INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako počinje panika kod onih što prodaše! A kada panika preraste u pohlepu preskakat će te jedni druge.
Meni se srce "cijepalo" gledajući Vas kako zadnjih dana darujete svoje dionice, čak i proviziju plaćate na "darovnicu", kako li je tek Vama! [yawn]



Milsim da vam preostaje nada da Ingra riješi večinu sporova prije 30.06.2012., naime ako se ne varam, a po osnovi revizora… velika večina potencijalnih obaveza… točka 37…. str. 61 http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2011-1Y-REV-K-HR.pdf
nije navdena u FI za 1Q 2012: str. 10 B) REZERVIRANJA (080 do 082)
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2012-1Q-NotREV-K-HR.pdf
shodno tome mislim da će nakon 30.06.2012. tj. u FI za 2Q 2012 zanimljivo biti vidjeti… iznos koji će biti naveden pod stavkom REZERVIRANJA…

ma koja glupost, to je skroz bezveze. jeftini pokušaj da se druka na rušenje. molim vas kakve to veze ima kaj tam piše? 100 ili 0 isti k…

mislim da je tu mnogo važnije da se opi krca ovom dionicom preko rodbine i prijatelja, kao i vjest da su ingra i grci zainteresirani za velike projekte, a navodno će ih finacirati španjolske banke.

eh, kolega, kolega jeftin i proziran vam je druk!

[/quote]

ajd, da i ti jednom nasmiješ nas male nebitne forumaše….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

uskoro gledate leđa ingri !!!!!!!!!!!



Milsim da vam preostaje nada da Ingra riješi večinu sporova prije 30.06.2012., naime ako se ne varam, a po osnovi revizora… velika večina potencijalnih obaveza… točka 37…. str. 61 http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2011-1Y-REV-K-HR.pdf
nije navdena u FI za 1Q 2012: str. 10 B) REZERVIRANJA (080 do 082)
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2012-1Q-NotREV-K-HR.pdf
shodno tome mislim da će nakon 30.06.2012. tj. u FI za 2Q 2012 zanimljivo biti vidjeti… iznos koji će biti naveden pod stavkom REZERVIRANJA…

ma koja glupost, to je skroz bezveze. jeftini pokušaj da se druka na rušenje. molim vas kakve to veze ima kaj tam piše? 100 ili 0 isti k…

mislim da je tu mnogo važnije da se opi krca ovom dionicom preko rodbine i prijatelja, kao i vjest da su ingra i grci zainteresirani za velike projekte, a navodno će ih finacirati španjolske banke.

eh, kolega, kolega jeftin i proziran vam je druk!

[/quote]

hahah jadno kolega, jadno, ajde makar zapamtite ime zemlje!


@ tramell
Pustite ih, oni misle da je Hrvatska velesila i Todorić, kad Turska država sa godišnjim rastom BDP-a od 10% , jedina ima licencu za proizvodnju F16 aviona, tako da su sigurno njihovi građevinari sirotinja.

Ovdje se može svašta čuti i pročitati, al ovo mi je posebno dobro
To je nešto tipa: Carlos Slim iz Meksika je najbogatiji čovo na svijetu, mora da i ostatku naroda tamo cvatu ruže
Šampione, odmah mi je bolje sjela ova mlada janjetina kad sam se od srca nasmijao

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Zbog nekog planiranog posla sa turcima… Ingra je još od 12.10.2011. planirala otvorit predstavništvo u Istanbulu… danas je 18.05.2012… znali netko adresu planiranog predstavništva u Istanbulu…? jesu li ga uspjeli otvorit na vrijeme, naravo ako su si u končanici izračunali isplativost troška otvaranja istog… sa nekim likvidnim sredstvima ili sl. … tj. prije blokade računa… ?
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/q2u1PZP4Ixt0aLtoSezywA==.pdf



