INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po meni će ovo samo ubrzati procese ,dobivanja poslova od vlade i sređivanja stvari ako ništa drugo zbog naših mirovina koje su unutra.Pa zamislite samo koja bi paljba bila na vladu kad bi to dopustili.
Mogli bi odmah na prijevremene izbore.Ovo je samo igrokaz da se dobije što više na natječaju.
Uz dva Židova nemoguće je da se desi ovo na što predmijevate.No dobro svatko ima pravo na svoj izbor.
A ja osobno nebih nikad pisao po topićima dionica koje ne posjedujem i još pisao svakakve bedastoće,uglaavnom negativne i posprdne.

Je li misliš na naš novac s kojim su mirovinci kupovali ingru po 60000kn…kolega nismo svi od jučer

Pa da ne laprdam. Nešto su uboli a nešto se čeka. Ništa nije sigurno ali sve je moguće.

ALŽIR:
• Izgradnja vojne bolnice Ain Nadja – investicijska vrijednost 70 milijuna EUR;
• Izgradnja ostalih javnih i zdravstvenih objekata – investicijska vrijednost 150 milijuna
EUR;
• Izgradnja marine u gradu Alžiru – u fazi pripreme – investicijska vrijednost 80-100
milijuna EUR;
• Turistički kompleks MADAGH – u fazi pripreme – investicijska vrijednost 200-400
milijuna EUR.
SREDNJI ISTOK:
• Obnova i rekonstrukcija termoelektrana i generatora – investicijska vrijednost 40-70
milijuna EUR;
• Izgradnja novih elektrana u regiji – investicije u vrijednosti 500 milijuna EUR;
• Bolnice u Iraku Kurdistan – potpisan protokol – vrijednost investicije 150 milijuna
USD.

neće uvijek biti ovako.

Odblokada danas popodne ili najkasnije sutra ujutro.
Upravo javljeno a shodno tome će i link uskoro.
Evo Vam sad paničri. APa što bih ja bez Vas.


za put oko svijeta!!!!!

Aha..i natrag [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Odblokada danas popodne ili najkasnije sutra ujutro.
Upravo javljeno a shodno tome će i link uskoro.
Evo Vam sad paničri. APa što bih ja bez Vas.

pa šta i da odblokiraju? pobrali su im (nepovratno) sve pare s računa…mislim da je sad samo pitanje kad će im netko drugi sjesti s novom blokadom
bojim se da Ingra ide samo u jednom pravcu [embarass]

p.s. upravo se iskiavaju deseci tisuća dionica po kupnji
p.s. prodaja je sad na 6 kn [cry]

Što više postova pišemo to smo bliže povratku na 4 kune. Izgleda da drukeri slabo rade svoj posao.

kakva rasprodaja! jel to netko saznao nove loše vijesti???? [undecid]



Kojeg posla?
Na kojem natječaju za posao su?

Uživjate!


Da,da,da, ja laprdam. A vi o stečaju kao da ste financijski direktori INGRE. Kako neznate na kojim su natječajima? Čitajte malo. Ovo sa obnovama u RH je mala beba s obzirom na arapske i druge zemlje i netječaje na kojima konkuriraju, a u pitanju su stotine milijuna eura. Uživajte dok možete u svom kešu.
[/quote]

Kolega Megido, niste odgovorili na kojim natječajima. Govorite da znate, pa onda recite ljudima na koje natječaje je Ingra prijavljena. Ako nećete, bar link gdje sve piše.

Pregledajući njihove stranice ovo su trenutačni poslovi Ingre ugovoreni u posljednje 2 godine:

(ožujak.2012.)Nakon uspješno završenih pregovora s početka ove godine, INGRA je zaključila novi ugovor u Alžiru te uskoro započinje s aktivnostima na projektu isporuke, montaže i puštanja u probni rad hidromehaničke opreme na brani Tagharist u Alžiru.Vrijednost ugovora je 21,5 milijun kuna, a rok realizacije je 12 mjeseci.

(veljača 2012.)INGRA je zaključila dva ugovora za izgradnju državnih cesta u Bjelovarsko-bilogorskoj, Splitsko-dalmatinskoj i Dubrovačko-neretvanskoj županiji, kao i ugovor za izgradnju Podravskog „Y“, dionica Vrbovec-Bjelovar, trasa i čvor Farkaševac te ugovor za izgradnju dionice Sredanci-granica BIH, na autocesti A-5. Ukupna vrijednost sva četiri ugovora iznosi 70,8 milijuna kuna.

Novi projekt INGRE u inozemstvu (lipanj 2011)

INGRA je na jednom od svojih tradicionalnih tržišta u inozemstvu ugovorila realizaciju projekta u vrijednosti oko 56 milijuna eura s rokom izvođenja radova od 26 mjeseci.Zbog naravi projekta koji se izvodi i statusa investitora, ostale informacije ne mogu se učiniti dostupnim javnosti već ostaju poznate samo između ugovornih strana.
Nakon dužeg perioda u kojemu je težište poslovanja bilo stavljeno na tržište Hrvatske ovo je prvi veći projekt kojega je INGRA ugovorila ove godine u inozemstvu. Ugovaranjem ovoga posla INGRA započinje s provedbom nove strategije koja uključuje povratak na ciljana tradicionalna tržišta i stavljanje težišta na veće poslovanje INGRE u inozemstvu.

INGRA je 12. travnja 2011. zaključila novi ugovor u Iraku i uskoro će započeti s aktivnostima na projektu rehabilitacije HE Haditha u Iraku. Vrijednost radova je 5,8 milijuna eura, a odvijat će se u dvije faze.

Zagreb, 20. srpnja 2010. -INGRA je u Republici Makedoniji sklopila dva nova ugovora ukupne vrijednosti 4.1 milijun eura.

Zagreb, 30. travnja 2010. – Iračko Ministarstvo industrije odobrilo je ugovor vrijedan 4,2 milijuna eura na temelju kojeg će Ingra obaviti radove na rehabilitaciji parnih turbina tvornice fosfata u iračkom gradu Al Qaimu.


Odblokada danas popodne ili najkasnije sutra ujutro.
Upravo javljeno a shodno tome će i link uskoro.
Evo Vam sad paničri. APa što bih ja bez Vas.

hahah kako danas popodne, pa veliki "ekspert" Megido je još prije 2 dana javio "provjerenu" informaciju iz prve ruke da je račun odblokiran!!! Zar želite reći da on nije bio u pravu??????? Nemoguće, pa on je uvijek u pravu!!!!!!! 🙂

lupite i stanete živi, zar ne?

od 0,50-3 kn je na "kupnji" 100.000 komada [lol]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

stigla potpora

2,00

23000

0,50

70000
kako je ono nedavno netko govorio,nikad više ispod 7kn

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close