INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra je platila 690.000 eura za nezavršenu cestu Štip-Strumica

tvrtka je izvijestila da je izradila i naplatila 85 posto od dogovorenih poslova u Makedoniji. Riječ je, ugrubo, o 5,95 milijuna eura od Agencije za ceste RM.

Tresla se gora rodio se "miš". Kao i uvijek ali sve je to bilo pomno izrežirano. Moglo se to platiti i bez blokade računa ali eto…NARAVNO upravi se ne žuri dati obavijest Burzi jer će biti kraj jeftine kupovine…

neće uvijek biti ovako.

uz onakvu transparentnost Uprave o blokadi računa jasno je da plaši, hoće Mesić i Štern sve po 5 kuna,
isto je bilo i sa nemogućnošću iskupa zapisa

Hoće li se Ingra izvući?

Kratkoročno vjerojatno hoće.

Na svaku dulju stazu život joj ovisi o količini naplativih poslova u regiji, sekciji Rusija, sekciji sjeverna Africa ili na Bliskom istoku.


Tipični hrvatski jad, gdje se uvijek pronalazi još gora situacija kako bi se vlastita zloba opravdala. Kao kad su Muju pitali što mu je najveća želja, on kaže ako meni krepa krava neka Hasi krepaju njegove dvije. Kao malo je sto ljudi, to je s obiteljima nekoliko stotina nezbrinutih duša, gadljivi ste na ovom forumu.

od njih 100, 20 ih se nakralo toliko da nema potrebe da ih zalimo!!!!!!


Elijah…111 111kom na 0,11kn ostalo je regularno kao i svi nalozi na prodaji preko 30-40 kn, a ima ih.

hvala megido.gdje to gledas?

ja bih to ovako protumacio:nije im namjera zgrtat po ovoj cijeni nego gurat cijenu vise neg je sad.s obz na sve okolnosti i pokazatelje trebalo bi to nastavit padati u ingra stilu

Ima trenutno svega na sniženju na ZSE-u. Totalni reset sustava! Pa i poznata “Barcelona” gubi tlo pod nogama, i to u penalima.


Odblokada danas popodne ili najkasnije sutra ujutro.
Upravo javljeno a shodno tome će i link uskoro.
Evo Vam sad paničri. APa što bih ja bez Vas.

I ????? Gdje je?????

još uvijek je blokirana, a jutro prošlo.
nije mi jasno kako je blokirana, a platila je penale. to je sigurno maslo ovih koji hoće jeftino dokupiti.



Elijah…111 111kom na 0,11kn ostalo je regularno kao i svi nalozi na prodaji preko 30-40 kn, a ima ih.

hvala megido.gdje to gledas?

ja bih to ovako protumacio:nije im namjera zgrtat po ovoj cijeni nego gurat cijenu vise neg je sad.s obz na sve okolnosti i pokazatelje trebalo bi to nastavit padati u ingra stilu
[/quote]
Na gledalici PBZ, ali se već maklo.
Blokada se desila dva dana prije objave a tako će biti i sa deblokadom. Fol knjiženje, prebacivanje sredstava, bla,bla i kad se neko sjeti napisati izvješće i poslati burzi-eto 2 dana.
UPRAVA-dajte kolektivni otkaz i dajte poštenjacima da to rade.

neće uvijek biti ovako.

A tko će… prema zadnjem rješenju Vrhovnog suda Republike Hrvatske… platiti nedavno objavljena potraživanja od Međimurja Visokogradnje d.d. prema Ingri… u iznosu od cca 80.000.000-85.000.000 kn … zavisno o tečaju dolara, svih % zateznih kamata te sudskih troškova… oni koji su in ili oni koji su out… ??




Elijah…111 111kom na 0,11kn ostalo je regularno kao i svi nalozi na prodaji preko 30-40 kn, a ima ih.

hvala megido.gdje to gledas?

ja bih to ovako protumacio:nije im namjera zgrtat po ovoj cijeni nego gurat cijenu vise neg je sad.s obz na sve okolnosti i pokazatelje trebalo bi to nastavit padati u ingra stilu
[/quote]
Na gledalici PBZ, ali se već maklo.
Blokada se desila dva dana prije objave a tako će biti i sa deblokadom. Fol knjiženje, prebacivanje sredstava, bla,bla i kad se neko sjeti napisati izvješće i poslati burzi-eto 2 dana.
UPRAVA-dajte kolektivni otkaz i dajte poštenjacima da to rade.
[/quote]

Kako ce dat kolektivni otkaz kad je uprava one man band????

ok, pretpostavljam da je lapsus calami, valjda se mislilo i na ostatak managementa…..

pa vama vlasnicima dionica bi bilo bolje da se lijepo organizirate i pobunite na skupstini…… naravno, ne pobuna kao prosli put kad su predstavnici "pobunjenika" ostali manji od makova zrna jer su ostali zadivljeni cinjenicom da su se rukovali sa predsjednikom uprave obrta koji zaposljava 100 ljudi….. ok, svi znamo zasto se isti htio rukovati sa muskim predstavnicima "pobunjenika"…..


A tko će… prema zadnjem rješenju Vrhovnog suda Republike Hrvatske… platiti nedavno objavljena potraživanja od Međimurja Visokogradnje d.d. prema Ingri… u iznosu od cca 80.000.000-85.000.000 kn … zavisno o tečaju dolara, svih % zateznih kamata te sudskih troškova… oni koji su in ili oni koji su out… ??


Preostaje Vam da čekate na novu blokadu po okončanju sudskog procesa za koju godinu, naravno ukoliko ishod bude negativan po Ingru.

New Report

Close