INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Završava shortanje….počinje kanonada….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

S 400 Ma ovo je još 0 kako će tek da bude kad garnitura krene dizati.

neće uvijek biti ovako.


Koja otimačina za dijonicom ingre [shocked] [shocked]
Prosječna transakcija oko 1000 kn, mislim da su ulagači pohrlili ka dobroj prilici [thumbsup] [thumbsup]

Stvarno si maskota [yawn]

A BALVANA!!! :) :) :)

Nije mi čudo što makedonci napraviše blokadu, ali što i Hrvati? [wink]

neće uvijek biti ovako.

Ma nije "vatreni1" maskota, on je psiholog.

Mora se priznati, uspješan…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Možda dobijemo nekakvu informaciju od Uprave koja će vjerojatno reći da nemaju pojima kao što to već biva u više navrata ali nije loše za vikend pa neka se malo razmišlja da stečajuša kako ju neki nazivaju nije krepala već se malo trza. Ovo stanje me podsjeća na ne tako davna događanja ovdje samo što je početna cijena sada dignuta za dvije kunice

Pozdrav strpljivima

Došlo vrijeme da se ingra malo i u pozitivi uravnoteži…

Mortadela je konj s maslinama.

a tak je lijepo krenulo

Al morate priznat da je cijena još uvijek jako povoljna za dokupnju!!!

A ništa slijedeći tjedan kupujte po 8 kad nećete sad po 6.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Možda dobijemo nekakvu informaciju od Uprave koja će vjerojatno reći da nemaju pojima kao što to već biva u više navrata ali nije loše za vikend pa neka se malo razmišlja da stečajuša kako ju neki nazivaju nije krepala već se malo trza. Ovo stanje me podsjeća na ne tako davna događanja ovdje samo što je početna cijena sada dignuta za dvije kunice

Pozdrav strpljivima

onaj pdda bio je uzrokovan fondovskim prodavanjem, a ovaj pad blokadom računa koja traje već 5. dan i nema naznaka da je deblokada na pomolu…zato treba biti jako oprezan jer može u ponedjeljak opet na 5,50 kn ili niže [rolleyes]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

Imate priliku po 6, slijedeći tjedan po 8, a onda tko zna????

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close