INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma sve je ovo bezveze. Kad vidiš kolike se transakcije vrte onda vidiš da trguju samo neki vrtić ulagači ili provokatori. Zadnjih mjeseci većinom su transakcije do 1000 komada. Kakvi su to ulagači, što su oni mislili sa 300-700 kom? Zar su mislili kupiti po 7 a prodati u par dana po 14 i zaraditi nešto pošteno ili stvarno žele samo burek? Zar im se trgovanje na burzi svodi na zarado od 300-1000kn u mjesec dana? Jadno je tko se sve uključio u trgovanje, zato se i trguje ovako. Pojma nemaju a manipulatori(špekulanti) ih koriste, doduše slabo jer imaju malo dionica. Sve u svemu kao što kaže kolega bananarama broj dionica raste, prosjek pada i kad dođe sve na svoje-a doći će kad tad-povijest se ponavlja, onda ću vam reći da li mi se čekanje i dokup isplatio. Ja još uvijek imam mnoštvo dionica kupljenih po 4 a drugi će kupovati i po 10 i po 20 i burekdžijati, pa vidićemo kome će na kraju biti bolje. Pozdrav svima, i burekmajstorima i ozbiljnim investitorima.

neće uvijek biti ovako.

E vidiš megidio…jesam ti rekao kako je tamo lijepo [smiley]
jesi pitao za mene tamo??’ Ovisno na kojem si otoku bio..ali većina ih me je tamo upamtila [smiley]
SAmo si se trebao pozvati na FIRE FROM CROATIA
[smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



nitko se ne osvrce na moj komentar , izgleda da ste svi koji se javljate nan ovaj forum u plusu( odnosno ulagaci na 1 max do 5 sati,zaradis za kavicu pa bjezanija)

i ja sam jedan od gubitnika ,jako sam vjerovao u ovu kompaniju ulozivsi sav teskom mukom zaradeni novac kupivsi po 50 kn 6000 komada = 300000kn, razocaran sam sa upravom, a sto ces zivimo u hrvatskoj !!


nije sve izgubljeno arena..tu je još oko 36 000 kn [smiley]
[/quote]

Nevjerovatna zloba gori u Vama

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

koji je danas dan neprekidne blokade računa Ingre? ovo postaje alarmantno, ako to nisu riješili u 2-3 dana, sve je izglednije da niti neće [undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Nista morat ču polagano izači van iz ove dionice.
Totalna katastrofa načina izvještavanja od strane Uprave Ingre.
Niti da napišu jednu riječ o stanju blokiranog računa u kojoj je fezi realizacija deblokade i dali če je uopče biti.

Jako neozbiljno od strane vodečih u kompaniji i njihov odnos prema ulagačima koji su im dali nepovaratni kredit u smislu kupnje dionica Ingre.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Draženka..neeeeeee…nemojte još..treba dati šansu UO….ide sad refinanciranje, odblokiravanje računa, iRAK, KUVAJT, INDONEZIJA, …RUSI…pričekajte bar do 4 kn…nemojte nagliti [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ovdje je Uprava jedna od transparentnijih na ZSE, uopće ne skrivaju da žele opljačkati male dijoničare [lol]


Nista morat ču polagano izači van iz ove dionice.
Totalna katastrofa načina izvještavanja od strane Uprave Ingre.
Niti da napišu jednu riječ o stanju blokiranog računa u kojoj je fezi realizacija deblokade i dali če je uopče biti.

Jako neozbiljno od strane vodečih u kompaniji i njihov odnos prema ulagačima koji su im dali nepovaratni kredit u smislu kupnje dionica Ingre.

Uživajte!


To im je i cilj, da nas što više izađe iz dionice, ali kao što vidimo nema velikih izlazaka jer smo većina sgvatili koji im je cilj. Zar nije SeBiz dao članak da je plaćeno makedoncima šesto i nešto tisućica eura? Ako je to istina a uprava ne daje izjavu onda su stvarno za USKOK. Nedam ja i gotovo a vi svojih 200-400 dajte slobodno. Pozz

neće uvijek biti ovako.

ispričavam se, mislio sam NO,može li sada 100-tka [pray]


Nista morat ču polagano izači van iz ove dionice.
Totalna katastrofa načina izvještavanja od strane Uprave Ingre.
Niti da napišu jednu riječ o stanju blokiranog računa u kojoj je fezi realizacija deblokade i dali če je uopče biti.

Jako neozbiljno od strane vodečih u kompaniji i njihov odnos prema ulagačima koji su im dali nepovaratni kredit u smislu kupnje dionica Ingre.

Uživajte!

čekaj imaju osigurač

http://forum.net.hr/forums/t/336506.aspx


Nista morat ču polagano izači van iz ove dionice.
Totalna katastrofa načina izvještavanja od strane Uprave Ingre.
Niti da napišu jednu riječ o stanju blokiranog računa u kojoj je fezi realizacija deblokade i dali če je uopče biti.

Jako neozbiljno od strane vodečih u kompaniji i njihov odnos prema ulagačima koji su im dali nepovaratni kredit u smislu kupnje dionica Ingre.

Uživajte!


Po postovima koje pišeš zadnih 2-3 tjedna vidljivo je da si ih prodao na oko 6,50. Uživaj dok čekaš 4. Pozz

neće uvijek biti ovako.


Draženka..neeeeeee…nemojte još..treba dati šansu UO….ide sad refinanciranje, odblokiravanje računa, iRAK, KUVAJT, INDONEZIJA, …RUSI…pričekajte bar do 4 kn…nemojte nagliti [smiley]

Moraš pod hitno prodati i tih 100 komada s kojim trguješ dok još imaš kupnje na 6! [proud]

New Report

Close