INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovakav GAP vidljiv i na godišnjem grafu, o drugim mjesečnim, tjednim i …. neću ni komentirati, no da se netko z….o na bespotrebnu paničnu vijest, JE !!
P.S: Sad će GAP na 4 kn !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Tko danas nije kupio i neće…
Ovo je bila predivna vijest za ukrcaj..
Sretno ovima šta čekaju 4..
Ja utrpao sasvim dovoljno.
Vidimo se slijedeći tjedan a do tada vas pozdravljam.. [smiley]

A BALVANA!!! :) :) :)

ako danas ne skinu blokadu Ingra će se naći u još goroj situaciji jer neće moći izvršavati obveze niti na drugim gradilištima koja ima otvorena pa su moguće i nove naplate garancija i dodatne blkade računa…
a vi samo kupujte jer je palo par % [bye]

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.


bestija2 @ sve nizi vrh i nize dno…i volumeni odgovaraju…oprez


inverter,do kraja ovog tjedna probijamo onaj otpor na 7.70 i dodirujemo 8 kuna pa lagani povrat na 7.70 i onda novi vrhovi

aha ,pa ti prognoziraj 3 vala unaprijed…dao sam dobronamjeran savjet jucer…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kakve veze ima TEHNIČKA ANALIZA s današnjim padom cijene dionica?
Po meni, AMA BAŠ NIKAKVE.
Pobornik sam TA, ali u ovom slučaju ju je ne treba spominjati.

...

Možda samoj Ingri u ovom trenutku više odgovara stečaj od agonije ….?

http://www.poslovni.hr/vijesti/ulagace-ingre-zanima-koliki-je-stvarni-iznos-blokada-204631.aspx

neće uvijek biti ovako.


I koliko Vas je danas uteklo ? Povratak će te platiti malko skuplje!
Nije ova dionica za "strašljivce". Do 15.06.2012 smo iznad 12! Vaše dionice su prešle u "sigurnije ruke". Obećajem da ću ih paziti i maziti!

[thumbsup]

ajmo stecajni zakon u ruke i uciti koja su vam prava iz vasih mazenih i pazenih dionica! samo ih vi drzite!! cak ni vasih par tisuca kuna s kojima baratate nece pomoc da se ovo odrzi na zivotu.

pa kako vam vise nije neugodno, nakon svih neistina koje ste iznosili tu, i dalje nastavljate sa ovakvom retorikom u situaciji kada i firma sama javno priznala da je prici dosao kraj! A vi baratate sa nekim 15.6. Pa dajte pogledajte sto se dogadaja 15.5.!!!

a danas zaposlenicima Ingre trebale sjest place, sad kad i oni podignu bunu!! sa zaposlenicima koji rade, a ne primaju place nece firma dugo….stecaj jedina opcija i to je svima jasno….



I koliko Vas je danas uteklo ? Povratak će te platiti malko skuplje!
Nije ova dionica za "strašljivce". Do 15.06.2012 smo iznad 12! Vaše dionice su prešle u "sigurnije ruke". Obećajem da ću ih paziti i maziti!

[thumbsup]

ajmo stecajni zakon u ruke i uciti koja su vam prava iz vasih mazenih i pazenih dionica! samo ih vi drzite!! cak ni vasih par tisuca kuna s kojima baratate nece pomoc da se ovo odrzi na zivotu.

pa kako vam vise nije neugodno, nakon svih neistina koje ste iznosili tu, i dalje nastavljate sa ovakvom retorikom u situaciji kada i firma sama javno priznala da je prici dosao kraj! A vi baratate sa nekim 15.6. Pa dajte pogledajte sto se dogadaja 15.5.!!!

a danas zaposlenicima Ingre trebale sjest place, sad kad i oni podignu bunu!! sa zaposlenicima koji rade, a ne primaju place nece firma dugo….stecaj jedina opcija i to je svima jasno….
[/quote]

Plaće su već bile.

[rolleyes]

bit će bolje................


a danas zaposlenicima Ingre trebale sjest place, sad kad i oni podignu bunu!! sa zaposlenicima koji rade, a ne primaju place nece firma dugo….stecaj jedina opcija i to je svima jasno….

ako je ovo sa plaćama istina, bojim se da će Ingra uskoro u vječna lovišta…..

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!

Pustite ljude da prodaju, ova vijest je dobro došla samo je trebalo prodat na 10kn

Mislim da je sad potpuno jasno da je ova uprava totalno nesposobna. Mjesecima očekujemo neki pomak, bar neku dobru vijest, bar da neki posao ugovore, a oni nas svako malo šokiraju sa lošim vijestima. Očito je da se tone sve dublje i dublje, agoniji nema kraja. Čak i ugovorene poslove nemogu odraditi do kraja. Razmislite malo kako se to odražava na ugled, još jedna mrlja i uteg za ugovaranje novih poslova.

New Report

Close