Milsim da vam preostaje nada da Ingra riješi večinu sporova prije 30.06.2012., naime ako se ne varam, a po osnovi revizora… velika večina potencijalnih obaveza… točka 37…. str. 61 http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2011-1Y-REV-K-HR.pdf
nije navdena u FI za 1Q 2012: str. 10 B) REZERVIRANJA (080 do 082)
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2012-1Q-NotREV-K-HR.pdf
shodno tome mislim da će nakon 30.06.2012. tj. u FI za 2Q 2012 zanimljivo biti vidjeti… iznos koji će biti naveden pod stavkom REZERVIRANJA…

ma koja glupost, to je skroz bezveze. jeftini pokušaj da se druka na rušenje. molim vas kakve to veze ima kaj tam piše? 100 ili 0 isti k…

mislim da je tu mnogo važnije da se opi krca ovom dionicom preko rodbine i prijatelja, kao i vjest da su ingra i grci zainteresirani za velike projekte, a navodno će ih finacirati španjolske banke.

eh, kolega, kolega jeftin i proziran vam je druk!

[/quote]

Ma nema potrebe da se uzbuđujete, tko jos ZIZI-ja uzima zaozbiljno…?
Pametnije mu je da gleda VLDS, oni imaju uskoro rociste, mozda uspije nesto i zaradit (ako mu netko na vrijeme javi kako je prošlo na sudu).. [bye]


Polako počinje panika kod onih što prodaše! A kada panika preraste u pohlepu preskakat će te jedni druge.
Meni se srce "cijepalo" gledajući Vas kako zadnjih dana darujete svoje dionice, čak i proviziju plaćate na "darovnicu", kako li je tek Vama! [yawn]

panika, panika, peti dan u blokadi, iznos u blokadi svakim satom sve veci i veci, i dalje se pokusava navest druge da pocnu kupovat stecajusu

a najbolja stvar u svemu da je ingra jos 1.3. to najavila- rekli su do kraja svibnja cemo napraviti financijsko restrukturiranje- evo ga, restrukturirali su se na nacin da je sad i racun blokiran!

Koja otimačina za dijonicom ingre [shocked] [shocked]
Prosječna transakcija oko 1000 kn, mislim da su ulagači pohrlili ka dobroj prilici [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Vec dugo razmisljam kako Opiu pase da ingra padne sto vise to je vec ocito
u njegovim izjavama niko normalan da ima toliko dionica Ingre kao on ne bi izjavljivao takove stvari
Ocito je da lukavac dokupljuje preko rodbine i skrbnićkih raćuna ovu dionicu u bescjenje…
I pase mu da je dionica ovako nisko

znači vi tvrdite da direktor firme namjerno uništava firmu? pa to je kazneno djelo! a ako nije istina, onda je kazneno djelo što vi plasirate lažne tvrdnje!
da sam mjestu direktora pokrenuo bih protiv vas sudski postupak, ne znam kako se usudite pisati ovakve bljuvotine!?! onda je po vama direktor namjerno zahebo posao u makedoniji da mu aktiviraju garanciju i blokiraju raču pa jedva čeka da nakon 60 dana blokade podnese zahtjev za stečaj?!?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje



Polako počinje panika kod onih što prodaše! A kada panika preraste u pohlepu preskakat će te jedni druge.
Meni se srce "cijepalo" gledajući Vas kako zadnjih dana darujete svoje dionice, čak i proviziju plaćate na "darovnicu", kako li je tek Vama! [yawn]

panika, panika, peti dan u blokadi, iznos u blokadi svakim satom sve veci i veci, i dalje se pokusava navest druge da pocnu kupovat stecajusu

a najbolja stvar u svemu da je ingra jos 1.3. to najavila- rekli su do kraja svibnja cemo napraviti financijsko restrukturiranje- evo ga, restrukturirali su se na nacin da je sad i racun blokiran!
[/quote]
He, he! Pa i to je uračunato u restruktuiranje. Uračunato je i to da kada izađe obavijest da se račun odblokira, na njemu će biti jedno 80 milijunčeka Eurića.
Volumen je mali jer malo tko više želi prodati, povećat će se od ponedjeljka, ali u kontra smjeru.
Samo polako, čemu žurba, slijedi cijeli vikend za razmišljanje! [yawn]

Kako tuku po asku, očito se nešto gadno kuha ovdje. [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close