INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad bu igor kurblu u ruke i pripalil stroj za štampanje novih dionica i ingra opet na konju…

U stečaj s Ingrom jedan lažnjak dionica manje na burzi i ljudi neče gubiti novce na njoj.
Pa Ingra daje cijelo vrijeme lažne pozitivne informacije, a svaki tjedan sve lošije i gore.
Katastrofa za dioničare.
Upravu poslati u Meksiko na godišnji odmor.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

O…..ooooooooooooooooooooooooooo… [shocked] [shocked]
Bit će danas prometa na ingri…do 5 zasad nema nikakve potpore…vjerojatno se bude postavilo tijekom dana [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ide to na 5, 70 ko kroz putar….a kad se sjetim da je najavljivano probijanje 8-mice prije samo 2 dana [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Penny dionica, definitivno u ovome trenutku.

Ali gle čuda nalazi se u Crobex10.

Možda jednog dana postane blue chip ali tada ćemo svi biti prestari za trgovanje.

Već i sada ima ovdje "starih šajsera" koji ne znaju što će i kuda sa sobom pa se naslađuju tuđim gubitcima. No s njima ionako ne počinje niti završava svijet.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Pa i nema neke velike bježanije, sve sića po desetak (par desetaka) tisuća kuna izlaze.
Pravo iskrcavanje je bilo kad se top 10 praznio, e to je bila prava stvar za uhvatit dionice po dobroj cijeni…
Ali i danas (ovih dana) se može (če se moći) lijepa lova okrenuti.

Mortadela je konj s maslinama.

Blitzkreig pad, no isto tako i povratak !!
Samo Vi prodajite, pametni kupuju !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

nemojte me sad razočarati…napucajte ju sad na 8…..sad bi ljubavnica malo na Sejšele [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Luda jedna dionica!
Umjesto novog posla stigne obavijest o raskidu starog, a ljudi i dalje kupuju.
Nema s ingrom pravila.
Pretjerujem, ali siguran sam da se nitko ne bi čudio da danas u plusu završi koliko je naopako.

Mortadela je konj s maslinama.

Kolo sreće se okreće.

Puni krug je dovoljan…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] kukulele onima koji su prodali ingru u panici,
vraca se ona prema 7 [kiss]

dan poslje sutra


Ovdje upišite svoj komentar… [lol] kukulele onima koji su prodali ingru u panici,
vraca se ona prema 7 [kiss]

– 8,06 prije bih rekao da smo u formuli prema cilju 4 kune vrlo brzo.

New Report

Close