INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Nervoza raste, cijena pada, pročišćenje, ima li bolje kombinacije? Ovi što su sve prodali, sada tobož zabrinuto mašu. [bye]

Čija nervoza raste…? vaša radi nadalje blokiranog računa… ili Vi imate info da je račun odblokiran?
[/quote]
Vaša! [bye]
[/quote]

[lol] a da se pokušate prijaviti za Vic dana…

Kad fondovi prodaju to je siguran signal za kupnju. Tako je bilo i prošli puta kad je dionica pala ispod pet kuna i veliki se iskipavali. Nakon mjesec dana cijena je otišla na 12 kuna.

Stidljivo i oprezno, a zatim naglo i silovito, prikuplja se energija, piju se red-bulovi!

bez sindikata nema naglo i silovito a oni su svoje odradili za ovu godinu [rolleyes]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ovo je kao u filmu "Kako je počeo rat na mome otoku" – Za popizdt !!
Eno blente.. prodaje se po 5,40 a oni bi po 5,35. pa di im je pamet ako misle podići cijenu. Neka se lijepo svi prodavači stave na 7 kn pa višlje i eto roba poskupila, cijena ide gore, a ne ovako, ljute mene, ljute Vas, pij normabele, zovi doktora, a JT !! [angry]

I very much love INGRA !!


Stidljivo i oprezno, a zatim naglo i silovito, prikuplja se energija, piju se red-bulovi!

niš od toga,na malim količinama diže se cijena s intencijom da se iskipaju jučerašnji kupci i poberu svoje bureke

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Pa uopće neznam zašto ljudi ovo kupuju danas kad je blokada isto kao i jučer. U čemu je "trik", juče će u stečaj, danas neće, sutra hoće, a sve ista tvrtka? Da je netko jutros opalio po bidu cijena bi padala, ali eto nije pa raste! Bezveze postalo! [lol]


Ovo je kao u filmu "Kako je počeo rat na mome otoku" – Za popizdt !!
Eno blente.. prodaje se po 5,40 a oni bi po 5,35. pa di im je pamet ako misle podići cijenu. Neka se lijepo svi prodavači stave na 7 kn pa višlje i eto roba poskupila, cijena ide gore, a ne ovako, ljute mene, ljute Vas, pij normabele, zovi doktora, a JT !! [angry]

Sami sebi rušimo cijenu ali možda se skupila kritična masa čvrstih ruku ali to je samo možda.Ajde maknite te naloge s prvog otpora bar na sat vremena da vidimo kako bi to izgledalo.Pa da vidimo jeli je skupo ili jeftino.

bit će bolje................

Da me netko "ubije" više ni sam neznam koja je fer cijena 10 ili 20 kuna!


Da me netko "ubije" više ni sam neznam koja je fer cijena 10 ili 20 kuna!

Po meni fer cijena je 20 kuna…za 10 komada [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Kad fondovi prodaju to je siguran signal za kupnju.

to su mislili i za ZDNK, DKVS, MGMA….. [bye]


Da me netko "ubije" više ni sam neznam koja je fer cijena 10 ili 20 kuna!

60000-70000 kn kad su mirovinci kupovali sa našim novcima to je fer cjena

New Report

Close