INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.business.hr/ulaganja/u-iducih-osam-godina-ocekuju-nas-energetski-projekti-vrijedni-120-milijardi-kuna


http://www.business.hr/ulaganja/u-iducih-osam-godina-ocekuju-nas-energetski-projekti-vrijedni-120-milijardi-kuna

bojim se da će stečaj biti brži od tih natječaja [cry]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


http://www.business.hr/ulaganja/u-iducih-osam-godina-ocekuju-nas-energetski-projekti-vrijedni-120-milijardi-kuna

Hrvatska će u sljedećih osam godina u energetskom sektoru pokrenuti projekte gradnje novih energetskih objekata vrijedne oko 100 milijardi kuna, u projekte povećanja energetske učinkovitosti uložit će još osam milijardi kuna te u projekte izgradnje javnih objekata po modelu javno-privatnog partnerstva sljedećih 14 milijardi kuna, što znači da će do 2020. godine u tom sektoru biti uloženo više od 120 milijardi kuna, a na godišnjoj će se razini investirati prosječno oko 15 milijardi kuna.

Vrlo ambiciozan plan za zemlju koja uopce nije sposobna izdati desetogodisnje obveznice, a petogodisnje placa 6.5%. Ali vidjet cemo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

banarama, megido1, pozitiva, barun,S400 – ajde sumirajte koliko su dionica iz top10 prodali otkad je bio onaj dokap na 20 kn? pa svi oni samo prodaju i prodaju! rasprodali su preko milijun komada u ruke malim ulagačima! to isto radili su na Magmi od 15 kn pa na niže, na 6 kn smo se svi čudili zašto tako jeftino prodaju Magmu, a sad je magma na 0,7 kn!!!!
ljudi zar ne vidite da rade budale od malih ulagača, a vi ih još branite i podržavate?!?!?!
zaista vas ne shvaćam!?!? [undecid]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

gdje su nestale one silne stotine tisuca dionica sa pbz skrbnickog? nema ih u top10, nego se mudro skupljaju ispod top10, da se potiho preslagivanje u korist "povlastene" ekipe ne vidi iz aviona. dokazivanje (pre)ostalim dionicarima firme ide tek kad se pokupi od njih sto se pokupiti da. tko izdrzi a da sada ne proda, ide zajedno sa velikima natrag prema realnim valuacijama dionice. doista, nije ovo lako izdrzati, igra zivaca…

@ tramell
Odlično zapažanje kolega, baš me zanima u čijim su rukama te stotine tisuća dionica PBZ-a.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

U "našim" tj. sigurnim rukama. 🙂

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

što je ovo, postovi nisu odmoderirani od jučer u 17 sati?!

Danas će biti uspjeh ako ne padnemo ispod 5 kuna ali teško.

Članovi Uprave i TOP 10 prodaju dionice,pametnima dosta. [bye]

drukeri burekčije i ostale transparetni mrzitelji ingre moram vas razočarati danas čete slušati samo dobre informacije žao mi vas je

Prodavala je Ludviger i prije po 7 pa je svejedno otišla na 12.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close