INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



A Ingra?

http://www.business.hr/ulaganja/koncar-djuro-djakovic-i-dalekovod-u-igri-za-gradnju-najvece-termoelektrane-u-regiji-114821

Ingra reference:

http://www.ingra.hr/index.php?page=references&id=17

kakve veze imaju reference? firma koja ima blokiran račun NE MOŽE dobiti posao jer je odmah eliminiraju (nevaljani BON1/2, SOL 1/2)

inače, blokada na ZSE je na 4,70 kn, a veći nalozi na kupnji stavili su se daleko ispod toga, oko 4,21-4,22 kn [bye]
[/quote]
Znači oko 4 kune.

Investments of 50 billion euro

On markets abroad Ingra traditionally does most of its jobs in Algeria and Igor Oppenheim feels that that will also be the case in the future. "Algeria plans large-scale investments into tourism, as it has not been developed at all to date, unlike neighbouring Tunis and Morocco, who have been involved in tourism for decades, and the Algerian coast is perhaps even more beautiful and greener. With the current prices of natural gas an oil, in which Algeria is rich, investments of 50-60 billion euro are sure to go into tourism, infrastructure, hospitals and schools over the coming years, all of interest to us", says Oppenheim.
.

prožvakano stotinu puta tramell. e da vidimo sad hoće li itko od najglasnijih forumaša braniti 5 nakon ovog iskrcaja

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

U par sekundi totalno je razvaljena kupnja na 5 kn. Ovo vrlo loše izgleda i neugodno podsjeća na onaj zadnji pad kad je išlo sve do 3,80 kn [embarass]

Po meni genocidni fond RBA prodaje zadnje šta ima, možda je i gotov.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

pa zašto onda nisu s nekim dogovorili prodaju tog paketa preko OTC ako ovo developersko "čudo" ipak nešto vrijedi. pa ne vjerujem da nema zainteresiranih da preuzmu 200-300k dionica ako se ovdje može na njima zaraditi 100% u kratkom vremenu??? ali velikog ulagača nema, prodaje se buregdžijama (malim ili malo većim) ovdje s foruma. Meni je to dovoljno znakovito da nešto debelo ne valja u ovoj cijeloj priči. čisto onako objektivno gledajući.

p.s. a RBA OMF neću komentirati, ne brane svoje investicije izgleda osim HT-a, pa evo u pola godine su na ISTT popušili 25milijuna kuna u bilanci????

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Nema šanse da je ovo raprodaja od strane drugih fondova osim RBA jer bi polako prodavaki čekajući da se bid popuni kao i RBA, a ovi nalozi na asku su da pokupe dionice strašljivcima koristeći trenutak kad znaju da ih niko neće ugroziti.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

na prodaji se naslagalo preko 550.000 dionica….treba li uskoro očekivati neku (lošu) vijet na ZSE? [rolleyes]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

a zašto oni to prodaju ako to valja
pa šta mislite da vi ovdje ekipa imate više info od fond managera?

Postanite Eu-robovi

A šta u nas valja na burzi, napucala bagra PTKM na temelju glasina na 375 kuna , di je sad, tako sad koordinirano ruše pa će opet dizat, koriste iNGRU jer je likvidna.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Izgleda da neki nikad neće naučiti….. [bye]




A Ingra?

http://www.business.hr/ulaganja/koncar-djuro-djakovic-i-dalekovod-u-igri-za-gradnju-najvece-termoelektrane-u-regiji-114821

Ingra reference:

http://www.ingra.hr/index.php?page=references&id=17

kakve veze imaju reference? firma koja ima blokiran račun NE MOŽE dobiti posao jer je odmah eliminiraju (nevaljani BON1/2, SOL 1/2)

inače, blokada na ZSE je na 4,70 kn, a veći nalozi na kupnji stavili su se daleko ispod toga, oko 4,21-4,22 kn [bye]
[/quote]
Znači oko 4 kune.
[/quote]
Rješenje zagonetke.

New Report

Close