INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi koji se ozbiljnije bave ovom dionicom svjesni su da će Ingra u narednih mjesec i pol dana biti na najmanje dvostrukoj cijeni, odnosno 15-tak kuna ili je u suprotnom uopće neće biti.
Dakle, ovdje se otvara mogućnost najmanje duple zarade na uloženo ili mogućnost gubitka svega uloženoga. Firma je na "prekretnici", sve ono što se već godinama očekuje odigrat će se u vrlo kratkom navedenom vremenskom roku.

Stigao svibanj…Najavljene su tri opcije za spas INGRE…

Bit ce med i mlijeko ili Hirošima…

Lp!


pa zašto to ne gledati s pozitivne strane?dobra prilika za ukrcaj….ako su se neki na 12 otimali,da mi nećemo na 4?

sve i da padne na 4 kn ja se kladim da vas 90% nece kupit opet…jer ste se cudili na 4 kn i cekali 2 kn [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kolega
mala korekcija
TA PRAVILO br.1
ako nece rast padat ce ( i obrnuto )


bestija2@ vidis kako popustaju zivci po bidu …zna se pravilo ..AKO NEMOZE RAST MORA PADAT [cool]

Ja bih Vam dao Nobelovu za vaše zaključke.

A ovi ostali, dajte se već jednom odlučite dal želite da Ingra ode u stečaj pa da ju možete kupovati ko Magmu ili da stane na noge, kako ste dvolični, ja to ne mogu vjerovati, imali ste prilike da ju kupite po 4 kn, zašto to niste iskoristili? Sada kad je baka sa kolačima otišla, natrag ju zovete, ali moje mišljenje je da Vam se neće vratiti. Čačić će baku staviti na InterCity. xD


…Sada kad je baka sa kolačima otišla, natrag ju zovete, ali moje mišljenje je da Vam se neće vratiti.

a što će to održati ingru na ovoj razini? gubici su redovni iz kvartala u kvartal, dugovi su ogromni, novih velikih poslova nema godinama, par velikih ulagača pobjeglo je iz top 10 i svoje dionice uvalilo malim ulagačima koji sanjaju o bogatstvu i sreći…dakle, temeljem čega očekujete rast Ingre? mali drže u rukama vjerojatno preko milijun dionica i sve su nervozniji i skloniji rezanju ove pozicije u portfelju [bye]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica



…Sada kad je baka sa kolačima otišla, natrag ju zovete, ali moje mišljenje je da Vam se neće vratiti.

a što će to održati ingru na ovoj razini? gubici su redovni iz kvartala u kvartal, dugovi su ogromni, novih velikih poslova nema godinama, par velikih ulagača pobjeglo je iz top 10 i svoje dionice uvalilo malim ulagačima koji sanjaju o bogatstvu i sreći…dakle, temeljem čega očekujete rast Ingre? mali drže u rukama vjerojatno preko milijun dionica i sve su nervozniji i skloniji rezanju ove pozicije u portfelju [bye]
[/quote]

Pa kolega zar nije "logično" da naraste kada je toliko pala… [undecid]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



kolega
mala korekcija
TA PRAVILO br.1
ako nece rast padat ce ( i obrnuto )


bestija2@ vidis kako popustaju zivci po bidu …zna se pravilo ..AKO NEMOZE RAST MORA PADAT [cool]

Ja bih Vam dao Nobelovu za vaše zaključke.

A ovi ostali, dajte se već jednom odlučite dal želite da Ingra ode u stečaj pa da ju možete kupovati ko Magmu ili da stane na noge, kako ste dvolični, ja to ne mogu vjerovati, imali ste prilike da ju kupite po 4 kn, zašto to niste iskoristili? Sada kad je baka sa kolačima otišla, natrag ju zovete, ali moje mišljenje je da Vam se neće vratiti. Čačić će baku staviti na InterCity. xD
[/quote]
http://www.jutarnji.hr/hac-odustaje-od-projekata-vrijednih-9-5-milijardi-kuna-koje-je-naredio-ivo-sanader-/1025379/
Ingra je radila nesto

8 Autocesta ZAGREB-SISAK, Dionica: Jakuševac – Velika Gorica jug Autoceste, ceste, tuneli HRVATSKA u izgradnji
to se nespominje ali…to je ta cesta..

dvolicnost?
mozda na 4?. meni na 5 opet dobra…ak dodje na 4 super…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




kolega
mala korekcija
TA PRAVILO br.1
ako nece rast padat ce ( i obrnuto )


bestija2@ vidis kako popustaju zivci po bidu …zna se pravilo ..AKO NEMOZE RAST MORA PADAT [cool]

Ja bih Vam dao Nobelovu za vaše zaključke.

A ovi ostali, dajte se već jednom odlučite dal želite da Ingra ode u stečaj pa da ju možete kupovati ko Magmu ili da stane na noge, kako ste dvolični, ja to ne mogu vjerovati, imali ste prilike da ju kupite po 4 kn, zašto to niste iskoristili? Sada kad je baka sa kolačima otišla, natrag ju zovete, ali moje mišljenje je da Vam se neće vratiti. Čačić će baku staviti na InterCity. xD
[/quote]
http://www.jutarnji.hr/hac-odustaje-od-projekata-vrijednih-9-5-milijardi-kuna-koje-je-naredio-ivo-sanader-/1025379/
Ingra je radila nesto

8 Autocesta ZAGREB-SISAK, Dionica: Jakuševac – Velika Gorica jug Autoceste, ceste, tuneli HRVATSKA u izgradnji
to se nespominje ali…to je ta cesta..

dvolicnost?
mozda na 4?. meni na 5 opet dobra…ak dodje na 4 super…
[/quote]
Slažem se s tobom kroz koji dan na 4 do 5 kuna u pravu si.

Po šumama i gorama naše zemlje poonosne brdo mesa pojelo se potok piva pilo seeee….
Dobar dan društvo.
Pa čime se vi zamarate umjesto da uživate u životu. 6,5,4,8,12,15…To j ovog trenutka bitno samo burekdžijama. JŽivite i ulažite u budućnost i to prvenstveno onu nepropadljivu a ovo je sve luk i voda, danas jeste sutra nije. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.

Evo uravnotezenja…

Mortadela je konj s maslinama.

kakva bežanija iz ingre! [shocked]
moglo bi za koji dan biti testirano prijašnje dno na 3,80 kn?!? [undecid]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

Što to pojedinci znaju, a javnost ne?

squarefoot
Što to pojedinci znaju, a javnost ne?

Znaju spustiti, kupiti pa dignuti i prodati. A naivci malo isti malo novi.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close