INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bodul da ti posjeduješ ingru nebi tako pisao nego imaš priliku sutra toliko kupiti


Stecaj sve izvjesniji:-(,sjetite se price o Magmi….inace posjedujem jos 4795komada,lp

HAHAHAHAHAHAAhhahaa… Kolega smiješni ste, nemojte se blamirati.
Pokušajte i vi otići u PBZ i izvršite uplatu na račun društva INGRA i usput pitajte možete li uplatiti na blokirani račun, onda ćete čuti da račun nije više blokiran. Hahahaaaaaa

neće uvijek biti ovako.

bravo megido1vijest provjerena bravo bravo!!!!!!!!????



Stecaj sve izvjesniji:-(,sjetite se price o Magmi….inace posjedujem jos 4795komada,lp

HAHAHAHAHAHAAhhahaa… Kolega smiješni ste, nemojte se blamirati.
Pokušajte i vi otići u PBZ i izvršite uplatu na račun društva INGRA i usput pitajte možete li uplatiti na blokirani račun, onda ćete čuti da račun nije više blokiran. Hahahaaaaaa
[/quote]
Zivi bili pa vidli…
neznam tko ce ga odblokirat i scim.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Dakle zato se danas prodavalo. Barem je većina odrađena i naplaćena. Sve bu se rešilo, bilo je i gorih stvari. Joj joj Makedonci. A kažu da su makedonci mrtvi odavno.
Hoće li se i sada razlikovati Društvo i INGRA dd???

Postavite pitanje mjerodavnima koliko dugo je Ingra blokirana tj. da li ste za blokadu saznali na vrijeme ….

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ovdje samo loše vijesti-najprije nije bilo para za iskup obveznica pa su to odgodili za jesen…pa je bila žestoka rasprodaja top 10 i distribucija dionica od velikih k malima, a sada kao kruna svega još i blokada računa….dokle će sutra potonuti ne znam, ali bit će žestokih padova do kraja tjedna

Ma kako vas više nije sram toliko se blamirati? I Ingra prizna da je u blokadi, a vi ovdje tvrdite suprtno…ma dajte, presmješni ste……

PS a zašto se ne moglo UPLATITI na blokarani račun?
pa kako će se račun oblokirati ako se ne može uplaćivati na njega??????? ??????
kad je račun u blokadi, firma ne može vršit ISPLATE sa njega, a svaka uplata koja dođe se skuplja dok se ne naplati potraživanje onoga koji je prvi stavio blokadu….pa kad se on siplati , onda druga blokada se rješava….itd….. tek kad se svi koji su blokirali ISPLATE, onda firma može svojevoljno nastaviti plaćanja…..

nemojte se upuštati u pisanje postova o temamo o kojoj veze nemate….

Vjerojatnost da je među njima Ingra je 0,00% s obzirom da se zna tko je gazda u republici Srpskoj, a tko predsjednik NO-a Ingre i kakva je njihova međusobna "ljubav",



Stecaj sve izvjesniji:-(,sjetite se price o Magmi….inace posjedujem jos 4795komada,lp

HAHAHAHAHAHAAhhahaa… Kolega smiješni ste, nemojte se blamirati.
Pokušajte i vi otići u PBZ i izvršite uplatu na račun društva INGRA i usput pitajte možete li uplatiti na blokirani račun, onda ćete čuti da račun nije više blokiran. Hahahaaaaaa
[/quote]

Tko se zadnji smije naj slađe se smije a čini mi se da je vaš smjeh malo isforsiran. O deblokadi računa Ingra će izvjestiti preko ZSE i da je račun deblokiran to bi se moralo znati. Pošto je objava stigla oko 16 h nema teorije da se odblokira danas jer Fina ne radi iza 16 h.

Evo da ne kritiziram Igru uvijek, da i ja nešto pozitivno napišem. Ingra hendla PR-ovski jako dobro svoje neuspjehe. Ova objava je u klasičnom Ingra stilu- evo opet nam se dogodio problem, ali nismo za to mi krivi već netko treći.

Znači, svakome je jasno što se tu dogodilo- Ingra zbog svoje nesposobnosti i neznanja nije mogla završiti projekt (nesposobnost se ogleda i u činjenici da ne znaju izabrati ni podizvođače koji mogu kvalitetno izvast posao). I zbog te nesposobnosti, investitor naplati garanciju, što je sasvim normalan tijek događaja. Ali, oni to ne prikažu kao svoju nesposobnost, nego- nismo mi ništa krivi, mi smo tu samo kolateralne žrtve drugih…..

Tko je Ingri kriv za blokadu? Pa sama!!! Što bi je mi sad trebali žaliti zato jer je odabrala te i te podizvođače????

I onda kažu- podizvođači su se našli u problemima!!!! Zašto? Zato jer im mi nismo plaćali!!!

Stvarno su presmješna i prejadna firma……

Ovo je na žalost vrlo opasna situacija koju moraju što prije riješiti pa će sve rezultirati još jednim dugotrajnim sudskim procesom. Loše je što su makedonci pokupili do zadnje lipe sa računa ingre i što nakon toga garancija nije naplaćena do kraja pa je ostala blokada. nadam se brzom rješenju problema.


Postavite pitanje mjerodavnima koliko dugo je Ingra blokirana tj. da li ste za blokadu saznali na vrijeme ….

to je dobro pitanje jer u petak i danas cijeli dan primjetan je pojačan iskrcaj! netko je očito znao za ovo i praznio se po svoj kupnji iznad 7 kn dok je bilo kupnje….a svima ostalima će sutra biti dobra i ona na 6 kn

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

New Report

Close