INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodao jutros 11000 kom., otišao se baviti raznobojnim ružama. Na kraju vratio svojih 11 tisućica i ostalo mi cijelih 1500 kunića. Nije nešto, ali recesija je, za vikend dovoljno.
Ugodan vikend želim! [bye]
PS
Nemam nikakav info, ali znam da su u ovoj dionici najveći “štrepavci”. Sasvim dovoljna informacija!


A mene interesira odakle tolika briga za nas NN osobe koji smo IN. Ste vi psiholozi, psihijatri. Ako jeste liječite svoje frustracije negdje drugdje a ne ovdje gdje ne pripadate. Ovo je za Vaše znanje forum Ingre i ako ju ne posjedujete, odite lijepo na forum onih dionica koje posjedujete (ako) pa tamo s….e koliko hoćete. Jednostavnim riječnikom od….e s ovoga foruma !!

Pa ja imam jednu dionicu Ingre. Nego Mrgud , izgleda da je vrisnula ova dionica.. Ma znaš, ovo Sunce ti je opasno po zdravlje, drž se ti kompjutera .. aj ići će to dolje još [wink]

Pardon, gore , valjda .. nekad , jednog dana [lol]

Kressho


Prodao jutros 11000 kom., otišao se baviti raznobojnim ružama. Na kraju vratio svojih 11 tisućica i ostalo mi cijelih 1500 kunića. Nije nešto, ali recesija je, za vikend dovoljno.
Ugodan vikend želim! [bye]
PS
Nemam nikakav info, ali znam da su u ovoj dionici najveći "štrepavci". Sasvim dovoljna informacija!

Primjetilo se jutros po nedosljednom pisanju da si prodao, ali s obzirom na prosječnu danas sumnjam u zaradu, čak ne znam jesi li pokrio proviziju.
Inače, danas i najveći banditi po raznim brokerajima, mogu priznati da se dogodio vrhunski banditizam, ne samo na Ingri.
Cijeli svijet raste jako zadnja dva dana, a ovdje padovi do 15% na nekim dionicama.
Ima ovdje podosta materijala za dobru istragu i sankcije, kako po fondovima, tako i u upravi društva.
Slijedeća objava je ona o deblokadi, možda vrlo brzo, a onda opljačkani naivci gledaju rast od 100% u dva dana.


Ova kriza je napravila mnogobrojne psihopate i luđake, stacioniraju se na forumima i izvlače posljednje atome snage i optimizma iz dioničara kojima nije lako u ovome razdoblju.

Svaka kriza (financijska, gospodarska, ekološka, moralna…) ima svoj početak i kraj, ništa nije ravna crta.

I kriza iz 29 je završila kao i mnoge druge u povijesti pa će i ova.

CAPISCO!!!

Pa kriza iz 29. ti je završila svjetskim ratom frende, da ne pričamo o potopu i nestanku 90 % kompanija sa svjetskih burza prije toga, i prelaska imućnih cionističkih obitelji u zlato , baš kao što sada diljem Europe otkupljuju zlato , što za njih obavljaju ove bijedne otkupne stanice, koje su same po sebi pravo oličje moralne korozije suvremenog čovjeka.

Jedna kompanija više manje pred očitim stečajem, poput ove, neće apsolutno nikoga osim par dioničara dirnuti na ovome svijetu ..

Borba dobra i zla, možda iako se sve više čini da zlo prevladava (pogledajmo samo tko nam upravlja državom – ubojice i lopovi) , al u svakom slučaju nemojmo si umišljati da se ista ako se i odvija, odvija na dionici jedne u startu sumnjive kompanije poput ove

Tnx na objavi

Kressho



Prodao jutros 11000 kom., otišao se baviti raznobojnim ružama. Na kraju vratio svojih 11 tisućica i ostalo mi cijelih 1500 kunića. Nije nešto, ali recesija je, za vikend dovoljno.
Ugodan vikend želim! [bye]
PS
Nemam nikakav info, ali znam da su u ovoj dionici najveći "štrepavci". Sasvim dovoljna informacija!

Primjetilo se jutros po nedosljednom pisanju da si prodao, ali s obzirom na prosječnu danas sumnjam u zaradu, čak ne znam jesi li pokrio proviziju.
Inače, danas i najveći banditi po raznim brokerajima, mogu priznati da se dogodio vrhunski banditizam, ne samo na Ingri.
Cijeli svijet raste jako zadnja dva dana, a ovdje padovi do 15% na nekim dionicama.
Ima ovdje podosta materijala za dobru istragu i sankcije, kako po fondovima, tako i u upravi društva.
Slijedeća objava je ona o deblokadi, možda vrlo brzo, a onda opljačkani naivci gledaju rast od 100% u dva dana.
[/quote]

Kolega jel imaš neki link na izvor o toj "slijedećoj objavi" ili je to samo tvoja pretpostavka =?

