INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




netko lijepo skuplja na 6.07 i 6.08kn….

to smo mislili i na 30 kn …i na 20 kn…i na 10 kn…i na 8 kn…. [bye]
[/quote]
Pa da sjećam se! Pa ste onda mislili na 4 da će na 2, pa bi na 2 mislili da će na 1, na 1 bi mislili da će na 0,5. A ono ošlo na 4 x 3 = 12 i kusur kuna. Tko god je ovdje nešto mislio više nije sposoban za razmišljanje.
[/quote]
tko je skuzio na vrijeme i prestao trazit konacno dno i zamarat se sa tim nije u golemim gubicima..
ja sam se isto trpao oko 40 kn na tzv. dvostrukom dnu ,kad ga je treci put probilo…rezi i bjezi glavom bez obzira sa cca 10% minusa ..prva kupnja nakon toga mi je bila na cca 8 kn , i vozimo se vozimo od tada ,di je dno ,dali je dno, kad ce vrh , moze i na kunu moze i na 100 kn… -HEBE MI SE ZIVO ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/89214/Vjerovnici-zatrazili-stecaj-Konstruktora.aspx a što ne i ingra?

kad prije par mjeseci nije bilo love za otkup obveznica, dionica je pala sve do 3,80 kn….sad je već preko 10 dana blokiran račun Ingre, ne mogu nikome ništa plaćati, a mali ulagači na burzi plaćaju ovu dionicu preko 6 kn! nevjerojatno…
sjećam se MAGME i istih priča na 6 kn kako sad brzo ide odbijanac, samo što nije…a završila je na 0,75 kn i samo je pitanje kad će prerezati tanku nit o kojoj visi ugasiti firmu
hoću reći, nevjerojatna je nonšalantnost pojedinaca koji nagovaraju druge na kupnju ove turbo rizične dioniceIngre jer sad su po meni puno veće šanse da odu na 0 nego na 10 kn

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

@ salus
Magma nema nikakvu imovinu dok INGRA ima Arenu, upravnu zgradu i Lapadske dvore od nekretnina, kao i nekretnine u Makedoniji i 160 milijuna kuna prebačenih na 2016 godinu tako da je ova tvoja usporedba zlobna i u pokušaju daljnjeg rušenja cijene.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ove rasprave na Ingri su bespotrebne.Ingra će propast ili opstat to dvoje je jedino izgledno.Treće nema
a sad tko ima muda može i zaraditi.Pamet na ovoj dionici ne vrijedi.Samo sreća i ono drugo da nebudem prost.
Pozdrav

… split je profitira na redu je zagreb… http://www.index.hr/vijesti/clanak/kakav-poklon-vlada-splitu-darovala-spaladium-arenu-nitko-ne-zna-sto-s-njom/616726.aspx

DAJ PET !!!


… split je profitira na redu je zagreb… http://www.index.hr/vijesti/clanak/kakav-poklon-vlada-splitu-darovala-spaladium-arenu-nitko-ne-zna-sto-s-njom/616726.aspx

ako ode Ingra u stečaj, dobit će grad Zagreb i RH Arenu besplatno, samo da je održavaju jer nitko drugi neće imati interesa za to [rolleyes]


@ salus
Magma nema nikakvu imovinu dok INGRA ima Arenu, upravnu zgradu i Lapadske dvore od nekretnina, kao i nekretnine u Makedoniji i 160 milijuna kuna prebačenih na 2016 godinu tako da je ova tvoja usporedba zlobna i u pokušaju daljnjeg rušenja cijene.

… i 500 mil kuna ugovoreni poslova…

DAJ PET !!!



http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/89214/Vjerovnici-zatrazili-stecaj-Konstruktora.aspx a što ne i ingra?

