INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon službenog dijela održani su individualni poslovni razgovori predstavnika 27 hrvatskih i dvadesetak kineskih tvrtki.

Baš me zanima da li će nakon ove vijesti poćeti stampedo?

Još je 13 dana preostalu u svibnju, mjesecu za koji su iz Ingre najavili vidljive rezultate restrukturiranja.

Mortadela je konj s maslinama.

Evo što kaže Kerum: – Ne propadam, čovjek koji prodaje imovinu ne znači da propada. Razlog je konstantno maltretiranje pojedinih medija iz grupacije EPH koji plasiraju neistine i pišu laži. Našim društvom upravljaju mediji i banke, a političari su im sluge – tvrdi.

Mislite li da je to laž? ŽIVA ISTINA. Šteta što je to shvatio tek kada je došao u vrh politike.
Tako je sa svime u RH pa i u Svijetu. Kada odluče glavni INGRA ide u nebesa. Do tada [yawn]

neće uvijek biti ovako.

Tko je glavni?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kupci su ovdje pred puno dilema! Da li je ovo još jedna navlakuša? Ako sam prodao ispod 6, zašto da sada ponovno kupujem? Radije ću platiti i skuplje ali da budem siguran zašto kupujem? Ali ako čekam moći ću kupiti još manje?
Dodatni problem im prave i ovi što su kupili ispod 6 pa se sada postavljaju na ask da zarade svojih 50 lipica. Još uvijek je strah veći od pohlepe!
Zaključak: Platit će te skuplje! [cool]


Kupci su ovdje pred puno dilema! Da li je ovo još jedna navlakuša? Ako sam prodao ispod 6, zašto da sada ponovno kupujem? Radije ću platiti i skuplje ali da budem siguran zašto kupujem? Ali ako čekam moći ću kupiti još manje?
Dodatni problem im prave i ovi što su kupili ispod 6 pa se sada postavljaju na ask da zarade svojih 50 lipica. Još uvijek je strah veći od pohlepe!
Zaključak: Platit će te skuplje! [cool]

glavno da ne plaćamo po 7,80 kao ti neki dan [lol]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

Samo da probijemo otpor na 6.35 a poslje je rupa neviđena,do 7 nije ni bilo prometa.

bit će bolje................


Imate priliku po 6, slijedeći tjedan po 8, a onda tko zna????

koja promjena raspolozenja … [tongue] ma necemo stecaj..ovo je jednina dionica za burekdzije… [wink]
bestija@ a oni valovi 7.70 pa 8 kn…a znas da smo jos uvjek u down valu ili se pravis

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Još je 13 dana preostalu u svibnju, mjesecu za koji su iz Ingre najavili vidljive rezultate restrukturiranja.

Ima INGA keke, momentalno, isplatiti 5 000 000,00 penala u roku 1 i pol dan, nije mala akvizicija u ovo vrijeme općeg ršuma i nelikvidnosti.


Meni ovo izgleda da se puno piše o padu da se kupi ili dokupi što više dionica sa što manjom cijenom.
Naravno za ovakve pokušaje manipulacija sa postovima na forumu, ljudi koji kupuju ili prodaju prema tome dionice na burzi trebali li bi ovdje čitati što neki ovdje pišu (ili jedni te isti sa po nekoliko nickova).

Uživjate!

Za početak ti pročitaj što si pisao prije jedan, alo JEDAN, dan!

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!


Kupci su ovdje pred puno dilema! Da li je ovo još jedna navlakuša? Ako sam prodao ispod 6, zašto da sada ponovno kupujem? Radije ću platiti i skuplje ali da budem siguran zašto kupujem? Ali ako čekam moći ću kupiti još manje?
Dodatni problem im prave i ovi što su kupili ispod 6 pa se sada postavljaju na ask da zarade svojih 50 lipica. Još uvijek je strah veći od pohlepe!
Zaključak: Platit će te skuplje! [cool]

Ne bi trebalo na poteze onih koji su uhvatili svojih 50 lipica gledati kao na promašene, nekome je tih 10% zarade u vrijeme kad su gubici vjerovatniji od dobitaka možda itekako značilo.
No, s druge strane, ovo je burza, apetiti su golemi, 10% jede se za doručak…

Mortadela je konj s maslinama.

New Report

Close