INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još je samo tjedan dana do kraja svibnja, mjeseca za koji su iz Ingre najavili vidljive rezultate restrukturiranja.
Kuc, kuc, Uprava, ima li koga?

Mortadela je konj s maslinama.


Još je samo tjedan dana do kraja svibnja, mjeseca za koji su iz Ingre najavili vidljive rezultate restrukturiranja.
Kuc, kuc, Uprava, ima li koga?

ne može više na to računati, pa firma je u blokadi gotovo 2 tjedna!
to sad sve mijenja iz lošeg u još lošije…

6-ica se smiješi…ma što smiješi, ceri se [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Još je samo tjedan dana do kraja svibnja, mjeseca za koji su iz Ingre najavili vidljive rezultate restrukturiranja.
Kuc, kuc, Uprava, ima li koga?

ne može više na to računati, pa firma je u blokadi gotovo 2 tjedna!
to sad sve mijenja iz lošeg u još lošije…

[/quote]

Jasno, zbog toga više od restrukturiranja i očekujem očitovanje o situaciji.
Neizjašnjavanje Uprave, makar i najkraćom, banalnom objavom tipa: "još smo u blokadi, strpite se", dokaz je nepoštivanja dioničara.

Mortadela je konj s maslinama.

Neš ti dionice, frajer pokušao prodati za 900 kuna, pa rušio cijenu 0, 16%.
Dobro da nije planirao prodati za 50 000 kn….bili bi drž nedaj….povoljan dokup za vječne optimiste [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://www.2shared.com/photo/jTEPjMmI/INGR4.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Netko je danas uzeo 10 000 komada ciljano, sad je taj nešto zna vidjet ćemo.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


http://www.2shared.com/photo/jTEPjMmI/INGR4.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Ingria

Znate zašto će dionica ipak rasti do kraja mjeseca? – zato što će Uprava objaviti da je uspješno provela restrukturiranje – bez da navodi detalje… [cool]

S obzirom na već kronični nedostatak sluha od strane Uprave Društva predlažem da im pošaljemo katalog sa slušnim aparatima da sami odaberu spravicu koja im možda pomogne čuti ono što očito ne čuju – svoje dioničare koji su već glasnice oderali pokušavajući ih dozvati da saznaju makar mrvicu toga što se događa.

I to po mogućnosti preporučenom pošiljkom isporučenom preko agencije za obradu podataka i inih subjekata i objekata zvane – Uskok.

Možda ih malko razbudi…

Zar vam nije čudno, INGRA ne pada a minus već drugi dan popriličan na burzama, nešto se kuva.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Zar vam nije čudno, INGRA ne pada a minus već drugi dan popriličan na burzama, nešto se kuva.

Shvatili branitelji INGRE, da je lakše u startu cijenu obraniti i da prodavači vide da je ne daju ispod 6 kn, nego kad krene stampedo na i 8 -9 %, za što je potrebno nekoliko puta više novca.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close