INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.enka.com/Enka.aspx?MainID=65&ContentID=74


konjokrad daj več jednom odjahaj_____vrlo vjerovtno dogovor turska enka i ingre !!!!!!!!!!!!!!!!!

poslovi u diviziji ”Bliski Istok”?

ivedome tvoja zanimanja za ingru su tako prozirna!!!!!!!_____a za ingru češ uskoro čuti samo pozitivni vjesti!!!!


konjokrad daj več jednom odjahaj_____vrlo vjerovtno dogovor turska enka i ingre !!!!!!!!!!!!!!!!!

Poštovani barune,

vi govorite o vjerovatnim, a ja o istinitim i realnim stvarima, čime sam, dedukcijom, ja u pravu više od Vas.
Naravno da bi bilo sjajno svjedočiti nekom (za Ingru dobrom) dogovoru s Turcima, no za početak bi bilo lijepo i mnogo manje, npr. dobiti nekakvu izjavu za javnost o višednevnoj blokadi od Uprave, to uistinu nije teško.
Valja imati na umu da se pregovori o poslovnoj suradnji s drugom stranom za firmu u teškom financijskom stanju, a to Ingra jest, budimo realni, mogu svesti na ucjenjivanje, odnosno eventualni dogovor može ispasti i nepovoljan (ne toliko povoljan) za Ingru.

Mortadela je konj s maslinama.


ivedome tvoja zanimanja za ingru su tako prozirna!!!!!!!_____a za ingru češ uskoro čuti samo pozitivni vjesti!!!!

Pa ja se nadam.. al o tome pišete već godinu dana, daj jednu.. da je barem blizu realizacije. il da možeš reći da će biti okvirno u 3mjeseca. ????????????????????????

idući tjedan će bit bolje...

poštovani konjokrad; nemojte mjenjati retoriku i uljudnost jer i dalje neradite u interesu dioničara ingre pa isebe ako ste u ingri??????

Kad dođe senzacionalna vijest onda je kasno onda cijena nije 6 kuna već prije na kvadrat.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

dvocifrena sigurno s400_____lep pozdrav!!!!!


poštovani konjokrad; nemojte mjenjati retoriku i uljudnost jer i dalje neradite u interesu dioničara ingre pa isebe ako ste u ingri??????

Poštovani barune,

zašto mislite da netko tko na forumu napiše istinu, odnosno da je preostalo još 9 dana do kraja mjeseca za koji su najavljene vidljive mjere resturkturiranja Ingre, ne radi u interesu dioničara ingre? Ili što je tu bilo neuljudno, pa sam odjednom promijenio retoriku?

Kao dioničar Ingre upravo svakodnevnim isticanjem riječi/obećanja Uprave i kontaktima/upitima s Ingrom nastojim stvoriti minimalni pritisak na one koji bi trebali biti transparentni, a nisu (koliko to ima smisla i daje li učinka, to je stvar osobnog zadovoljstva). Zalaganje ove vrste bi trebalo biti zadatak svakog od dioničara koji su udjelnici u firmi koja nije transparentna s objavama (ne mari mnogo do javnog isticanja/pojašnjenja) loših (pogotovo loših!) i dobrih stvari.

Naravno, mogao bih svaki dan pisati i senzacionalne postove:

Ingra- NOVI POSAO U ALŽIRU!!
NOVI POSAO U RUSIJI!!!
NOVI POSAO S TURCIMA!!!!!!
ODE OVO U NEBO, SUTRA SMO NA 15 kn!!!!

i koristiti mnogo uskličnika poput Vas, ali upravo to nije rad u interesu dioničara.
Vama možda jest, slobodno se izjasnite, bit će mi drago pročitati Vaše mišljenje.

Nadam se da sam bio dovoljno jasan.
Stojim Vam na raspolaganju za bilo kakva dodatna pitanja i pojašnjenja.

Mortadela je konj s maslinama.


poštovani konjokrad; nemojte mjenjati retoriku i uljudnost jer i dalje neradite u interesu dioničara ingre pa isebe ako ste u ingri??????

I usput,
neka digne ruku onaj kome je na burzi stalo do ijednog drugog dioničara osim do sebe i vlastitog interesa. Ako je nekome stalo više do Vašeg ili mojeg interesa nego do vlastitog, e taj je vrlo moguće na krivome mjestu (odnosno, neka nama njega/nje, i njegov/njen novac od Ingre ili koje druge dionice je dobar, zar ne, barone). Tako to ide, druga je stvar kako bi bilo lijepo/moralno/etično/pravedno/itd., to su pojmovi prilično strani svijetu burze.

Mortadela je konj s maslinama.

Poanta je da je cijena ovako nisko jer nema novih vijesti, INGRA je financirala i izgradila objekt od 100 milijuna eura- Arena, a sad vrijedi po sadašnjoj kapitalizaciji 10-11 milijuna. ZAr mislite da ako dođe posao od 100 milijuna eura ili pak ENKA preuzme Ingru da će cijena bit ova. ZAto pamet u glavu i u dokup ili prestanite pisat protiv tvrtke ako nemate interesa za nju. Imate druge topice pa tamo blatite,ili ste ovdje stalni jer se za dobrim konjem uvijek prašina diže.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Slažem se u potpunosti s kolegom konjokradom.
Širenje laži, neistina (kao što je ona o sigurnom odblokiranju računa odmah isti dan) i raznih gluposti koje se ovdje pišu a nemaju veze sa trenutnom situacijom i realnošću sigurno nije u interesu dioničara Ingre nego je zavaravanje istih samo u potrebe osobne koristi.
Pozdrav!

New Report

Close