INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U redu je da sam nekima na ignore, ali nadam se da ne ignoriraju stanje na gledalici…jer ono je važno.
A ono je…pomozi bože [bye]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

kako sad 15.6.???? pa nije li rok od 3 mjeseca za rjesavanje svih ingrinih problema isticao 30.5.???? hahahahah

enjoy the day!

PS sva sreca da ju vise ne posjedujem, odavno sam shvatio kakva ekipa vodi ovu firmicu, budete uskoro i vi!

megido aka filija@ i bog zna koliko nickova jos ima…TREND ima razdoblja ..a koji ti pratis neznas ni sam…LONG-LONG preokret je jos jaaaako daleko…ovo su sve DEAD BOUNCE skokovi…
jedan jednostavni grafcenko..cjena je dotakla u pocetnu razinu iz 2005 god.. [yawn]
ovo ti nazivas preokretom trenda?????? cjena se na vrhu vala odbila od DNA ove dionice 2005 godine …
znaci trgujemo ispod DNA trenutno … [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

opet tone….hoće li potpora na 7kn izdržati??? [undecid]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

A ja očekivao, kako su neki govorili, napad na 8…a ono [bye] [bye]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



kakvo besmisleno silovanje rasta…netko pod svaku cijenu želi što prije izaći na 7,80-8 kn

[embarass]

Jesi siguran da se ne pritišće na otporu da bi se šta više skupilo na manjim cijenama.
Vidit ćemo tko je bio u pravu.

[/quote]

eto kolega, ipak niste jučer trebali skidati po 7,70 kn, mogli ste danas po 7,15 kn [wink]


A ja očekivao, kako su neki govorili, napad na 8…a ono [bye] [bye]

Očekivo si ti napad na 4, a ono [bye] [bye]

Evo poveznice na članak, pa tko nije vidio…

http://regionalni.com/novosti/aktualno/gradevinarima-novac-nakon-dva-desetljeca-9851/

Mortadela je konj s maslinama.


kako sad 15.6.???? pa nije li rok od 3 mjeseca za rjesavanje svih ingrinih problema isticao 30.5.???? hahahahah

DA, to bi moglo biti kupovanje vremena….nisu se uspjeli dogovoriti tj. vjerovnici nisu pristali na nebulozne ingrine zahtjeve..pa se sad kupuje tjedan po tjedan…mjesec po mjesec u nadi da će se nešto uspjeti izroditi….kakva jadna uprava i NO…strava.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



A ja očekivao, kako su neki govorili, napad na 8…a ono [bye] [bye]

Očekivo si ti napad na 4, a ono [bye] [bye]
[/quote]
Još uvijek očekujem… [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


kako sad 15.6.???? pa nije li rok od 3 mjeseca za rjesavanje svih ingrinih problema isticao 30.5.???? hahahahah

enjoy the day!

PS sva sreca da ju vise ne posjedujem, odavno sam shvatio kakva ekipa vodi ovu firmicu, budete uskoro i vi!

Budite ljubazni, molim Vas, pojasnite što je s tim 15. lipnja, propustio sam očito neku medijsku obavijest koja sadrži navedeni datum i Ingru u istom kontekstu.
Hvala Vam

Mortadela je konj s maslinama.

KAkvih će nam uzbuđenja ovaj tjedan donijeti???
Neki novi poslovi, irački dug, Arena, refinanciranje obveza…
Ima li tko što?? megido, gmaz, pozitiva???
Dajte nešto nađite na tim stranicama…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close