INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ovdi igra mačke i misa,samo tko je mačka a tko miš? Lp

Imaju još osam dana da objave famoznu opciju najavljenog restrukturiranja s kojim bi vecina problema trebala biti rijesena… A za odblokirati racun jos imaju vremena…[angry]

pa dobro što radi uprava po pitanju debloakde računa?!!?! kako Ingra izvršava svoje obaveze? kako izvršavaju obaveze prema njoj? kako isplaćuju plaće?! bojim se da ovo sve ide u nepovrat!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

netko lijepo skuplja na 6.07 i 6.08kn….


netko lijepo skuplja na 6.07 i 6.08kn….

Filtriranje nepoželjnih, cijeđenje limuna, cjedilo postavljeno!

i ja sam jedan od gubitnika ,jako sam vjerovao u ovu kompaniju ulozivsi sav teskom mukom zaradeni novac kupivsi po 50 kn 6000 komada = 300000kn, razocaran sam sa upravom, a sto ces zivimo u hrvatskoj !!



Kolege

moram se uključiti u ove rasprave o trenutnom stanju naše Ingrice. Stanje je takvo kako dirigent hoće da bude samo ne znam tko je dirigent i zašto dirigira na ovaj čudan način jer sastav sa kojojm dirigira je jako iritirajući i nepodnošljiv. Da nam je svejedno nije jer stanje blokade nije dobro ni za dirigenta (ako ne zna posljedice što mu donosi nastup) a ni za gledaoce a njih ima preko 50-tak % i znam kako im je jer sam i ja u drugom redu iza njega (dirigenta).
Kao što kaže kolega Mrgud a nadam se da će se njegovo stanje extaze ostvariti i da ćemo mi svi koji smo iza dirigenta u skoroj budučnosti dirigirati sa možda nekim svojim orkestrom ukoliko koncert potraje i opstane jer ukoliko ne opstane naj…. i ja i mi svi ostali u cijelome sinfonijskom orkestru zajedno sa slušaocima.
Stanje nije dobro a zašto to zna samo d…….

Pozdrav i držite se

E ovo je jedan odličan post. To je realno pisanje.
Znači stanje nije dobro, i to treba priznat.
Neki će se pitat, šta onda radimo u ovoj dionici.
Pa vjerujem da nas je većina tu zbog mogućnosti velike zarade. Rijetko koja dionica ima ovoliku mogućnost zarade, normalno zato je i rizik veći. Samo jedan veći posao može katapultirati ovu dionicu u visine i to svi čekamo.
[/quote]



netko lijepo skuplja na 6.07 i 6.08kn….

Filtriranje nepoželjnih, cijeđenje limuna, cjedilo postavljeno!
[/quote]

Cijedilica se već izmakla za sutrašnje otvaranje ispod 6, plus opći pokolj vani, ne vidi se kraj agonije.


netko lijepo skuplja na 6.07 i 6.08kn….

to smo mislili i na 30 kn …i na 20 kn…i na 10 kn…i na 8 kn…. [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




netko lijepo skuplja na 6.07 i 6.08kn….

Filtriranje nepoželjnih, cijeđenje limuna, cjedilo postavljeno!
[/quote]

Cijedilica se već izmakla za sutrašnje otvaranje ispod 6, plus opći pokolj vani, ne vidi se kraj agonije.
[/quote]
Cjedilica je pomična, prilagođava se okolnostima, što niže to bolje, a još 45 dana blokade. Koliko se može do tada nacijediti? Cisterna cijela!





netko lijepo skuplja na 6.07 i 6.08kn….

Filtriranje nepoželjnih, cijeđenje limuna, cjedilo postavljeno!
[/quote]

Cijedilica se već izmakla za sutrašnje otvaranje ispod 6, plus opći pokolj vani, ne vidi se kraj agonije.
[/quote]
Cjedilica je pomična, prilagođava se okolnostima, što niže to bolje, a još 45 dana blokade. Koliko se može do tada nacijediti? Cisterna cijela!
[/quote]

Bananarama,

moja malenkost iz nutra mi govori da je cijeđenje u suprotnom smijeru.
Volio bih da griješim ali pogledaj samo vani situaciju.
Pa tko pametan može prespavati u ingr.
U( svakom slučaju sretno Vam .
Sami ste kovači svoje sreće.

A BALVANA!!! :) :) :)



netko lijepo skuplja na 6.07 i 6.08kn….

to smo mislili i na 30 kn …i na 20 kn…i na 10 kn…i na 8 kn…. [bye]
[/quote]
Pa da sjećam se! Pa ste onda mislili na 4 da će na 2, pa bi na 2 mislili da će na 1, na 1 bi mislili da će na 0,5. A ono ošlo na 4 x 3 = 12 i kusur kuna. Tko god je ovdje nešto mislio više nije sposoban za razmišljanje.

http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/89214/Vjerovnici-zatrazili-stecaj-Konstruktora.aspx a što ne i ingra?

New Report

Close