INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas deblokada računa?

Ili do kraja tjedna, sve ostalo je nebitno.

🙂

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Danas deblokada računa?
Ili do kraja tjedna, sve ostalo je nebitno.
🙂

Aha, da….ko ono do 31.05 [smiley]…nakraju ispalo da ta blokada i nije neki problem….čak da je to još bolje [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Uf, uf…al se slaže ask [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Do 5,5…ko kroz putar [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

krasno otvaranje…-5,74%
[smiley] [smiley]
Pratimo europske trendove [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Do 5,5…ko kroz putar [smiley]

Ne pali!

Moglo bi se lako desiti da se omjer cijene Ingrine dionice drastično poveća naspram drugih dionica.
Već sada daleko bolje stojimo nego kada je cijena bila 4 kune, a recimo ATPL tada bila 350, HT 225, IGH 800, Podravka 250, Belje 90, itd.
Ipak je izvoz u pitanju!

Još je rano za po asku, pokušat će "ovi" još jedan proboj do kraja dana!

Bit će lijep osjećaj boraviti u ovoj dionici ovaj mjesec! [cool]A 15.06.2012 sve bliži i bliži!

Moglo bi se lako desiti da se omjer cijene Ingrine dionice drastično poveća naspram drugih dionica.
Već sada daleko bolje stojimo nego kada je cijena bila 4 kune, a recimo ATPL tada bila 350, HT 225, IGH 800, Podravka 250, Belje 90, itd.
Ipak je izvoz u pitanju!

To što si napisao navodi na zaključak da se i ova mora korigirat i past i ispod 4.


Moglo bi se lako desiti da se omjer cijene Ingrine dionice drastično poveća naspram drugih dionica.
Već sada daleko bolje stojimo nego kada je cijena bila 4 kune, a recimo ATPL tada bila 350, HT 225, IGH 800, Podravka 250, Belje 90, itd.
Ipak je izvoz u pitanju!

To što si napisao navodi na zaključak da se i ova mora korigirat i past i ispod 4.
[/quote]
Na 1 kunu otprilike, ali kakve vajde za Vas to bi Vama i tada bilo puno. Najbolje da sačekate stečaj pa je onda kupite po 0 kuna. Zar ne? [lol]

Uteče! Navali narode! [tongue]

New Report

Close