INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e moj konjo krad što si se naživcirao vrlo jednostavno odi sa foruma otkrivaš toplu vodu mješaš kruške i jabuke a zbog takvih egoista i jest nam društvo tu gdj i je pa naravno da je novac uvjek u prvom planu al za tebe je ingra u prvom planu za pljuvanje za ćiji to interes radiš za svoj da gubiš daj uozbilji se možeš to radit i na dostojanstveniji način taj špil koji imaš burza te odavno pročitala—ovaj put ti naču stavit uskličnik

ljep pozdrav svim INGRAŠIMA
a


Slažem se u potpunosti s kolegom konjokradom.
Širenje laži, neistina (kao što je ona o sigurnom odblokiranju računa odmah isti dan) i raznih gluposti koje se ovdje pišu a nemaju veze sa trenutnom situacijom i realnošću sigurno nije u interesu dioničara Ingre nego je zavaravanje istih samo u potrebe osobne koristi.
Pozdrav!

Račun će odblokirati 59-ti dan od blokade, dan prije stečaja, a sve iz razloga da "istresu iz gaća" i ovo malo "kukolja" što je preostalo u ovoj dionici. Jel ova izjava u interesu dioničara Ingre? Dakako da jest! [tongue]

LP svima, iskreno, ne baš svima ali neka !!
Ovako: Ingra ide zasigurno gore, kada, neznam
Da će dobiti poslove i to dobre, hoće. kada, uskoro
Što se tiče odblokade računa, neka tako stoji još malo.. ne sekiram se zbog toga.
Da će doseći cijenu jednog dana od nekoliko stotina kuna, hoće,kada… neznam
Ali ZNAM da u stečaj neće i da svi koji su je kupovali po ovim cijenam, opetovano navodim od 9 kn pa na niže, ako ne prodaju po 5 kako pojedinci navode,, uskoro će biti na KONJU, a konj ispod njih !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Porucio bih onom Konjokradu da ne prica u tuđe ime
ako misli da su svi ovdje barabe kao i on jako se vara…
Mora da se covjek tjesi ali dobro da je svjestan svoje vlastite kvarnosti…
I dok misli da je burza mjesto koja ti daje opravdanje da nekoga dobro zeznes..
jako se vara sve se u zivotu vraca i to sa velikom kamatom ,to ce tek kolega jednog dana shvatit..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Slažem se u potpunosti s kolegom konjokradom.
Širenje laži, neistina (kao što je ona o sigurnom odblokiranju računa odmah isti dan) i raznih gluposti koje se ovdje pišu a nemaju veze sa trenutnom situacijom i realnošću sigurno nije u interesu dioničara Ingre nego je zavaravanje istih samo u potrebe osobne koristi.
Pozdrav!

Složiti ću sa sa vama ali ako mi odgovorite što mislite o pozivanju na stečaj od mnogih. Širenje istine? laž radi osobne koristi? ili…? Hvala.

neće uvijek biti ovako.

Kolege

moram se uključiti u ove rasprave o trenutnom stanju naše Ingrice. Stanje je takvo kako dirigent hoće da bude samo ne znam tko je dirigent i zašto dirigira na ovaj čudan način jer sastav sa kojojm dirigira je jako iritirajući i nepodnošljiv. Da nam je svejedno nije jer stanje blokade nije dobro ni za dirigenta (ako ne zna posljedice što mu donosi nastup) a ni za gledaoce a njih ima preko 50-tak % i znam kako im je jer sam i ja u drugom redu iza njega (dirigenta).
Kao što kaže kolega Mrgud a nadam se da će se njegovo stanje extaze ostvariti i da ćemo mi svi koji smo iza dirigenta u skoroj budučnosti dirigirati sa možda nekim svojim orkestrom ukoliko koncert potraje i opstane jer ukoliko ne opstane naj…. i ja i mi svi ostali u cijelome sinfonijskom orkestru zajedno sa slušaocima.
Stanje nije dobro a zašto to zna samo d…….

Pozdrav i držite se


e moj konjo krad što si se naživcirao vrlo jednostavno odi sa foruma otkrivaš toplu vodu mješaš kruške i jabuke a zbog takvih egoista i jest nam društvo tu gdj i je pa naravno da je novac uvjek u prvom planu al za tebe je ingra u prvom planu za pljuvanje za ćiji to interes radiš za svoj da gubiš daj uozbilji se možeš to radit i na dostojanstveniji način taj špil koji imaš burza te odavno pročitala—ovaj put ti naču stavit uskličnik

ljep pozdrav svim INGRAŠIMA
a

Poštovani barone,

obraza i vjerodostojnosti radi, molim Vas, ukažite na napisani tekst koji pokazuje da sam se naživcirao (možda Vama ljudi koji argumentirano znaju iznijeti svoje stavove i realno viđenje stvari, ljudi koji hladno, ako treba i naširoko, odgovore zanesenjacima zvuče živčano) ili (ovo me pogotovo zanima) citirajte mjesto na kojem "pljujem" po Ingri.
Hvala.

