INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



djia14164@
Nema ni ozbiljnije prodaje!
Tko misli da će kupiti ispod 7, ostaje mu samo da čeka,
nije bilo pouno cekanja,,,
[yawn]
[/quote]
Pod ozbiljniju prodaju sam mislio na pakete od po 10 do 20 tisuća, pa i više. Toga već dugo nema.
Ovo zadnjih dana je bilo prepucavanje poedinaca u cilju ispitivanja do koliko nisko može ići. Svi ozbiljniji ulagači, odnosno oni preko 50 tisuća komada su svjesni situacije u kojoj se nalaze, miruju i čekaju daljni rasplet događaja. Uopće me ne bi začudilo da dionica odradi rast od 5-6 kuna u tjedan dana ukoliko se realizira ono što svi očekujemo. Iako mislim da je i takav rast preskroman.



INGRA,
jedan od glavnih izvođača izgubila posao na Podravskom ipsilonu.
Vlada odustala od izgradnje.

a link na izvor ove vaše info?
[/quote]

ZAGREB – Hrvatske autoceste (HAC) počele su s raščišćavanjem megalomanskih građevinskih ugovora u cestogradnji koje je još 2009. pred lokalne izbore potpisala bivša uprava, a po naredbi tadašnjeg premijera Sanadera. Uprava HAC-a je Ministarstvu prometa poslala prijedlog plana građenja za ovu godinu koji je sa 1,9 srezan na 1,4 milijarde kuna. U tom planu odustalo se od gradnje Podravskog ipsilona, piše Jutarnji list.

Gradnja Podravskog ipsilona uključuje gradnju autoceste Vrbovec – Virovitica – mađarska granica, autoceste Lekenik – Sisak i mosta preko Drave kod Osijeka, a ukupna vrijednost radova od kojih se odustaje je oko 4 milijarde kuna. Uz taj projekt, na pisti odustajanja se nalazi i autocesta Dubrovnik – Doli i Most Pelješac, čija je ugovorena vrijednost 5,5 mlijardi kuna, tako da je vrijednosti radova od čije se realizacije odustalo 9,5 milijardi kuna.

Od gradnje se moralo odustati jer se HAC prefinancirao i za sve ugovorene radove nema novca, a ni podizanje kredita ne dolazi u obzir jer ih HAC ne bi mogao vraćati.

vidim pokušaj zaustavljanja rasta…no s preeemalim brojem dionica (nema se, ne može se…)

– ingr-r-a

A BALVANA!!! :) :) :)


Izvinite kolega Mrgud, ali ja iz ovoga ne kuzim bas nista. Koliko meni izgleda linija uptrenda bila je probijena, uistinu nije sa nekim velikim impulsom ali probijena je. Tecaj se krece horizontalno, pa vidim, da postoji vjerojatnost 100% retrakcije rallya koji je poceo 6. ozujka. Dok je relativni indeks snage u neutralnom podrucju nije za ocekivati znacajnih pomaka. Prometi ce ojacati, kada se priblizimo krajnijim granicama kanala koji se stvara u rasponu gore navedenog rallya.

Nije da nisam u Ingri i da je taj moj post bio drukanje na pad, ali sam svejedno vec danima ispred tog posta, koji je zaradio jedinicu od vjernika (koji vise vole vjerovati, nego se suocavati istinom), raspolovio svoj udio u Ingri, posto na osnovu TA nije bilo velikog rizika za oportunitetnu dobit. Kako izgleda, moja prognoza zasada dobiva i realnu podrsku. Sretno trgovanje svima.

sutra je ključno da li će probiti današnji daily low. ako se to desi onda se danas dosta malih nahvatalo padajućih noževa. dlkv vam je puno bolji short-term pick ako već morate kopati toiko po ovim umrlim građevinarima [lol]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Otvorenje s bidom i minusom, što li će dalje…

Mortadela je konj s maslinama.

Imali što ovdje od poslaova? Nije valjda viadukt pobrao sve natječaje

Dobro pa di ste Ingraši još samo par tisuća komada ispod 7,treba to iskoristit!!!
Nešto se slabo komentira dok je takvo stanje?!

Ovo je katastrofalno!

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Imali što ovdje od poslaova? Nije valjda viadukt pobrao sve natječaje

Piše se ovdi na forumu da INGRA ne radi ništa već 3 godine. Pa zar ne vidiš da je svaki kvartal saldo prihoda 0(NULA). Samo neznam kako su se poboljšali u prihodima kad ništa ne rade. [sad]

neće uvijek biti ovako.


Imali što ovdje od poslaova? Nije valjda viadukt pobrao sve natječaje

Na stranicama ZSE… pod novostima pojedinog izdavatelja… navedeni su objavljeni/potpisani poslovi ili sl. …

New Report

Close