kad prije par mjeseci nije bilo love za otkup obveznica, dionica je pala sve do 3,80 kn….sad je već preko 10 dana blokiran račun Ingre, ne mogu nikome ništa plaćati, a mali ulagači na burzi plaćaju ovu dionicu preko 6 kn! nevjerojatno…
sjećam se MAGME i istih priča na 6 kn kako sad brzo ide odbijanac, samo što nije…a završila je na 0,75 kn i samo je pitanje kad će prerezati tanku nit o kojoj visi ugasiti firmu
hoću reći, nevjerojatna je nonšalantnost pojedinaca koji nagovaraju druge na kupnju ove turbo rizične dioniceIngre jer sad su po meni puno veće šanse da odu na 0 nego na 10 kn
[/quote]
E moj salus, a tko Vas je tjerao da prodate na zadnjem dnu, odnosno na 4 kune. Sigurno Vam se poslije "vrtjelo" u glavi kada je u kratkom roku "odlepršala" na 12,xx kuna.
Ovdje je sve moguće i 0 i 10 u kratkom roku. Iako osobno mislim da je slijedeći vrh daleko iznad posljednjeg od 12,xx kuna.
Ekipa je trenutno "pretovarena", zato dionica i ne pada, nego se još pomalo stiska i stiskat će se sve do konkretnih vijesti. Na Vašu žalost pozitivnih. Naravno da će te me nazvati drukerom, a to i očekujem od onih koji ovdje tobož nezainteresirano "oblijeću". "Gdje ima strvine, i lešinari se kupe!" U ovom slučaju fali im ono glavno "muda", pa makar i od labuda. Ista situacija kao i na zadnjem dnu.
Al ga drukam, sve u 16-est!


@ salus
Magma nema nikakvu imovinu dok INGRA ima Arenu, upravnu zgradu i Lapadske dvore od nekretnina, kao i nekretnine u Makedoniji i 160 milijuna kuna prebačenih na 2016 godinu tako da je ova tvoja usporedba zlobna i u pokušaju daljnjeg rušenja cijene.

tim bolje ,bar se imaju vjerovnici od cega naplatit [shocked] p.s. imam nesto ovih papirica …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/89214/Vjerovnici-zatrazili-stecaj-Konstruktora.aspx a što ne i ingra?

kad prije par mjeseci nije bilo love za otkup obveznica, dionica je pala sve do 3,80 kn….sad je već preko 10 dana blokiran račun Ingre, ne mogu nikome ništa plaćati, a mali ulagači na burzi plaćaju ovu dionicu preko 6 kn! nevjerojatno…
sjećam se MAGME i istih priča na 6 kn kako sad brzo ide odbijanac, samo što nije…a završila je na 0,75 kn i samo je pitanje kad će prerezati tanku nit o kojoj visi ugasiti firmu
hoću reći, nevjerojatna je nonšalantnost pojedinaca koji nagovaraju druge na kupnju ove turbo rizične dioniceIngre jer sad su po meni puno veće šanse da odu na 0 nego na 10 kn
[/quote]
E moj salus, a tko Vas je tjerao da prodate na zadnjem dnu, odnosno na 4 kune. Sigurno Vam se poslije "vrtjelo" u glavi kada je u kratkom roku "odlepršala" na 12,xx kuna.
Ovdje je sve moguće i 0 i 10 u kratkom roku. Iako osobno mislim da je slijedeći vrh daleko iznad posljednjeg od 12,xx kuna.
Ekipa je trenutno "pretovarena", zato dionica i ne pada, nego se još pomalo stiska i stiskat će se sve do konkretnih vijesti. Na Vašu žalost pozitivnih. Naravno da će te me nazvati drukerom, a to i očekujem od onih koji ovdje tobož nezainteresirano "oblijeću". "Gdje ima strvine, i lešinari se kupe!" U ovom slučaju fali im ono glavno "muda", pa makar i od labuda. Ista situacija kao i na zadnjem dnu.
Al ga drukam, sve u 16-est!
[/quote]
14,50kn MARGIN!


… split je profitira na redu je zagreb… http://www.index.hr/vijesti/clanak/kakav-poklon-vlada-splitu-darovala-spaladium-arenu-nitko-ne-zna-sto-s-njom/616726.aspx

… dakle možemo očekivati naslov u medijima … Vlada i grad ZG uštedjeti će milione eura prijevremenim otkupom arene ZG ….u nastavku … vlada i grad zg su zahvalili građevinskoj kompaniji Ingri što su im omogućili otkup arene ……………… to što nam nisu trebale o tom potom….

DAJ PET !!!

Kao se kretala dionica INGR u toku 90-tih koji su bili rasponi tamo negdje 1994, 95, 96- te?

New Report

Close