INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

takva razmišljana nam trebaju —-bravo MRGUDE


Poanta je da je cijena ovako nisko jer nema novih vijesti

vijest o blokadi računa je dosta nova vijest (oko 10 dana)…


ZAr mislite da ako dođe posao od 100 milijuna eura

kakav posao od 100 milja EUR? pa Ingra ima već 10 dana blokiran račun!
ne može uplatiti niti kotizaciju za sudjelovanje na tenderu, a kamo li dati bankarske garancije!


…ili pak ENKA preuzme Ingru

1. što će ENKI prezadužena Ingra s blokiranim računom i skoro milijardu kuna dugova?!?
2. ENKA je demantirala kupnju Ingre….



@Kikac77

Kikac ako posjeduješ dionice, onda si već na konju, ako ih ne posjeduješ, zaboravi konja, radije budi konjo krad, i ako te ne uhvate, prodaj konja, ako te uhvate,,, po američkom zakonu, čekaju te vješala !! [lol] [lol]
USKORO !! Ako nam država ne kapitulira ili ako ne bude smak svijeta, ili …. ali nadaj se boljem, vjerujem da zato i posjeduješ dionice Ingre. Oni koji ju ne posjeduju a ovdje škrabaju,,, to su mutikaše, drukeri, konjokradi i svašta nešto. Zapamti samo jedno, poslije kiše uvijek dođe sunce !!
LP [thumbsup]

Nema vama spasa.Jednom ce valjda i porasti,ali dali cete vi i tada zaraditi to je pitanje…lp sretno



Slažem se u potpunosti s kolegom konjokradom.
Širenje laži, neistina (kao što je ona o sigurnom odblokiranju računa odmah isti dan) i raznih gluposti koje se ovdje pišu a nemaju veze sa trenutnom situacijom i realnošću sigurno nije u interesu dioničara Ingre nego je zavaravanje istih samo u potrebe osobne koristi.
Pozdrav!

Složiti ću sa sa vama ali ako mi odgovorite što mislite o pozivanju na stečaj od mnogih. Širenje istine? laž radi osobne koristi? ili…? Hvala.
[/quote]

Pozivanja na stečaj (kao i pozivanja na rast u nebesa) nisu način komunikacije koji donosi išta dobra. Odbijam iznošenje takvih tvrdnji i ostajem pri iznošenju/ponavljanju/prenošenju (nerijetko oskudnih) izjava iz Ingre i o Ingri.

Mortadela je konj s maslinama.

Baš se ugodan dijalog razvio o Ingri i posjedovanju dionica/drukanju/škrabanju, zar ne, poštovani Mrgud28?

Mortadela je konj s maslinama.



Slažem se u potpunosti s kolegom konjokradom.
Širenje laži, neistina (kao što je ona o sigurnom odblokiranju računa odmah isti dan) i raznih gluposti koje se ovdje pišu a nemaju veze sa trenutnom situacijom i realnošću sigurno nije u interesu dioničara Ingre nego je zavaravanje istih samo u potrebe osobne koristi.
Pozdrav!

Račun će odblokirati 59-ti dan od blokade, dan prije stečaja, a sve iz razloga da "istresu iz gaća" i ovo malo "kukolja" što je preostalo u ovoj dionici. Jel ova izjava u interesu dioničara Ingre? Dakako da jest! [tongue]
[/quote]
Dobra! [lol]




@Kikac77

Kikac ako posjeduješ dionice, onda si već na konju, ako ih ne posjeduješ, zaboravi konja, radije budi konjo krad, i ako te ne uhvate, prodaj konja, ako te uhvate,,, po američkom zakonu, čekaju te vješala !! [lol] [lol]
USKORO !! Ako nam država ne kapitulira ili ako ne bude smak svijeta, ili …. ali nadaj se boljem, vjerujem da zato i posjeduješ dionice Ingre. Oni koji ju ne posjeduju a ovdje škrabaju,,, to su mutikaše, drukeri, konjokradi i svašta nešto. Zapamti samo jedno, poslije kiše uvijek dođe sunce !!
LP [thumbsup]

Nema vama spasa.Jednom ce valjda i porasti,ali dali cete vi i tada zaraditi to je pitanje…lp sretno
[/quote]
Mrgud uvijek zarađuje, kratko i jasno i kada Vam govorim da prodate i kupujete….Moj đžep je moj džep. Puno sam toga poradio da bih drugima sladio a pod sobom rupu ili jamu (kako se kome sviđa) kopao. Sve preko 7 je moje, debelo moje i to me jako veseli. Naveo sam okruglu brojku, no može i koja lipa niže… Nadam se zadovoljan!!
P.S: I dalje 100% u Ingri i za sada samo u Ingri.

@konjokrad

Dijalog je OK, nekome nevalja, nekome valja..kako si tko uzme zdravo za gotovo…meni se npr. sviđa.
Ocjena govori sve !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!


hahahha nemojte me nasmijavati sa tim poslovima. Viadukt ne može odradit koliko je poslova dobio.

To i nije neka preporuka kompaniji ako ugovaraju više poslova nego što mogu odraditi. Vrlo neozbiljno od njih, bilo bi im bolje da se ugledaju na Ingru [wink]

@znači račun u blokadi? ok neki ovdje imaju informacije kad će biti odblokiran račun? zar ne? i isti ti će vas nakititi,i isti ti će zaraditi novce dok vas kite..

Neki se ovdje hvale kako nemaju niti jedne dionice INGRE, a kad i ako če porasti cijena če se hvaliti kako su zaradil na prodaji dionica INGRE.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

koji je danas dan blokade računa? 11. ili 12.? [embarass]


koji je danas dan blokade računa? 11. ili 12.? [embarass]

Ovisno jel računaš vikend pod radnim danom [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close