INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ bananarama

Što mislite pod greška????

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Citiram iz izvješća:

"Unatoč rastu poslovnih prihoda u odnosu na prethodno razdoblje, operativna dobit je
manja isključivo zbog troškova rezerviranja u iznosu od 5 milijuna kuna. Bez tog
rezerviranja, ostvarila bi se bruto dobit u iznosu od 3 milijuna kuna, što bi bilo značajno
poboljšanje u odnosu na prethodno razdoblje.

Budući da je izgradnja stambeno-poslovnog kompleksa Dvori Lapad završena, troškovi
kamata povezani s izgradnjom ovog kompleksa, za razliku od prvog kvartala 2011.
godine, prikazuju se kao financijski rashod. To je u najvećoj mjeri uzrokovalo rast
financijskih rashoda.
"

Nadalje, odličan cashflow: +14 milijuna u kvartalu.
Trenutni cash na računu 18,456,838 kuna koliko nije bilo još od 2009. godine

Situacija je još uvijek loša ali Q1 izgleda bolje nego prošlogodišnji.

Predviđanje uprave za ovu godinu:

Do kraja 2012. g. INGRA očekuje rast prihoda u odnosu na prethodnu godinu,
prvenstveno zbog realizacije ugovora zaključenih na inozemnim tržištima. Ugovoreni
projekti u inozemstvu imaju veće profitne marže u odnosu na domaće tržište pa se i
očekuje poboljšanje operativne profitabilnosti.

Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju, imam dionice INGR-R-A

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

conane ne bacaj prašinu u oči…poslovanje je i dalje koma…u ponedjeljak očekujemo jak pad cijene

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

conane ne bacaj prašinu u oči…poslovanje je i dalje koma…u ponedjeljak očekujemo jak pad cijene

ovdje je već odavno jak pad cijene , ovo sad su ostaci od cijene …………

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


conane ne bacaj prašinu u oči…poslovanje je i dalje koma…u ponedjeljak očekujemo jak pad cijene

ovdje je već odavno jak pad cijene , ovo sad su ostaci od cijene …………

Naravno da je poslovanje loše, to svi znaju. Ono što je bitno je dali je bolje ili lošije od očekivanja ugrađenih u cijenu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

očekivo sam oko 0 ili neki manji minus, ali skoro -20 milja gubitka je očaj… [embarass]


očekivo sam oko 0 ili neki manji minus…

Na osnovu čega? Izvješće je u skladu sa očekivanjima.

Vidim mnogi navijaju na pad jer su izašli ovih dana, ali izvješatj je bolji nego proteklo razdoblje.

Da se niste malo zaletili [proud]

Mida [thumbsup]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=163315&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=303acf1ea4

Mortadela je konj s maslinama.

situacija nije sjajna ali je bolja od p’rošlogodišnjeg 1.kvartalaako gledamo koji poslovi trebaju upasti onda je to čak i optimistično……

Nakon one drame sa Ingrom, ne mogu vjerovati sad ovim rezultatima. Pa, zamalo i DOBIT????
Meni je to, ravno polijetanju CA prema Jupiteru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close