INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dva-tri velika posla očekujmo u 5 mjesecu

pa što će Ingri dva tri velika posla kad svaki posao radi sa gubitkom? profitabilnije bi im bilo da ništa ne rade!
u svibnju? hahaha i tako iz mejseca u mjesec- uvijek isto- slijedeći mjesec dva tri nova velika posla…. i tako već 3 godine…..



@nemomali

evo odakle:
5. Dobit ili gubitak tekuće godine tj. za 1Q 2012: -19.522.351
Prvi kvartal 1Q., nerevidirano, konsolidirano, 2012. godina.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A
+ točka 37. str. 61 :
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2011-1Y-REV-K-HR.pdf

2. Gubitak razdoblja (151-148) 12.728.720

neće uvijek biti ovako.

Nije toliko ni bitno ali eto:
V. SVEOBUHVATNA DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA (157+167) -13.067.649

neće uvijek biti ovako.

ovaj sa 14 k bi mogao dobit a i ova dva sa po 5001
[pray]
valjda cu uspjet zatvorit prvi trade sa PTKM da mogu ovdje cekat …..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

bestija2@ vidis kako popustaju zivci po bidu …zna se pravilo ..AKO NEMOZE RAST MORA PADAT [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kolega
mala korekcija
TA PRAVILO br.1
ako nece rast padat ce ( i obrnuto )

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ali je SAMO pitanje vremena…

što to? povratak na 4 kn??? [cry]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!



Ali je SAMO pitanje vremena…

što to? povratak na 4 kn??? [cry]
[/quote]

još bolje, ako se na 7 kupuje budućnost, na 4,00 ćeš moći kupiti skoro dvije budućnosti [thumbsup]


Nije toliko ni bitno ali eto:
V. SVEOBUHVATNA DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA (157+167) -13.067.649

Sad smo prešli na komentiranje rezultata Ingre d.d. umjesto Ingra Grupe jer je u d.d.-u gubitak manje katastrofalan 🙂

pa zašto to ne gledati s pozitivne strane?dobra prilika za ukrcaj….ako su se neki na 12 otimali,da mi nećemo na 4?


pa zašto to ne gledati s pozitivne strane?dobra prilika za ukrcaj….ako su se neki na 12 otimali,da mi nećemo na 4?

ako dođe na 4 kn prodajem 90 % ostalog portfeljea i ulazim još više u ingru, ali to se naravno neće desiti… LP

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

Rezultati očekivano loši, ali to i nije previše bitno. Ako se pokrene građevinski sektor u Hrvastskoj, i Ingra će krenuti prema gore. U suprotnom, "veselit" ćemo se Alžiru i nadati da Ingra neće skroz izgoriti.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close