INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kostrenčić će biti suočen sa nezgodnim svjedocima i dokazima. A kako je postao član uprava u Ingri, VIPnetu, Styriji(fotto Aktual) istražiti će policija Austrije i USKOK.
http://www.udarno.com/uskok-sa-poreznom-pojacano-istrazuje-kostrencica



Draženka..neeeeeee…nemojte još..treba dati šansu UO….ide sad refinanciranje, odblokiravanje računa, iRAK, KUVAJT, INDONEZIJA, …RUSI…pričekajte bar do 4 kn…nemojte nagliti [smiley]

Moraš pod hitno prodati i tih 100 komada s kojim trguješ dok još imaš kupnje na 6! [proud]
[/quote]
Nemam tolko, đeparac mi to ne može izdržati [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Momčine, ostalo Vam je još jako malo vremena za izlazak, još 40 minuta! Požurite! [smiley]

Protrgovan 1 komad. Ovo je za povraćati. Plus ulazna naknada, pa vidi koliko je koštala. Treba zabraniti transakcije ispod 100 kn, ma i više, ispod 500kn.

neće uvijek biti ovako.



Nista morat ču polagano izači van iz ove dionice.
Totalna katastrofa načina izvještavanja od strane Uprave Ingre.
Niti da napišu jednu riječ o stanju blokiranog računa u kojoj je fezi realizacija deblokade i dali če je uopče biti.

Jako neozbiljno od strane vodečih u kompaniji i njihov odnos prema ulagačima koji su im dali nepovaratni kredit u smislu kupnje dionica Ingre.

Uživajte!

čekaj imaju osigurač

http://forum.net.hr/forums/t/336506.aspx
[/quote]
Ma kada krene vraćanje dugova Ingri pa poslovi u Arabiji i Rusiji ni stotka kunelića neće biti puno. Samo treba da se otvori čep. Sud, garancije, krediti…
Ugodan vikend svima i čuvajte život i zdravlje i duhovno se prosvjetljujte, tu je budućnost.

neće uvijek biti ovako.

ak se ovak nastavi po
količinama pa meni treba dva tjedna da izađem iz ingre

Vidim da ste se pojedinci uhvatili teme "Uprava ništa ne piše"
Ne javno (i to s razlogom), međutim tri puta sam napisao mail upravi i sva tri puta dobio odgovor, zadnji odgovor dioničaru Ingre. 24.05.2012 u 9,54 h.
Neću Vam namjerno postati mail koji mi je proslijeđen iz osobnih razloga, jer je upućen meni. Isto tako, ako nekoga zanima slobodno proslijedite mail Ingri – Odsjek ili sektor za odnose s javnošću ili dionicaa i vjerujem da će te odmah dobiti povratnu informaciju (zadovoljavajuću) kao što sam ih dobio i ja. Uprava, samo da dodam, ozbiljno radi na rješavanju problema odblokade računa, i ima za sada najveću šansu u dobivanju posla kako u Iraku, tako i u Alžiru….Onaj tko je izubio, karikiram 50 – 70 %, ništa mu ne znači još koji posto dok se ovo ne riješi a onda lagano u smanjenje izgubljenoga…

@drazen83

da sam na tvome mjestu dobro bih razmislio o prodaji,,,ovo ozbiljno mislim.
LP

I very much love INGRA !!

Potvrđujem Mrgudove navode što je napisao. Uprava odgovara na pojedinačne upite jer su i meni u zadnjih 10 dana javili nekoliko puta. Na odgovor sam čekao jako kratko, samo pitanje je sljedeće dali će vas odgovor zadovoljit jer budite sigurni da vam neće reći info koji ne smiju. Sljedeći tjedan ćemo biti pametniji. Poz Mrgi u Brodu je preljepo


Vidim da ste se pojedinci uhvatili teme "Uprava ništa ne piše"
Ne javno (i to s razlogom), međutim tri puta sam napisao mail upravi i sva tri puta dobio odgovor, zadnji odgovor dioničaru Ingre. 24.05.2012 u 9,54 h.
Neću Vam namjerno postati mail koji mi je proslijeđen iz osobnih razloga, jer je upućen meni. Isto tako, ako nekoga zanima slobodno proslijedite mail Ingri – Odsjek ili sektor za odnose s javnošću ili dionicaa i vjerujem da će te odmah dobiti povratnu informaciju (zadovoljavajuću) kao što sam ih dobio i ja. Uprava, samo da dodam, ozbiljno radi na rješavanju problema odblokade računa, i ima za sada najveću šansu u dobivanju posla kako u Iraku, tako i u Alžiru….Onaj tko je izubio, karikiram 50 – 70 %, ništa mu ne znači još koji posto dok se ovo ne riješi a onda lagano u smanjenje izgubljenoga…

@drazen83

da sam na tvome mjestu dobro bih razmislio o prodaji,,,ovo ozbiljno mislim.
LP

bla bla bla….klasične Ingrine priče….. što vam nisu odgovorili istinu o tome koliki je iznos blokade?


Potvrđujem Mrgudove navode što je napisao. Uprava odgovara na pojedinačne upite jer su i meni u zadnjih 10 dana javili nekoliko puta. Na odgovor sam čekao jako kratko, samo pitanje je sljedeće dali će vas odgovor zadovoljit jer budite sigurni da vam neće reći info koji ne smiju. Sljedeći tjedan ćemo biti pametniji. Poz Mrgi u Brodu je preljepo

DA, to je bitno….oni odgovaraju na pojedinačne upite ljutih ulagača…i negdje se smiju tko će poslati smješniji odgovor koji će iste umiriti….ma isto ko na Titanicu kad su mornari uvjeravali one sa nižih paluba da je sve u redu i da se vrate svojim uobičajenim aktivnostima [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Momčine, ostalo Vam je još jako malo vremena za izlazak, još 40 minuta! Požurite! [smiley]

ajmo… momčino… požuri… vrijeme curi…


Momčine, ostalo Vam je još jako malo vremena za izlazak, još 40 minuta! Požurite! [smiley]

Bio je ovaj banana u pravu…ko je izišao u petak spasio se gledanja u ovaj spust [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close