INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

arno, ćitaj me i dalje, pa ćeš nešto i naučiti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mrgud28 @ vidim da i ti pucas po šavu…cudi me da si dozvolis zaglibit ovdje…ili je pohlepa nadjacala zdrav razum kao i vecina ovdje ..? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ma "inverter" ne pucam zbog dionica iskreno ti govorim. Drago mi je što sam, kako sam rekao 100% samo u Ingri jer znam i zašto, nego me muće pojedinci koji svakodnevno pljuju po Ingri, dioničarima i nije ih sramota. Veseliti se tuđoj nesreći je najgora stvar. Netko je zaglibio debelo, netko manje, no to je u globalu osobna stvar i što bi nekoga xyz trebalo biti briga o Mrgudu ili nekome trećem. Isto se odnosi i na tebe ako ne posjeduješ Ingru i na sve ine koji imaju po nekoliko nickova a nemaju pametnijeg posla !!
Dosta je za danas !!
LP

I very much love INGRA !!

Mrgud28 @ ja komentiram cjenu i volumen…fundamenti me no intereso…a sto se tice tih pljuvača ,znaj da su prodali i gadno popusili …ovi drugi pametuju a strah ih je kupit da ne popuse…
uglavnom :samo voznja pa koliko se uhvati uhvati…do nekih drugih vremena ili stecaja ,svejedno [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ima li netko TA za ingru da malo preko vikenda vidim šta i kako ako ne bude stečaja a nadam se da ga neće biti

Postanite Eu-robovi


Ma "inverter" ne pucam zbog dionica iskreno ti govorim. Drago mi je što sam, kako sam rekao 100% samo u Ingri jer znam i zašto, nego me muće pojedinci koji svakodnevno pljuju po Ingri, dioničarima i nije ih sramota. Veseliti se tuđoj nesreći je najgora stvar. Netko je zaglibio debelo, netko manje, no to je u globalu osobna stvar i što bi nekoga xyz trebalo biti briga o Mrgudu ili nekome trećem. Isto se odnosi i na tebe ako ne posjeduješ Ingru i na sve ine koji imaju po nekoliko nickova a nemaju pametnijeg posla !!
Dosta je za danas !!
LP

znači samo dioničari ingre bi trebali ovdje pisati?

činjenica da posjedujete dionice Ingre daje vam pravo da sudjelujete u stečajnom postupku ali vam ne ne daje niti manje niti više prava od nas koji ne posjedujemo tu dionicu da ovdje izražavamo naše mišljenje!!!!!!!

umjesto da se ovdje ljutite na ljude koji imaju drugačije mišljenje od vas, bilo bi vam bolje da skupite vaše dionice i ljutnju pokažete na skupštini dioničara prema ljudima koji su direktno odgovorni za, kako vi to kažete, "vašu nesreću"!

@ Mrgud
Pa takvi vam kolega od 90te do danas vladaju zemljom, obični paraziti koji su se obogatili na tuđoj nesreći,a još je gori ovaj junk iz fondova i banaka,nema veze ja sam optimist dok je barem ostalo nešto pojedinaca pravih ljudi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@mrgud28
kolega, ma nema vam smisla analizirati drukere i njihove niske porive. jasno je sto rade i zasto to rade. sjetite se da ovo na ingri ide stalno u ciklusima gore-dolje u nekom poznatom rasponu. sad je malo prema dolje, iduci tjedan ce vjerojatno gore, i to vam je to.

medjutim, ne zaboravite – jednom, u tom cic-mic gore-dolje, cini mi se prilicno skoro a sasvim sam siguran krajnje neocekivano i iznenada, eksplodirat ce nebu pod oblake. a onda ce biti prekasno hvatati znacajnije kolicine drukerima. tko tada bude unutra, znat ce zasto je pratio i trpio sve ovo.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

Ovo se zove "sistematsko" iskipavanje, bez pritiska na asku, da se što više proda po što boljoj cijeni!

Sve okrugle transakcije su uglavnom od Rajfića: 3000, 5000, 7000, 11000. Danas je uhvatio jače istresanje na radost malobrojnih koji znaju što kupuju i još na bidu.

neće uvijek biti ovako.

su već počeli godišnji… ili isti tek slijede… ?

Na kraju znakovita kupnja 11000 kom malca od prve transakcije koji ima info. Da nisam ja? Pozz i uživajte u vikendu. Drugi tjedan će ipak biti drugačiji.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close