INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hi, hi, hi, samo udrite po bidu …. ovaj s 14.400 i 25.609, pometite sve do 5,00 kn.. hi, hi i :-)) !! [lol] [lol]
Do kraja tjedna 3 kn—- [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

@Laki34
Nikakav plan restrukturiranje za danas nije najavljen… Dugoročna financijska stabilizacija i dovršetak refinanciranja bila je najavljena za kraj svibnja (Obavijest od 01.03.2012.)… a umjesto istog se u međuvremneu desila blokada računa, spor sa Međimurje Visokogradnjom, nemogućnost plaćanje kamate za izdane obveznice… ??

Nadzorni odbor razmatrat će revizorska financijska izvješća Društva za poslovnu 2011.
godinu. … :
ZAGREBAČKA BURZA d.d.
Ivana Lučića 2a
10000 Zagreb
Zagreb, 14. lipnja 2012.
PREDMET: Najava sjednice Nadzornog odbora INGRE d.d.
_____________________________________________________________________________
Sukladno članku 159. Pravila Zagrebačke burze, INGRA d.d. (ZSE: INGR-R-A), Zagreb,
Alexandera von Humboldta 4/b, MBS: 080020443, OIB: 14049708426, (u daljnjem tekstu:
Društvo) najavljuje sjednicu Nadzornog odbora Društva koja će se održati u utorak, 19.
lipnja 2012. godine.
Nadzorni odbor razmatrat će revizorska financijska izvješća Društva za poslovnu 2011.
godinu.

INGRA d.d.
Uprava Društva

Da malo promjenimo temu;
dal mi netko može usporedit cijenu ingr sa cijenom vlds???
Pa moje je pitanje dali je realno da Ingra padne na jadne 3 kn kad to ne uspjeva ni vlds-u???

HVALA!!!

Drukeri stalno pitaju na koliko čekamo ingru. Ne čekamo, ali obećavam da ću uzeti 10 000 komada kada bude 0,01kn

kolega kanabis,

ČUVAJ se sunca (visoki ti je uv vani, a kažu da to nekima šteti)!!!


Da malo promjenimo temu;
dal mi netko može usporedit cijenu ingr sa cijenom vlds???
Pa moje je pitanje dali je realno da Ingra padne na jadne 3 kn kad to ne uspjeva ni vlds-u???

HVALA!!!


zanimljivo pitanje…stavi se na 2 kn da budes siguran … [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Samo neznam Što onda čeka Opi sa svojim dionicama? Valjda je on najupućeniji pa je trebao rasprodavati već na 8,9. Opet se stvara umjetna psihoza i uz pomoć RF se izbijaju malima jer nitko sa više desetaka tisuća ne prodaje. Slabo iskipavanje, osim RF, koja će prodati možda još vrlo malo. Pozz i razmišljajte, nije li vrijeme za ulazak po asku. Do 6 se nabrala dobra količina za pokupiti.

više ne znaš kaj bi izmišljaval, pa sad opet malo o opijevoj genijalnosti, a dobro znaš staus tih dionica
[/quote]
A kaj bi ti štel da izmišlavam 3 kn kao ostali? A ti kao znaš status dionica i to možeš potvrditi službenom objavom? Pa hajde izvoli? Dal link ili službeni tekst. Hvala unaprijed.

Netko ima dionica na bacanje. Lako mu je kada nisu njegove već od onih koji uplaćujemo u MF. Lako tako pogodovati nalogodavcima.

neće uvijek biti ovako.

