INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trenutno me više muči na koliko da postavim prodaju nakon odblokiranja, 7, 8, 9, 10, 11 ili 12 u prvom valu????

Ako vas muči možda saznate više…:

SAZNAJTE VIŠE

info telefon 0800 0080

adresa e-pošte prisilna.naplata@fina.hr

http://www.fina.hr/Default.aspx?sec=1490

zztop@
Ah da, Vi ste ono zadnji puta prodali na 4, pa se sada nadate ponovnom "ukipu". Al eto ekipa se nakrcala na vrijeme, pa im je sada neugodno da se drugi krcaju ispod njihovih ulaznih cijena. Zato Vas drže u neizvjesnosti, pa i da padne opet na 4, normalno Vi bi kao racijonalan investitor čekali 2.
Svatko ima pravo na svoju taktiku. Zato od mene imate [thumbsup] Još jedno vrijeme nam ovdje trebaju negativci poput Vas, a poslije nećete biti potrebni. A i sami će te "uteći" u rezervni nick! [thumbsup]


Oznaka H u prometu je simbol za bolnicu. Danas Ingra na bidu ima sve neke još neizgrađene "bolnice", ali temelj se nazire! [yawn]
A kad se ovi što su u strahu prodali budu vraćali natrag, bit će "usko grlo" u prometu. Neki će se od muke i " zadaviti"! Stampedo je nepredvidiv!

Ajde neka mi neko objasni, zašto prodajete na ovim cijenama,jeli možda zbog ovih hebivjetara koji vam pune glavu o stečaju tj da vam dokažu kako su oni tu da vam spase koju kunu.Priča se o neisplati plaća,ja odgovorno tvrdim da se plaće i ne samo plaće normalno isplaćuju.Kune s računa tj. onih 18 milja kuna koje spominje dragi nam tznss su još uvijek u rukama ingre.Čeka se riješenje koje može svaki dan da ugleda svijetlo dana tek onda ćete saznati koliko ovo vrijedi.Nemojte nasjedati na priće za malu djecu i na prodajne naloge koji su tu da vas kao ribice potjeraju u mrežu.

bit će bolje................


Trenutno me više muči na koliko da postavim prodaju nakon odblokiranja, 7, 8, 9, 10, 11 ili 12 u prvom valu????

Banana, blago tebi…kad te samo to muči [smiley]
Volio bi sam tako ko vi…bez brige i pameti [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


zztop@
Ah da, Vi ste ono zadnji puta prodali na 4, pa se sada nadate ponovnom "ukipu". Al eto ekipa se nakrcala na vrijeme, pa im je sada neugodno da se drugi krcaju ispod njihovih ulaznih cijena. Zato Vas drže u neizvjesnosti, pa i da padne opet na 4, normalno Vi bi kao racijonalan investitor čekali 2.
Svatko ima pravo na svoju taktiku. Zato od mene imate [thumbsup] Još jedno vrijeme nam ovdje trebaju negativci poput Vas, a poslije nećete biti potrebni. A i sami će te "uteći" u rezervni nick! [thumbsup]

[lol] [thumbsup]
Str. 61
Ukupni zahtjevi za naknadu štete i pokrenute ovrhe….
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2011-1Y-REV-K-HR.pdf
možda je ili možda nije nešto na listi….
http://hgkreg.hgk.hr/Ovrha/faces/index.jsp

zztop@
Daj nešto novo! Ovo je sve već "isfurano"! Dajte si malo više truda, pokušajte sa bingom, on drugačije pretražuje! [thumbsup]

dgmaz @ evo imam i ja sad pravo pisati.[tongue]..od danas sam opet ponosni dionicar ingre..cak cu i prenoćiti unutra…. [sealed]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
pazi samo da ne skončaš u Ingri [rolleyes]

kaurus @ stop loss i tp je vec postavljen…ili clanarina par % ili profit cca 10-15% ti se ne brini za mene ni ja za tebe ok ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dgmaz @ evo imam i ja sad pravo pisati.[tongue]..od danas sam opet ponosni dionicar ingre..cak cu i prenoćiti unutra…. [sealed]


@inverter
pazi samo da ne skončaš u Ingri [rolleyes]

Ako Ingra ode u stečaj kao Kamensko dionice postaju bezvrijedne pa će i 3 kune biti previše.


dgmaz @ evo imam i ja sad pravo pisati.[tongue]..od danas sam opet ponosni dionicar ingre..cak cu i prenoćiti unutra…. [sealed]

Prijatelju, a da tebi nije slabo od ovga sunca, ili se šališ. Pa iznad 5 kn je cijena. Sad češ izgubiti 2,xx kn po dionici. Onda hitna, pa prijevoz do bolnice, pa elektrošokovi…sve sam to prošao i navikao se.. gadno je. Bolje ti izađi odmah van dok je vrijeme !! [thumbsup]
LP

I very much love INGRA !!



dgmaz @ evo imam i ja sad pravo pisati.[tongue]..od danas sam opet ponosni dionicar ingre..cak cu i prenoćiti unutra…. [sealed]

Prijatelju, a da tebi nije slabo od ovga sunca, ili se šališ. Pa iznad 5 kn je cijena. Sad češ izgubiti 2,xx kn po dionici. Onda hitna, pa prijevoz do bolnice, pa elektrošokovi…sve sam to prošao i navikao se.. gadno je. Bolje ti izađi odmah van dok je vrijeme !! [thumbsup]
LP
[/quote]
[thumbsup] [lol] nema grafa od tebe ?????? moj graf veli buy zona… [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close