INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MEGIDO1 @ ja se sjecam i rakete od 5000kn pa do 65000 kn ..pa podmornica na 1000kn ,jel vidis kako je sad samo 5000 – (33) kn izgleda nedostizno
[lol] [lol] [lol] [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



loše. sad će krenuti stop loss svih onih malih (a ima ih!) onih koji su nakrcali na 8, a nadali su se da će se odbiti snažno od 7. bit će uskoro reži i bježi nažalost.

Pa to se događalo od 8 do 7. Ili se pak slažete samnom da se udruženo namjerno rušilo na malim prometima nebili se izazvala panika pa da se nakrcate do 6. Hmm neznam da li vam je dobar plan. Previše ste žrtvovali, izgubićete jer ćete u najboljem slučaju vraćati po istoj cijeni. Sjetite se rakete od 3,80 do 12,75. Mnogi su popušili a i opet će.
[/quote]

s ničime se ja ne slažem, i slažem se sa svime. meni je ingra samo intraday ingra. ne mogu se požaliti zadnjih dvije godine. doista ne mogu. i uvijek imam spremno da uletim i izletim. nema tu dugoročno ništa, po mojem mišljenju na kojeg kao investitor imam pravo INGR je mrtva tvrtka već duže vrijeme kojoj se umjetno produžuje život. a kod takvih dionica VIX daje priliku za brzu zaradu

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

djia14164@ nemoj tako , sad ce te dugorocni dokupljivaci natrpat jedinicama…sad ce to na 20-40-60 kn ,samo sto nije [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@vatreni
Najveća mi je kupovina bila, prva po 7,93 kn i u potpunosti se slažem s tvojim izlaganjem gore !!
K/P,,,,P/K i tako dalje. Sada čekam prodaju !!
P.S: I danas sam kupio. [thumbsup]

I very much love INGRA !!




loše. sad će krenuti stop loss svih onih malih (a ima ih!) onih koji su nakrcali na 8, a nadali su se da će se odbiti snažno od 7. bit će uskoro reži i bježi nažalost.

Pa to se događalo od 8 do 7. Ili se pak slažete samnom da se udruženo namjerno rušilo na malim prometima nebili se izazvala panika pa da se nakrcate do 6. Hmm neznam da li vam je dobar plan. Previše ste žrtvovali, izgubićete jer ćete u najboljem slučaju vraćati po istoj cijeni. Sjetite se rakete od 3,80 do 12,75. Mnogi su popušili a i opet će.
[/quote]

s ničime se ja ne slažem, i slažem se sa svime. meni je ingra samo intraday ingra. ne mogu se požaliti zadnjih dvije godine. doista ne mogu. i uvijek imam spremno da uletim i izletim. nema tu dugoročno ništa, po mojem mišljenju na kojeg kao investitor imam pravo INGR je mrtva tvrtka već duže vrijeme kojoj se umjetno produžuje život. a kod takvih dionica VIX daje priliku za brzu zaradu
[/quote]
MAGMA je mrtvac pa ti vidi kako se od nje zarađuje. Druk za ponovni ulazak ti je jadan. Daj nešto bolje.
Inače je nešto stalo čim je Mrgud prestao prodavati. Crkla krava. Sada rast ali netko i tu mora povući kao i kod prodaje.

neće uvijek biti ovako.

Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje 2012. g. javno je najavljeno za ponedjeljak 30.04.2012… šteta što nisu najavili dali će biti objavljeno prije ili poslije 16:00 sati…

Ajmo još jedan udar na 7 pomakao sam se.

neće uvijek biti ovako.


Ajmo još jedan udar na 7 pomakao sam se.

eto što si tražio i dobio si na kraju, približno 11000kom…neko ti izgleda ispunjava želje


Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje 2012. g. javno je najavljeno za ponedjeljak 30.04.2012… šteta što nisu najavili dali će biti objavljeno prije ili poslije 16:00 sati…

garant je teška koma… pa su insajderi već danas počeli s rasprodajom….jedino je pitanje hoće li pad stati na 6 kn ili će potonuti još niže [angry]


garant je teška koma… pa su insajderi već danas počeli s rasprodajom….jedino je pitanje hoće li pad stati na 6 kn ili će potonuti još niže [angry]

Sudeći po ovom tvom smajliju [angry] bit će da jedva čekaš da padne da možeš ući, jer sigurno nisi unutra.
A i ovaj koji ti je dao 100% je isti druker kao i ti.
Gadite mi se.
(P.S. Odustao sam od davanja ocjena, pa nek’ ti ostane ova lažna stotka.)

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.



Ajmo još jedan udar na 7 pomakao sam se.

eto što si tražio i dobio si na kraju, približno 11000kom…neko ti izgleda ispunjava želje
[/quote]
shortanje na croby nacin… [sealed]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Toliko galame i rasprava nizašto…

1.Svi čekamo izvješče…

2.Znamo da ce biti u minusu,zato i neki prodaju.Ništa novo i ništa čudno…Shortaju da bi kupili 50 lipa jeftinije i onda ispocetka…

3.Ako je shortaju,mogu je spustiti na 1 kn,što se mene tice.A vjerujem da bi i ostalima odgovaralo…. [wink]

4.Top 10 zasada miruje,nadam se da ce tako i ostati…

5.Jel ima netko bilo kakav info što se dogodilo sa poslom INGRA-Lavčević najavljivanim jos u prosincu 2011?

Lp!

New Report

Close