INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ko je onaj s 40.000 komada na kupnji po 6,25?

lažnjak..
[/quote]

Probajte doći do njega ako imate s čime.Vama nije jasno da će se ovde događati čuda samo treba malo pričekati.Dobivanjem poslova aktivirat će se i oni koji su kupovali u onom rastu do 12 kuna a tada odredište neče biti 12 nego puno više.

Pozdrav

bit će bolje................

pocinje bit zanimljivo ovdje…bestija jel spustas ulaz ? nesto si se hvalio kupnjom na cca 8 kn ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ko je onaj s 40.000 komada na kupnji po 6,25?

Blefer, onaj koji se iskrcava. Nadam se da se varam, jer kao što mi ime kaže, uvijek moram imati nešto Ingre, iz čisto patoloških i manijakalnih razloga.
[/quote]

koliko vidim trenutno se nitko ne iskrcava…a ovoga sa 40 000komada može netko poklopiti ukoliko želi izaći sa nekih 60 000komada… smatram ako blefira da bi stavio na nižu cijenu (manju od 6.20) tako da ne postoji mogučnost da ga poklopi…



ko je onaj s 40.000 komada na kupnji po 6,25?

lažnjak..
[/quote]
Ja sam taj, ali ne cijeli, netko mi se mali prikrpio, a da li sam lažnjak proverite.

neće uvijek biti ovako.




ko je onaj s 40.000 komada na kupnji po 6,25?

lažnjak..
[/quote]
Ja sam taj, ali ne cijeli, netko mi se mali prikrpio, a da li sam lažnjak proverite.
[/quote]

Znači uspjeo je druk i prodaja iznad 7 kn pa sad ulaziš natrag.


djia14164@
Nema ni ozbiljnije prodaje!
Tko misli da će kupiti ispod 7, ostaje mu samo da čeka,
nije bilo pouno cekanja,,,
[yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


pocinje bit zanimljivo ovdje…bestija jel spustas ulaz ? nesto si se hvalio kupnjom na cca 8 kn ?

7,19 prosjek onoga šta sad imam.Inverter uvijek si zagonetan kad pričaš pa mi to ispadaju samo kao neka bajka.Daj reci evo sad sam kupio bar da budeš malo tranparentan a ne uvik u nekim zagonetkama.evo ja zadnjih 7 dana kupujem dlkv,atpl i ingru i nije me upoće briga šta sam u minusu.

bit će bolje................

superhik9-Znači uspjeo je druk i prodaja iznad 7 kn pa sad ulaziš natrag.

Nažalost nisi u pravu. Prosjek ispod 7. Pola u petak pola danas i još malo gotovine i eto, da se malo igram jer danas nemam poslovnih obveza. Dosadilo samo gledati i čekati. Da i ja probam kako se maste bureci. Ako ne uđe do 15:30 lupam nazad pa što bude. Dosta mi je svega. Valjda buraz podijeli nešto od dobitka na Lotu. [wink]

neće uvijek biti ovako.





tu je inverter znači idemo 10% gore [lol] [lol] [lol]

polako ..tek je puko 8kn suport…to smo cekali… [cool]
[/quote]

reci ljudima otovreno, ako padne ispod 7,5 otvoren je put sve do ispod 6, opet [cool]
[/quote]

hoće izdržati 6, ovaj put ??
[/quote]

??? hvala

free flow information



pocinje bit zanimljivo ovdje…bestija jel spustas ulaz ? nesto si se hvalio kupnjom na cca 8 kn ?

7,19 prosjek onoga šta sad imam.Inverter uvijek si zagonetan kad pričaš pa mi to ispadaju samo kao neka bajka.Daj reci evo sad sam kupio bar da budeš malo tranparentan a ne uvik u nekim zagonetkama.evo ja zadnjih 7 dana kupujem dlkv,atpl i ingru i nije me upoće briga šta sam u minusu.
[/quote]
izbrisalo mi post ..neda mi se ponovo pisati.. uglavnom … prva kupnja obavljena…TA uvjeti polako zadovoljavaju ..osim volumena [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

znači od sutra kreće prema 8 ???


znači od sutra kreće prema 8 ???

Izgleda da je već krenulo, što sad? Da li će opet prema 6 ili, pomozite?!

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close