INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

obmanjujete i lažete javnost sa datumom 15 lipanj

ma to je samo jos jedan od "povijesnih" datuma u kojem se ocekuje "konacno rjesenje svih ingrinih problema"…isto kao jedan od bezbroj datuma u posljednje tri godine koje ekipica, koja nema veze o stanju u ingri, gura po forumima kao cinjenicno stanje…. u nadi da ce tako navest druge da se kupuje stecajusa kako bi oni mogli trejdanjem zaraditi koju lipicu (iako su svi odreda dugorocni investitori)

nemojte se zamarat tim datumom, nit ce se ovaj tjedan ista spektakularno dogoditi po pitanju refinanciranja, irackog duga, novih poslova,niti 15.6. niti bilo koji drugi datum….stvari koje ne postoje se ne mogu ni dogodit!

sama uprava Ingre dala je pred 2 mjeseca očitovanje u kojem je odredila okvirni rok do kraja svibnja ove godine u kojem će izaći s odabranim modelom stabilizacije i refinanciranja obveza tvrtke u suradnji s uglednom domaćom konzultantskom tvrtkom…taj rok može biti koji dan duži ili kraći, ali uvjeren sam da će se ovih dana nešto značajno po tom pitanju dogoditi….a svatko sam neka odluči hoće li prezentaciju tog programa dočekati u dionicama Ingre ili u kešu

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

bestija2 @ sve nizi vrh i nize dno…i volumeni odgovaraju…oprez

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter,do kraja ovog tjedna probijamo onaj otpor na 7.70 i dodirujemo 8 kuna pa lagani povrat na 7.70 i onda novi vrhovi

bit će bolje................


inverter,do kraja ovog tjedna probijamo onaj otpor na 7.70 i dodirujemo 8 kuna pa lagani povrat na 7.70 i onda novi vrhovi

A ovo danas uzimate zalet ?

Opak minus ingre danas.

Mortadela je konj s maslinama.

Ali grafovi mi se jako sviđaju…

Mortadela je konj s maslinama.

Dobro je, već sam mislio da ću vraćati nazad po 8 ali eto vratih po istoj cijeni. Ne pokušavam više burečiti, nisam ja za to. Moraš biti spreman u svakom trenu a ja ipak radim svoj posao i nemam vremena za to. Pozzz.
5000 ispod 7.

neće uvijek biti ovako.

a sutra ispod 6 otvaranje, a?

manje je više, a više još više

Dakle zato se danas prodavalo. Barem je većina odrađena i naplaćena. Sve bu se rešilo, bilo je i gorih stvari. Joj joj Makedonci. A kažu da su makedonci mrtvi odavno.
Hoće li se i sada razlikovati Društvo i INGRA dd???

neće uvijek biti ovako.

http://www.seebiz.eu/ivan-vrdoljak-obnova-javnih-zgrada-pokrenut-ce-gradevinski-sektor/ar-34824/

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close