" nego je ljudima više dosta da ih se tretira kao budale tj. da im navlakači pišu bajke dok cijena pada i pada…a to traje još tamo od 30 kn i ljudi su postali alergični na takva drukanja jer Ingra će uskoro napuniti 60 dana neprekidne blokade računa!

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

pa 8% je 38lipa, pa to se mijenja svakih pola sata gore dolje [lol] polako kolega [smiley]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


pa 8% je 38lipa, pa to se mijenja svakih pola sata gore dolje [lol] polako kolega [smiley]

meni dovoljan minus da odem, ali zato Vama koji ste ostali sretno, jer trebat će vam sreća

vecolinho @ nedaj se provocirat…to je ok pristup..stop loss obavezan .. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close