Realno , sumnjam da će odblokirati račun preko vikenda
[lol]

Tako isto ja mogu doć i napisati "Slijedeća vijest ona o stečaju, a onda pad na 2 kn" …

Još 28 dana i po zakonu je spremna za stečaj. Bumo vidli [thumbsup]

Kressho

Jedina nepovoljna okolnost može biti izdavanje još nekoliko milijuna dionica u cilju financijskog restruktuiranja, dobra okolnost za društvo, a loša za dioničare zatečene u poziciji razvodnjene vrijednosti dionica. Nadam se da će rješenje biti pametnije.


Jedina nepovoljna okolnost može biti izdavanje još nekoliko milijuna dionica u cilju financijskog restruktuiranja, dobra okolnost za društvo, a loša za dioničare zatečene u poziciji razvodnjene vrijednosti dionica. Nadam se da će rješenje biti pametnije.

moguće. lako moguće. ali ne kao zadnji put po 22, sad ako netko dokapitalizira po 6,7,8 bit će dobro. A obzirom da im trebaju milijuni onda razmišljaj o recimo 100% povećanju dionica s 13mil na 26mil npr. To bi bilo tsunami razvodnjavanje za male dioničare ovdje.
Ali tko će uliti recimo 100mil kn casha sada ovdje npr. (recimo 13milijuna novih dionica po 8kn) i zašto? Mirovinci sumnjam, nakon PBZa i RBA sada radi reži i bježi.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

http://www.hrvatskiglas-berlin.com/?p=44321

Mortadela je konj s maslinama.

Lijepo je ovo pročitati. Još samo da Ingra na osnovi ovakvih referenci dobije poslove u RH kako je to Čačić najavio.


http://www.hrvatskiglas-berlin.com/?p=44321

… svaka čast za ovo čupanje …međutim arena,irački dug i onaj posao u iraku su bure baruta …

DAJ PET !!!



Prodao jutros 11000 kom., otišao se baviti raznobojnim ružama. Na kraju vratio svojih 11 tisućica i ostalo mi cijelih 1500 kunića. Nije nešto, ali recesija je, za vikend dovoljno.
Ugodan vikend želim! [bye]
PS
Nemam nikakav info, ali znam da su u ovoj dionici najveći "štrepavci". Sasvim dovoljna informacija!

Primjetilo se jutros po nedosljednom pisanju da si prodao, ali s obzirom na prosječnu danas sumnjam u zaradu, čak ne znam jesi li pokrio proviziju.
Inače, danas i najveći banditi po raznim brokerajima, mogu priznati da se dogodio vrhunski banditizam, ne samo na Ingri.
Cijeli svijet raste jako zadnja dva dana, a ovdje padovi do 15% na nekim dionicama.
Ima ovdje podosta materijala za dobru istragu i sankcije, kako po fondovima, tako i u upravi društva.
Slijedeća objava je ona o deblokadi, možda vrlo brzo, a onda opljačkani naivci gledaju rast od 100% u dva dana.
[/quote]
Glupost! Eto dole pa izračunaj sam! Kada se odbije ukupna provizija ostane neto 1509 kuna, i to zamisli prodajom na početku trgovanja po bidu i kupnjom po asku na kraju.
Da mi se dalo nabidavati sa onima na 5,28 moglo se ušićariti još 1000 kuna. Iako sam mislio da će se do kraja cijena i na asku spustiti na taj nivo, ali eto izgleda da zaista nema više tko da ruši cijenu, jer je već cijela poznata ekipa puna Ingre još od zadnjeg pada sa 12,80. Većina se već ukrcala na 6 – 7 kuna i sada ni sami ne mogu vjerovati da su se i oni našli u situaciji da su zarobljeni.
Ovo je samo dokaz da je trgovanje na cjelokupnom ZSE-u izgubilo bilo kakav realan oblik vrednovanja firmi, to više nema veze sa uređenim tržištem gdje se trguje prema nekim normama, nego više stoji do strukture i "mentalne" snage dioničara u pojedinim dionicama.
Ingra ima najlošiju strukturu dioničara. Gomila malih "strašljivaca" željnih brze zarade i nekoliko totalno nezainteresiranih fondova koji ni sami ne znaju što bi sa svojim udjelima.
Prije objave ovoga zadnjeg posla nitko nije htjeo prodavati ispod 6 kuna, a račun je i tada bio u blokadi, a vidi danas i po 5,28. Ma treba Vam "oteti" i to malo dionica što Vam je ostalo, kada već ne znate zašto ste ih uopće i kupovali.


Lijepo je ovo pročitati. Još samo da Ingra na osnovi ovakvih referenci dobije poslove u RH kako je to Čačić najavio.

ako prije ne ode u stečaj…blokada traje već preko mjesec dana [embarass]

New Report

Close