namjernom rusenju vrijednosti dionice ocitovao se Opi jos odavno. Pa kad trziste nije reagiralo razborito, moglo bi se Ispostaviti da je nekoj ekipi, mozda i upravi sinulo preokrenuti ovakav, isprva nepozeljan, trend sebi u korist. Pa kupovati i skupljati po smijesnim cijenama, mozda preko skrbnickih racuna ili trecih osoba. Mozda i uz pomoc i dogovor investicijskih fondova. Jer je i jednima i drugima u interesu pobrstiti dionice po ovakvim cijenama. Svima njima se ne zuri jer znaju sto se iza brda valja. Jedino se zuri malim dionicarima koji panicno rasprodaju jer ne znaju ono iza brda, i kooperantima koji prodaju iz istog razloga a jos vise jer ih gusi vlastita neklikvidnost i nedostatak poslova. I time potpomazu i nesvjesno ostvaruju ovaj plan velikih. Ingra je prevelika da bi se tek tako ugasila (za razliku od kooperanata). Ingra ima kapacitete i sposobnosti koji su, da budem neskroman, od nacionalnog interesa. Da to nije tako, ne bi se ni Stern prihacao posla u Ingri. Kako god, ovo mora da je velika igra potihog skupljanja dionica od strane neke ekipe za male novce, koja ce zavrsiti vjerojatno onog trenutka kad cujemo da je Ingra dobila taj, od mnogih ovdje ocekivan i iscekivan, veliki posao. Da, uvjeren sam da ce ga zaista i dobiti, jer se to naprosto mora dogoditi. I to najprije i najvjerojatnije u sklopu najavljenog paketa novih drzavnih energetskih investicija. A kome ce drzava dati te investicije nego domacoj gradjevinskoj industriji koju mora spasavati. A tko je kompetentniji i kvalificiraniji za gradjevinsko-energetske projekte u RH od Ingre? Mali dionicari su nazalost kao ovce. Vecinom su zrtve vlastitih i tudjih strahova i u pravilu reagiraju prekasno, kad izadje vijest, umjesto da mudro predvide ono iza brda. Osim ponekih koji su hrabri do kraja, jer im instinkt govori da u ovom kretanju cijene dionice nesto smrdi. Mislim da je golema vecina (malih) ionako vec izgubila gotovo sve na Ingri, pa je, ako nista drugo, oportuno razmisljati na nacin – sve ili nista. Tko to nije u stanju, ispada da nije ni zasluzio drugo nego da bude zrtva straha. Nije to ni pravedno ni posteno, ali je nazalost tako.


Da malo promjenimo temu;
dal mi netko može usporedit cijenu ingr sa cijenom vlds???
Pa moje je pitanje dali je realno da Ingra padne na jadne 3 kn kad to ne uspjeva ni vlds-u???

HVALA!!!

oni će za 28 godina uprihodovati skoro 1.6 miljarde kuna a dug im je kad zbrojimo dugoročne i kratkoročne obveze 1.1miljardu.Iako im u bilanci piše dugoročna potraživanja 806 milijuna kuna(to je vjerovatno računica, još 3 godine najma do onih 7 kada može biti prijevremeni iskup plus cijena arene cca 600 milijuna kuna tj 83.33 milja eura)+ ostala imovina koja se procjenjuje na 800 milja kuna.

Znači 1.6 miljardi + ostala imovina ,da ne nabrajam; 2.6 miljardi a dug 1.1 miljardu.To je u slučaju ako država bude plačala 28 godina a ako ne bude plačala 28 godina i iskupi nakon 7 godina onda je imovina 1.6 miljardi dug 1.1 miljardi.

U prvom slučaju cijena dionice vrijedi 111 kuna u drugome 37 kuna.

Sadašnji nesrazmjer između kratkoročnih i dugoročnih obveza nije najsjajniji ali kako su to ulagači procijenili je malo reči katastrofičan .Uglavnom ovde je male naguzilo do bola i pojedinci će se obogatiti na leđima malih kao i uvijek a Vi ulagači samo shortajte.

U koliko je zakazana ta famozna sjednica???

Predpostavljam da će izvješće bit negdje nako 16 h!?


Da malo promjenimo temu;
dal mi netko može usporedit cijenu ingr sa cijenom vlds???
Pa moje je pitanje dali je realno da Ingra padne na jadne 3 kn kad to ne uspjeva ni vlds-u???

HVALA!!!

Uskoro neće biti ni iNGRE ni Validusa na burzi. [lol] [lol]

…ni mene!!!

New Report

Close