INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nitko se ne osvrce na moj komentar , izgleda da ste svi koji se javljate nan ovaj forum u plusu( odnosno ulagaci na 1 max do 5 sati,zaradis za kavicu pa bjezanija)

i ja sam jedan od gubitnika ,jako sam vjerovao u ovu kompaniju ulozivsi sav teskom mukom zaradeni novac kupivsi po 50 kn 6000 komada = 300000kn, razocaran sam sa upravom, a sto ces zivimo u hrvatskoj !!



Kolege

moram se uključiti u ove rasprave o trenutnom stanju naše Ingrice. Stanje je takvo kako dirigent hoće da bude samo ne znam tko je dirigent i zašto dirigira na ovaj čudan način jer sastav sa kojojm dirigira je jako iritirajući i nepodnošljiv. Da nam je svejedno nije jer stanje blokade nije dobro ni za dirigenta (ako ne zna posljedice što mu donosi nastup) a ni za gledaoce a njih ima preko 50-tak % i znam kako im je jer sam i ja u drugom redu iza njega (dirigenta).
Kao što kaže kolega Mrgud a nadam se da će se njegovo stanje extaze ostvariti i da ćemo mi svi koji smo iza dirigenta u skoroj budučnosti dirigirati sa možda nekim svojim orkestrom ukoliko koncert potraje i opstane jer ukoliko ne opstane naj…. i ja i mi svi ostali u cijelome sinfonijskom orkestru zajedno sa slušaocima.
Stanje nije dobro a zašto to zna samo d…….

Pozdrav i držite se

E ovo je jedan odličan post. To je realno pisanje.
Znači stanje nije dobro, i to treba priznat.
Neki će se pitat, šta onda radimo u ovoj dionici.
Pa vjerujem da nas je većina tu zbog mogućnosti velike zarade. Rijetko koja dionica ima ovoliku mogućnost zarade, normalno zato je i rizik veći. Samo jedan veći posao može katapultirati ovu dionicu u visine i to svi čekamo.
[/quote]

[/quote]

Ja sam INGRU prodo na 52 kune, a vi meni lijepo napišite koji su to poslovi gdje se pregovori bliže kraju? Jer se o poslovima prića od 9mj. ,što ce to ingru na 75 kuna katapultirati?

a kupio po 82kn,,
[/quote]
Vaš komentar iz 2010 godine!
A zašto se mora lagati? I bez toga će ova dionica ili na 0 ili na barem nominalu u par dana!
Odlučite sami, kako se ono kaže, sigurno će te pogriješiti!

arena |@ priznaj da si bio pohlepan

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


arena |@ priznaj da si bio pohlepan


Ja sam INGRU prodo na 52 kune, a vi meni lijepo napišite koji su to poslovi gdje se pregovori bliže kraju? Jer se o poslovima prića od 9mj. ,što ce to ingru na 75 kuna katapultirati?

a kupio po 82kn,,
[/quote]
Vaš komentar iz 2010 godine!
A zašto se mora lagati? I bez toga će ova dionica ili na 0 ili na barem nominalu u par dana!
Odlučite sami, kako se ono kaže, sigurno će te pogriješiti!
[/quote]
@zašto napadate kolegu,kolega govori istinu,a vjerojatno je slušao kolegu bananarama on zna kolega je pravi investitor! zar ne kolega?


Ljudi, polako, znam da ste razočarani Ingrom, no mišljenja sam kako će se Ingra iz ovog turbulentnog razdoblja izvući najbolje što može, naravno smanjujući nepotrebne troškove i realizirajući investicije koje su prije svega u srednjem roku realne.

Interesantno je da mnogi ocrnjuju Ingru, a do jučer su barem bili njeni dioničari na virtualnoj burzi.

Iz svog osobnog isksutva mogu reći kako je ovaj ‘ sport ‘ bolji od bilokakve rekreacije u vidu isčekivanja daljneg kretanja cijene i poslovanja same kompanije.

Treba prizanti – pushing jest, ali generalno gledajući ima nekoliko stvari zvog kojih sam u Ingri ostao i nadokupio je po trenutnim cijenama.

Nadodat ću za kraj

Ulažite u Ingru,ulažite u znanje !!!

[cool] [thumbsup]


Svi "hrabri" iz prošlosti, zameo im se trag! Ostalo nas još malo od stare ekipe Ingraša, ali sa daleko pozamašnijim brojem hartijica!

Stfaca@
Istina je da su tada mnoge stvari izgledale daleko drugačije. Iz toga vremena imamo svi mnoštvo bisera od komentara, ali to je lako sada analizirati kada je prošlo. Na skupštini 2010 imao sam 8600 komada, danas 51 tisuću kom. Nakon mnogo ulaza, izlaza, špekulacija, margina, prodaja, bježanija, bidanja i askanja, i dalje sam tu živ i zdrav, neopterećen kreditom, istina malo posijedio, ali s nadom gledam u budućnost. Trenutini ukupni prosjek, kada se sve uzme u obzir je 10 kuna, i samo zato jer sam odavno "prekrstio" ovo ulaganje i od tada bez straha "derao" i po bidu i po asku.
Važna je konačnica, a ona će uskoro biti vidljiva. Sve ostalo će se zaboraviti, bit će važno samo koliko ste kroz vrijeme uspjeli nakupiti komada. He, he, a u stečaju ni to neće biti važno, zar ne?


