INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam se riješio svoje pozicije u ovoj dionici. Najobičnija navlakuša i smeće od firme. Tolko sam novaca izgubio na ovom šrotu da vise uopce nemam nikakvog interesa za vijesti, najave poslova, gluposti koje nekompetentna uprava objavljuje i sl.

Sretno vam bilo kolege. Možda vam to i ode na razine o kojima svi sanjate, samo mi nije jasno što bi se trebalo dogoditi. Totalni bankrot je puno izgledniji.

Prilično ste ogorčeni, moram primijetiti, kao da niste znali da se na burzi može izgubiti novce i sad, gle, spoznali.

Mortadela je konj s maslinama.

Ovo je nastavak jedne strašne priče i strašne nesreće jednog naroda koji je u 20 godina u potpunosti unakazio svoju državu. Ovdje tek slijedi potpuni raspad i kolaps jer su ovdje dubioze prestrašne. Gledajući bilance ove tvrtke ovdje očekujem i strahovite udare na RD i G nekih banaka. Također i naše penzije su spaljene u ovoj strašnoj priči. Cijena će biti strašna za građane ove države, a pogotovo imajući u vidu da nema apsolutno nikavih pomaka u razmišljanjima onih koji nešto odlučuju ili bi trebali odlučivati. Mišljenje da će obnove fasada pokrenuti Hrvatsku je pomalo upitno i to će biti samo dodatno zaduženje bez realne isplativosti koje će generacije stanovnika ove države krvavo vraćati idućih puno godina. Na žalost Ingra nije jedina u ovoj katastrofi.

Dršte se gospodo neće nikome biti lako, ovaj račun na naplatu stiže svima nama.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Neznam čemu toliko žuči.
Ovo je bila idealna prilika za dokup.
Tko to nije iskoristio ili još gore prodao neka uči iz svojih grešaka.

Toliko od mene vidimo se slijedeći tjedan. [smiley]

A BALVANA!!! :) :) :)


Mislim da je sad potpuno jasno da je ova uprava totalno nesposobna. Mjesecima očekujemo neki pomak, bar neku dobru vijest, bar da neki posao ugovore, a oni nas svako malo šokiraju sa lošim vijestima. Očito je da se tone sve dublje i dublje, agoniji nema kraja. Čak i ugovorene poslove nemogu odraditi do kraja. Razmislite malo kako se to odražava na ugled, još jedna mrlja i uteg za ugovaranje novih poslova.

vrlo je opasna situacija jer Ingra s blokiranim računom ne može ništa pa tako ni vratiti kredite bankama …a banke imaju hipoteku na Arenu i ostalu imovinu
vrlo, vrlo opasna situacija

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Danas ste prodavali po bidu, a već ujutro će te kupovati po asku! Čudna neka ulagačka strategija! [thumbsup]

http://www.poslovni.hr/vijesti/analiza-sve-sto-je-rusilo-ingru-u-zadnje-tri-godine-204649.aspx

Mortadela je konj s maslinama.

Bio na poslovnom sastanku i nisam mogao dokupiti.
Ali svejedno uzeo malo po nešto više.
[smiley]




I koliko Vas je danas uteklo ? Povratak će te platiti malko skuplje!
Nije ova dionica za "strašljivce". Do 15.06.2012 smo iznad 12! Vaše dionice su prešle u "sigurnije ruke". Obećajem da ću ih paziti i maziti!

[thumbsup]

ajmo stecajni zakon u ruke i uciti koja su vam prava iz vasih mazenih i pazenih dionica! samo ih vi drzite!! cak ni vasih par tisuca kuna s kojima baratate nece pomoc da se ovo odrzi na zivotu.

pa kako vam vise nije neugodno, nakon svih neistina koje ste iznosili tu, i dalje nastavljate sa ovakvom retorikom u situaciji kada i firma sama javno priznala da je prici dosao kraj! A vi baratate sa nekim 15.6. Pa dajte pogledajte sto se dogadaja 15.5.!!!

a danas zaposlenicima Ingre trebale sjest place, sad kad i oni podignu bunu!! sa zaposlenicima koji rade, a ne primaju place nece firma dugo….stecaj jedina opcija i to je svima jasno….
[/quote]

Plaće su već bile.

[rolleyes]
[/quote]

za ožujak da

Užas što se napravilo od Ingre… sretno vama unutra, znam kako je jer sam i sam jednom bio …


Danas ste prodavali po bidu, a već ujutro će te kupovati po asku! Čudna neka ulagačka strategija! [thumbsup]
cini mi se da,ovi put nece,nego ce cekati peticu. Lp

dajte ljudi molim vas prestanite tu svoje fantazije baljezgat, pa ta je cilj Ingru gurnuti u stečaj to bi se već odavno napravilo, ovo je samo igra mladog tigra…..

oko 25.000 dionica je na "kupnji" na 2 kn…optimist, realist ili samo navlakač? [rolleyes]

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close