INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prejak je pritisak na prodaji jer su ogromne količine kupovane mjesecima na razinama 6-8 kn i na ovim razinama mnogima se isplati prodati. zato se kupci i boje krenuti prema gore jer znaju da bi morali kupiti stotine tisuća dionica da prijeđu 8 kn. tako se mnogi iskipavaju i na razini 7,5-7,7 kn što se vidjelo jučer u par navrata jer je iskrcano 50.000 komada po prosječno 7,51 kn

volumen od 1.2011 do 12.5.2012, podaci sa zse (prosječna cijena), usrednjeno sa 2 (crveno), i sa 10 (zeleno),
nije egzaktno, nemam vremena ni alata trenutno, mislim da je ovo dovoljno indikativno isto.
rupetina u volumenu od kakvih 11,50 do 14


Čuvaj novce roso ..zaista altruistički nema šta kolega Vatreni.
Vjerujem da ste dobronamjerni ako ništa drugo onda jer vam je teško gledat kako iz dana u dan raste a vi još niste kupili, a išli bi opet na Maldive, a to znači po vama mora dole. [lol]

Hvala na savjetima ja svoje ne prodajem do 15.06. dio a dio ću za koju godinu.
[smiley]

[yawn]

ps. prosijek mi je zadovoljavajući [wink]

Ja očito gledam pogrešnu burzu, jer na mojoj ne raste iz dana u dan. Pogledao sam malo datume i ovako piše:
11.04. 7,99
20.04. 7,54
27.04. 6,93
07.05. 7,18
09.05. 7,63
10.05. 7,49

Znači, malo raste pa malo pada i obrnuto, i tako će sve dok ne dođu neke konkretne informacije.

Kolko vidim ništa novo na forumu. Melju se gluposti, pa da nastavim u istom tonu. INGRA će jednog dana biti i preko 400 kn-za najviše 10 godina a možda i prije. Taman meni za mirovinu. Ako ćemo pošteno Ingra je padala a sada raste. Minimalno je bilo 3,80 a sada je 7,50, dakle u uzlaznoj je putanji sa korekcijama. Naravno visoko je špekulativna, ali sve dok se pravi ulagaći ne odluče dići je u nebesa i na njoj zaraditi bogatstvo. Do tada burekdžije kolo vode i jedan dan dobivaju a drugi gube i tako u krug. Nema zime za INGRU, najgore je prošlo.
PS: ako niste primijetili na bidu se opasno skuplja ovih dana a skupljaju neki od ovih što prognoziraju 4 kn. Posle će se hvaliti kako kupiše na 7,30-7,50 a vama su prodali za preko 10.

neće uvijek biti ovako.

Vaš link[cool]

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Ako ćemo pošteno Ingra je padala a sada raste. Minimalno je bilo 3,80 a sada je 7,50, dakle u uzlaznoj je putanji sa korekcijama. Naravno visoko je špekulativna,

Megy o čemo ti to točno [shocked] [thumbsup] ….ingra je u dugoročnom padajućem trendu sa povremenim korekcijama…bila je 400…pa 100…na 40….pa 20….sada je 7 i pol i pada….nadam se da ti nije uzlazni trend to što je bila 4, a sad je 7…uvijek je netko u pravu, a netko nije….pa je stoga netko u plusu, a netko nije…tko, što i kako ostavljam vam na volju…i na maštu [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Ako ćemo pošteno Ingra je padala a sada raste. Minimalno je bilo 3,80 a sada je 7,50, dakle u uzlaznoj je putanji sa korekcijama. Naravno visoko je špekulativna,

Megy o čemo ti to točno [shocked] [thumbsup] ….ingra je u dugoročnom padajućem trendu sa povremenim korekcijama…bila je 400…pa 100…na 40….pa 20….sada je 7 i pol i pada….nadam se da ti nije uzlazni trend to što je bila 4, a sad je 7…uvijek je netko u pravu, a netko nije….pa je stoga netko u plusu, a netko nije…tko, što i kako ostavljam vam na volju…i na maštu [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Vatreni debelo si u pravu.