Stfaca@
Istina je da su tada mnoge stvari izgledale daleko drugačije. Iz toga vremena imamo svi mnoštvo bisera od komentara, ali to je lako sada analizirati kada je prošlo. Na skupštini 2010 imao sam 8600 komada, danas 51 tisuću kom. Nakon mnogo ulaza, izlaza, špekulacija, margina, prodaja, bježanija, bidanja i askanja, i dalje sam tu živ i zdrav, neopterećen kreditom, istina malo posijedio, ali s nadom gledam u budućnost. Trenutini ukupni prosjek, kada se sve uzme u obzir je 10 kuna, i samo zato jer sam odavno "prekrstio" ovo ulaganje i od tada bez straha "derao" i po bidu i po asku.
Važna je konačnica, a ona će uskoro biti vidljiva. Sve ostalo će se zaboraviti, bit će važno samo koliko ste kroz vrijeme uspjeli nakupiti komada. He, he, a u stečaju ni to neće biti važno, zar ne?


a koliki će vam biti prosjek kad ovo rokne ispod 2kn? ja osobno nemam ništa protiv vas a ni nikog na ovom forumu. Lp

Kada bi Uprava Društva samo mrvicu transparentnije komunicirala sa svojim dioničarima – čak i unatoč svim mogućim teškoćama koji nedvojbeno postoje – već bi bilo bolje. Ovako su ovdje samo špekulanti jedini gospodari cijene na burzi, a Uprava samo nemušto "sliježe ramenima" (ako i to).

A upravo Vi gospodo iz Uprave tome kumujete. Nedostatak ove komunikacije posve sigurno je jedan od temeljnih razloga zašto se ova dionica drži ovako "dobro" jer i kada je dionica bila na 60 kn stanje nije realno bilo bolje nego je sada, dapače tada je bilo stanje još i gore samo o tome se nije ništa znalo. Bez informacija je svaka cijena ove dionice od 0 do 100 kn jednako ne-realna i ne-moguća.

Na Upravi i Nadzoru leži puna odgovornost za sve što se ovdje događa, pogotovu što ne postoji percepcija da im je stvarno stalo da i taj problem kvalitetno riješe. Da hoće to bi se moglo za čas riješiti – istinom koju očito (još) nemamo pravo čuti.



Stfaca@
Istina je da su tada mnoge stvari izgledale daleko drugačije. Iz toga vremena imamo svi mnoštvo bisera od komentara, ali to je lako sada analizirati kada je prošlo. Na skupštini 2010 imao sam 8600 komada, danas 51 tisuću kom. Nakon mnogo ulaza, izlaza, špekulacija, margina, prodaja, bježanija, bidanja i askanja, i dalje sam tu živ i zdrav, neopterećen kreditom, istina malo posijedio, ali s nadom gledam u budućnost. Trenutini ukupni prosjek, kada se sve uzme u obzir je 10 kuna, i samo zato jer sam odavno "prekrstio" ovo ulaganje i od tada bez straha "derao" i po bidu i po asku.
Važna je konačnica, a ona će uskoro biti vidljiva. Sve ostalo će se zaboraviti, bit će važno samo koliko ste kroz vrijeme uspjeli nakupiti komada. He, he, a u stečaju ni to neće biti važno, zar ne?


a koliki će vam biti prosjek kad ovo rokne ispod 2kn? ja osobno nemam ništa protiv vas a ni nikog na ovom forumu. Lp
[/quote]
Pa, i sami znate da će i na 2 kune, a i na 20 kuna prosjek i dalje biti 10 kuna. Kakve veze ima cijena sa prosjekom? Cijena nema veze ni sa mojim, a ni sa Vašim željama, nego ovisi isključivo o budućem raspletu situacije!


arena |@ priznaj da si bio pohlepan

ako mislis da je ulaganje u dionicu pohlepno , onda sam bio kako ti kazes pohlepan, a priznaj ti nama koliko si ju puta okrenuo od 2008 ili 2009, pa da vidimo ko je iskreni ulagac u dionice




Stfaca@
Istina je da su tada mnoge stvari izgledale daleko drugačije. Iz toga vremena imamo svi mnoštvo bisera od komentara, ali to je lako sada analizirati kada je prošlo. Na skupštini 2010 imao sam 8600 komada, danas 51 tisuću kom. Nakon mnogo ulaza, izlaza, špekulacija, margina, prodaja, bježanija, bidanja i askanja, i dalje sam tu živ i zdrav, neopterećen kreditom, istina malo posijedio, ali s nadom gledam u budućnost. Trenutini ukupni prosjek, kada se sve uzme u obzir je 10 kuna, i samo zato jer sam odavno "prekrstio" ovo ulaganje i od tada bez straha "derao" i po bidu i po asku.
Važna je konačnica, a ona će uskoro biti vidljiva. Sve ostalo će se zaboraviti, bit će važno samo koliko ste kroz vrijeme uspjeli nakupiti komada. He, he, a u stečaju ni to neće biti važno, zar ne?


a koliki će vam biti prosjek kad ovo rokne ispod 2kn? ja osobno nemam ništa protiv vas a ni nikog na ovom forumu. Lp
[/quote]
Pa, i sami znate da će i na 2 kune, a i na 20 kuna prosjek i dalje biti 10 kuna. Kakve veze ima cijena sa prosjekom? Cijena nema veze ni sa mojim, a ni sa Vašim željama, nego ovisi isključivo o budućem raspletu situacije!
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

arena @ neznam broj..zar je to bitno…bas ste si super ekipa koji se tjesite sa minusima od 50-70% ..ali bitno da ste ISKRENI ULAGACI U INGRU …nije da se nasladjujem ali zapitajte se malo … [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close