Mortadela je konj s maslinama.


LP svima, iskreno, ne baš svima ali neka !!
Ovako: Ingra ide zasigurno gore, kada, neznam
Da će dobiti poslove i to dobre, hoće. kada, uskoro
Što se tiče odblokade računa, neka tako stoji još malo.. ne sekiram se zbog toga.
Da će doseći cijenu jednog dana od nekoliko stotina kuna, hoće,kada… neznam
Ali ZNAM da u stečaj neće i da svi koji su je kupovali po ovim cijenam, opetovano navodim od 9 kn pa na niže, ako ne prodaju po 5 kako pojedinci navode,, uskoro će biti na KONJU, a konj ispod njih !! [thumbsup]

Ajd kad si već siguran, de mi bar reci kad će to uskoro, to je vrlo širok pojam. 1 mjesec, 6 mjeseci, 5 godina. Da bar znam kad ću se više popet na tog konja.
[img]http://serve.mysmiley.net/happy/happy0061.gif[/img]

hahahha nemojte me nasmijavati sa tim poslovima. Viadukt ne može odradit koliko je poslova dobio.


Porucio bih onom Konjokradu da ne prica u tuđe ime
ako misli da su svi ovdje barabe kao i on jako se vara…
Mora da se covjek tjesi ali dobro da je svjestan svoje vlastite kvarnosti…
I dok misli da je burza mjesto koja ti daje opravdanje da nekoga dobro zeznes..
jako se vara sve se u zivotu vraca i to sa velikom kamatom ,to ce tek kolega jednog dana shvatit..

Poštovani DATA,
hvala Vam na upućenoj poruci,
drago mi je da ste podignuli ruku kao pravednik među burzovnim trgovcima.
Ne znam odakle Vam tvrdnja: "…misli da je burza mjesto koja ti daje opravdanje da nekoga dobro zeznes", jer meni je burza mjesto gdje ulažem novce u dionice, onda te dionice prodajem i te iste ili neke druge kasnije kupujem, pa dobivam dividendu, pa onda opet sve ispočetka – kao što jasno vidite nigdje tu nema ljudi, trguje se isključivo vrijednosnim papirima, a valuta je novac. Ako u dionicama vidite ljude, možda je vrijeme da razmislite o odustajanju od burze.

Mortadela je konj s maslinama.


Kolege

moram se uključiti u ove rasprave o trenutnom stanju naše Ingrice. Stanje je takvo kako dirigent hoće da bude samo ne znam tko je dirigent i zašto dirigira na ovaj čudan način jer sastav sa kojojm dirigira je jako iritirajući i nepodnošljiv. Da nam je svejedno nije jer stanje blokade nije dobro ni za dirigenta (ako ne zna posljedice što mu donosi nastup) a ni za gledaoce a njih ima preko 50-tak % i znam kako im je jer sam i ja u drugom redu iza njega (dirigenta).
Kao što kaže kolega Mrgud a nadam se da će se njegovo stanje extaze ostvariti i da ćemo mi svi koji smo iza dirigenta u skoroj budučnosti dirigirati sa možda nekim svojim orkestrom ukoliko koncert potraje i opstane jer ukoliko ne opstane naj…. i ja i mi svi ostali u cijelome sinfonijskom orkestru zajedno sa slušaocima.
Stanje nije dobro a zašto to zna samo d…….

Pozdrav i držite se

E ovo je jedan odličan post. To je realno pisanje.
Znači stanje nije dobro, i to treba priznat.
Neki će se pitat, šta onda radimo u ovoj dionici.
Pa vjerujem da nas je većina tu zbog mogućnosti velike zarade. Rijetko koja dionica ima ovoliku mogućnost zarade, normalno zato je i rizik veći. Samo jedan veći posao može katapultirati ovu dionicu u visine i to svi čekamo.

@Kikac77
Kikac ako posjeduješ dionice, onda si već na konju, ako ih ne posjeduješ, zaboravi konja, radije budi konjo krad, i ako te ne uhvate, prodaj konja, ako te uhvate,,, po američkom zakonu, čekaju te vješala !! [lol] [lol]
USKORO !! Ako nam država ne kapitulira ili ako ne bude smak svijeta, ili …. ali nadaj se boljem, vjerujem da zato i posjeduješ dionice Ingre. Oni koji ju ne posjeduju a ovdje škrabaju,,, to su mutikaše, drukeri, konjokradi i svašta nešto. Zapamti samo jedno, poslije kiše uvijek dođe sunce !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close