INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

apsolutno, orjentacija, izvoz, izvoz i samo izvoz, dok se ne pripreme papiri i projekti na domaćem terenu, pa čak i onda prije izvoz nego tuzemni poslovi.



Poštovana gospodo, stvar je ovakva: Ingra može sada dobiti i poslove od 500 T Eura. Odletjeti će preko 10-15kn a onda će se opet vratiti na cca 6-8. Zašto? Dionica ima u milijunima komada i previše ih je u tisućama različitih ruku. To se mora koncentrirati na manje imaoca dionca. Da bi se to postiglo po jeftinoj cijeni održava se prisilno ovakve niske razine. To se radi planski i dugoročno, čemu smo svjedoci podosta vremena. Tek tada će pozitivne objave imati veći značaj i veće skokove, što prirodnim što umjetnim tijekom. Do tada se koriste sve raspoložive metode da se cijena drži nisko a svjedoci smo toga-nemogućnost iskupa zapisa, problem sa klinikom, blokada računa zbog sitnih novaca i još puno toga. Sve to ima svoj planski smisao do određenog vremena i cilja. Prema tome onaj tko se uklopi u planove moćnih dobro će i zaraditi a ostali će se baviti trejdom i kljucati mrvice i zbog toga biti sretan. To vam se dešava. Kako znam? Pa….. . Ne vjerujte nikome što piše na forumu, pa ni meni, ako se radi o pisanju o dionicama. Sve je to špekulacija. Cijeli svijet je špekulacija a kamoli Burza. Pozdrav svima.

Kolega borism i ostali, da li vam je ovaj post danas malo jasniji? Ako nije biti će vam za nekoliko dana. Zašto vam ovo pišem? Izašao sam iz igre. To bi se zvalo pokajnik.
Ugodan vikend svima. Čuvajte zdravlje i bavite se duhovnim a ne materijalnim. Tu leži budućnost. Pozz svima.
[/quote]

kolega megido i banana
ja sam samo utvrdio činjenično stanje i ne znam šta sam pogriješio
nisam ništa slagao ni smuljao
opet se ponovio scenarij već viđen x puta na ovoj dionici
ekipa koja ima info prije ostatka kupuje dok je jeftino a onda se iskipava na 15 20 posto zarade i tako u krug, i ja ne vidim načina kad će to prestati
poz i sretno

Postanite Eu-robovi

Pozdrav svima lijep i sunčan dan u Zagrebu vrijeme za kupit Ingru na 5 kuna. [thumbsup]

ne znam što piše ovaj nick ovaj "Bilogorac" , ali mogu se kladiti da pripada bivšem forumašu "šefu" i da druka na pad ingre [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Fajrunt…uzeo si mi misao iz tipkovnice [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Soroš o Sorošu:

"U tom trenutku postavio sam si pravilo da treba stjecati dionice kada neko poduzeće uspješno prođe tešku krizu a izbjegavati to poduzeće dok kriza traje – što je lakše reći nego učiniti."

Može se samo nadodati da smo daleko od rješenja krize u ovoj dionici!

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."

Vaš link

kome se neda otvarati…Azija -2%, a Europa -1%.
Kod nas???…vidjet će se [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

fajrunt, vatreni1 @

Starih neprijatelja se najteže riješit. Vide se u svakom grmu!

Prvo "zaron" da vratimo prodano, pa onda "izron"!


Prvo "zaron" da vratimo prodano, pa onda "izron"!

sve teze ces nakon" izrona" prodat skupljeno…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Prvo "zaron" da vratimo prodano, pa onda "izron"!

Duboko udahni [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

inverter@
Tko kaže da ću poslije prodavati! Čekat ću dividendu od iračkog duga! [cool]

New Report

Close