INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako padne ispod 4,7 bjezte….
al ja bih sada ( da nisam 100% u drugim dionicama ) kupovao…
riskirao al ko ga hebe…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

frend mi kaže da po TA ingra pada ispod 4 kn. što kažu ostali tehničari? [undecid]


ako padne ispod 4,7 bjezte….
al ja bih sada ( da nisam 100% u drugim dionicama ) kupovao…
riskirao al ko ga hebe…

pa prodaj malo tamo gdje si u plusu pa riskiraj, ili nisi nigdje u plusu??? [shocked]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

nije Jasna prodavala nedavno bez veze…….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



ako padne ispod 4,7 bjezte….
al ja bih sada ( da nisam 100% u drugim dionicama ) kupovao…
riskirao al ko ga hebe…

pa prodaj malo tamo gdje si u plusu pa riskiraj, ili nisi nigdje u plusu??? [shocked]
[/quote]
u debelom plusu recimo u LRH , al em je nelikvidna em je nedam ispod 3500
kao sto reko…
da sam u prilici ja bi stipnuo danas ili sutra…
to je rizik….a da INGRA nece u stecaj…to nigdje nisam rekao…
ovo je prijedlog za trgovinu nista vise
LP kolega

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


a da INGRA nece u stecaj…to nigdje nisam rekao…
ovo je prijedlog za trgovinu nista vise

a kako trejdati kad svaki dan ode po 20 lipa dolje? i što ako za par dana dođe vijest da je neki vjerovnik zbog 60 dana blokade računa dao zahtjev za pokretanje stečaja? pa cijena dionice će zveknut na 1 kn u roku od 30 minuta i više je ni viljuškar neće moći podići [undecid]

o kakvom stečaju Vi i takvi kao vi govorite. Tko kupuje ove količine dionica?????
Mali, ma nemojte me nasmijavati, mali biježe od kupovine ingre kao vrag od tamjana. Trejderi, a kome da ju prodaju kad stalno pada, da i oni kupuju sa minusom, sumnjam.
Onaj tko prodaje ima vjerojatno nekakav razlog zašto to radi a mi to sigurno nećemo za sada saznati, on me ne zabrinjava. Više me interesira tko kupuje i zašto ako je firma pred "bankrotom" kako pola forumaša tvrdi. Vjerojatno taj koji kupuje kupuje iz zaj…. pa da kaže kada "Ingra propadne" da je imao jako puno dionica i da je namjerno kupovao dionice i trošio lovu da ispadne neka "Faca".

Samo za vašu informaciju Ingra daje redovito plaće svojim zaposlenicima a mogu Vam reći da nisu male. Jedan poslovođa nije dobio nikada manju plaću ispod 1000 eura iako su im prije godinu dana smanjili plaće za 20%. Raspitajte se kolika je plaća poslovođe u drugim građevinskim firmama pa onda uporedite.
Pozdrav

@ azullo
Na 1 kn neće pasti pa makar bila u likvidaciji.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

može neko na forumu napisati koliko dana je račun u blokadi?


o kakvom stečaju Vi i takvi kao vi govorite. Tko kupuje ove količine dionica?????
Mali, ma nemojte me nasmijavati, mali biježe od kupovine ingre kao vrag od tamjana. Trejderi, a kome da ju prodaju kad stalno pada, da i oni kupuju sa minusom, sumnjam.
Onaj tko prodaje ima vjerojatno nekakav razlog zašto to radi a mi to sigurno nećemo za sada saznati, on me ne zabrinjava. Više me interesira tko kupuje i zašto ako je firma pred "bankrotom" kako pola forumaša tvrdi. Vjerojatno taj koji kupuje kupuje iz zaj…. pa da kaže kada "Ingra propadne" da je imao jako puno dionica i da je namjerno kupovao dionice i trošio lovu da ispadne neka "Faca".

Samo za vašu informaciju Ingra daje redovito plaće svojim zaposlenicima a mogu Vam reći da nisu male. Jedan poslovođa nije dobio nikada manju plaću ispod 1000 eura iako su im prije godinu dana smanjili plaće za 20%. Raspitajte se kolika je plaća poslovođe u drugim građevinskim firmama pa onda uporedite.
Pozdrav

Možda oni koji su je kupovali na cijeni između 60 000-70 000kn….bilo ih je na forumu poput tebe pa su pisali da ide to preko 100 000kn…. [bye]



a da INGRA nece u stecaj…to nigdje nisam rekao…
ovo je prijedlog za trgovinu nista vise

a kako trejdati kad svaki dan ode po 20 lipa dolje? i što ako za par dana dođe vijest da je neki vjerovnik zbog 60 dana blokade računa dao zahtjev za pokretanje stečaja? pa cijena dionice će zveknut na 1 kn u roku od 30 minuta i više je ni viljuškar neće moći podići [undecid]
[/quote]
A tko snosi troškove stečaja?
Uozbiljite se kolega. U tome i je problem.
Brzo ste zaboravili odbijanac sa 4 kn…. Neki su tu fino zaradili
živjeli

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


@ azullo
Na 1 kn neće pasti pa makar bila u likvidaciji.


Kamensko je u stečaju dionica ne vrijedi niti 1 kunu objasni ?



a da INGRA nece u stecaj…to nigdje nisam rekao…
ovo je prijedlog za trgovinu nista vise

a kako trejdati kad svaki dan ode po 20 lipa dolje? i što ako za par dana dođe vijest da je neki vjerovnik zbog 60 dana blokade računa dao zahtjev za pokretanje stečaja? pa cijena dionice će zveknut na 1 kn u roku od 30 minuta i više je ni viljuškar neće moći podići [undecid]
[/quote]
A tko snosi troškove stečaja?
Uozbiljite se kolega. U tome i je problem.
Brzo ste zaboravili odbijanac sa 4 kn…. Neki su tu fino zaradili
živjeli
[/quote]
Da tko snosi troškove stečaja objasni ? Od koga mogu , ili kome radnici prodati dionica Kamensko u stečaju , kome ? Nikome ne vrijede ništa i kupca nema, ne lupajte bez veze jer želite pobjeći van iz Ingre nego objasnite na primjeru Kamenskog . A ne na temelju vaših želja i htjenja zna se točno što je stečaj . Možete objasniti kako hoćete gorka istina Kamenskog vas demantuje. A dioničari Kamenskog proklinju dan kad nisu prodali dionice i po 1 kunu bolje nego sada ništa. Baš ste mi digli tlak svojim neistinama.

New Report

Close