Ako ćemo pošteno Ingra je padala a sada raste. Minimalno je bilo 3,80 a sada je 7,50, dakle u uzlaznoj je putanji sa korekcijama. Naravno visoko je špekulativna,

Megy o čemo ti to točno [shocked] [thumbsup] ….ingra je u dugoročnom padajućem trendu sa povremenim korekcijama…bila je 400…pa 100…na 40….pa 20….sada je 7 i pol i pada….nadam se da ti nije uzlazni trend to što je bila 4, a sad je 7…uvijek je netko u pravu, a netko nije….pa je stoga netko u plusu, a netko nije…tko, što i kako ostavljam vam na volju…i na maštu [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Vatreni debelo si u pravu.
[/quote]
Hvala šefe…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Stisnite malo petak je budite darežljivi 6 kuna je sasvim ok.




Ako ćemo pošteno Ingra je padala a sada raste. Minimalno je bilo 3,80 a sada je 7,50, dakle u uzlaznoj je putanji sa korekcijama. Naravno visoko je špekulativna,

Megy o čemo ti to točno [shocked] [thumbsup] ….ingra je u dugoročnom padajućem trendu sa povremenim korekcijama…bila je 400…pa 100…na 40….pa 20….sada je 7 i pol i pada….nadam se da ti nije uzlazni trend to što je bila 4, a sad je 7…uvijek je netko u pravu, a netko nije….pa je stoga netko u plusu, a netko nije…tko, što i kako ostavljam vam na volju…i na maštu [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Vatreni debelo si u pravu.
[/quote]
Vatreni mi je na ignore ali pošto ste ga citirali vidim da je odgovorio primjedbom. Po toj logici koja je tebi svojstvena cijela je burza i svaka dionica u SVIJETU u silaznoj fazi jer je malo koja veća cijenom od predrecesijskog vremena. Nije li tako? Po tvojoj logici će rasti tek kad pređe maximum od 413,xx. Svaka čast, pa ti si kao i svi ekonomski analitičari koji daju izjave po narudžbi. Dakle INGRA je kao i većina donica u procesu rasta sa manjim korekcijama. Raste sporo zbog špekulanata ali sve u svoje vrijeme. Netko će se debelo zeznuti u budućnosti. Pozz vatreni i nemoraš mi replicirati-Ignore si kod mene. [bye]

neće uvijek biti ovako.


Stisnite malo petak je budite darežljivi 6 kuna je sasvim ok.

Tako je, još samo 60 000 kom i eto nas na 6-povoljno skoro pa džaba. [lol]
PS: vuljak, vidim prijavio si se tek danas i već si se skompao sa vatrom, hmmm, ko bi reko haa?

neće uvijek biti ovako.

To su hrvatske banke (samim time sto su registrirane za obavljanje poslova u RH) u stranom vlasnistvu. I da, po odobrenja takvih poslova odlaze u inozemstvo,i sva sreca da odlaze jer smo se mi Hrvati pokazali nesposobnima voditi banke bez da ih istovremeno upropastimo! I to se pokazalo kroz povijest,sjetimo se HPB-a u vrijeme bivseg premijera i svih drugih banaka koje su propale u 90-ima….a zasto su propale? zato jer su financirale upravo takve firme kao sto je ingra sada- firme sa nesposobnom upravom i bez znanja za dobivanje novih projekata……. ili drugim rijecima firme koje na 1 kn prihoda ostvare 1,5 kn rashoda….. pa tko normalan ce takvoj firmi dati kredit, garanciju???????


Vatreni mi je na ignore ali

Ovi su mi najdraži…to su ko oni kaj ne gledaju Survajvor, a mrze Matrinu i Alex, Ava im je glupa, nervira ih sebastijan, jelena je luda, a Kristinku bi makli [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close